Yaşam

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

Yazar:  | 

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN

ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

Porland, 5. Uluslararası Gastronomi konferansı GASTROMASA’da dünya mutfaklarının trendi olacak.

1976 yılından bu yana Türkiye’de porselen denince akla gelen ilk markalarından biri olan Porland, tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan %100 Türk sermayeli bir Türk Markasıdır. Perakende ve Gastronomi kesimine yönelik pek çok ürün çeşitliliğini üstün kalite ve inovatif üretim teknikleri ile tüketiciler ile buluşturmaktadır. Gastronomi grubunda dünya mutfağına özel farklı form ve desenlerdeki zengin ürün çeşitliliği ile fark yaratan sunumlar ile göz kamaştırmakta ve adından söz ettirmektedir. Alüminalı porselen (Alumilite) Porland firmasının özel reçeteli ürünüdür ve % 100 Sert porselen üstünlüklerini, Bone China’nın kremsi rengi ile buluşturan aynı zamanda dayanıklılığı, kullanım kolaylığını ön planda olan ve gastronomi sektörüne bir çığır açan kabullenilmiş beyaz renkli, düz tasarımlara, renk ve desen veren yaklaşımları ile de sunumlarda gösterişli bir fark yaratan bir tarz sunmaktadır.
5. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı Dünyaca ünlü şeflerin ve değerli konukların katılımıyla ‪30 Kasım 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması “ilham”. dır. Porland yepyeni ürünleri ile “ilhamı doğadan” alan en yeni Ethos koleksiyonu ile üretim ve tasarımdaki özgünlüğünü ve inovatıf yaklaşımlı üretim yöntemleri ile gecen yıllarda olduğu gibi bu yıl da göz dolduracak ve adından söz ettirerek takip edilecektir.

Belirlediği trendlerle sektör öncüsü olan Porland, konferans boyunca katılımcılara; farklılıkları ve kültürel simgeleri özgür biçimde kullanarak, modern ve gelenekseli günümüz dünyasına taşıyan ürünleriyle görsel bır şölen yaratacaktır.

www.porland.com.tr www.facebok.com/porlandkurumsal www.instagram.com.tr/porland www.instagram.com.tr/porlandgastro

Porland Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masa üstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir