Yaşam

MAKARNA GÜNÜ MEZZALUNA’DA KUTLANIR!

Yazar:  | 

İtalyan mutfağından en lezzetli örnekleri misafirleri ile buluşturan Mezzaluna, 25 Ekim Dünya Makarna Günü özelinde misafirlerini lezzet şölenine davet ediyor.

Şehrin en iyi İtalyan restoranlarından Mezzaluna, 25 Ekim Dünya Makarna Günü’ne özel hazırladığı spesiyal makarnasını 22-28 Ekim tarihleri arasında misafirlerinin beğenisine sunuyor. ZUBİZU kullanıcıları ayrıca 25 Ekim’de menüde yer alan makarna alternatiflerini %30 indirim ayrıcalığı ile tatma imkanı da buluyor.

Mezzaluna’nın Dünya Makarna Günü’ne özel hazırladığı; “Cappellacci Ricotta con Funghi” makarna severler için keyifli bir alternatif oluyor. Taze ricotta dolgulu Cappellacci makarnasında, Porçini mantarı ve cevizli ragu eşsiz bir uyum yakalıyor.

İtalyan mutfağının gerçek temsilcilerinden Mezzaluna’nın menüsünde; acılı karidesli ve renkli dolma biberli yeşil tagliolini, porçini mantarlı ve hafif krema soslu fettucce, közlenmiş patlıcanlı ravioli ve ev yapımı linguine gibi lezzetler ön plana çıkıyor. Mezzaluna farkı ile hazırlanan makarnalar 25 Ekim’de ZUBİZU ile %30 indirimli olarak misafirlere sunuluyor.

Gerçek İtalyan yemeklerinin en çok tercih edilen adreslerinden biri olan Mezzaluna ile Dünya Makarna Günü’nün keyfini çıkarmak için İstinyePark, Acarkent ve Next Level şubelerine davetlisiniz!

***

Mezzaluna Hakkında:

Milanolu iş adamı Aldo Bozzi ve Floransalı ünlü mimar Roberto Magris tarafından 1984 yılında New York’da kurulan İtalyan restoranı Mezzaluna, Amerika’nın dışında ilk olarak 1995 senesinde Türk tüketicisinin günün her saati keyifli bir yemek deneyimini yaşayabilecekleri mekan beklentilerini karşılamak üzere Türkiye’de açıldı. İtalyan lezzetlerini Türk insanı ile tanıştıran İtalyanca “yarım ay” anlamına gelen Mezzaluna, İtalyan mutfağına has lezzetleri “erişilebilir kalite” anlayışıyla sunuyor.

Mezzaluna’nın hali hazırda İstanbul’da 2 (Acarkent, İstinye Park), Ankara’da 3 (Bilkent, Kavaklıdere, Next Level), İzmir’de 2 (Konak Pier, Çeşme-Yıldızburnu), Bodrum’da 1 (Yalıkavak Marina) olmak üzere toplam 8 şubesi bulunuyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir