Kişisel Gelişim

John Of God İle Ruhsal Yolculuk

Yazar:  | 

Sevgili Dostlarım;

Hepinize yürekten bir merhaba! Sizlerden gelen sorular ve talepler üzerine bu hafta John Of God hakkında bilgi vermek istiyorum.

Daha önce sizlerle paylaştığım John Of God yolculuğum ile ilgili yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.kendimeiyibakiyorum.com/yasam/kisisel-gelisim/sevgi-en-guclu-iyilestiricidir/

http://www.kendimeiyibakiyorum.com/yasam/kisisel-gelisim/sadece-yaradan-sifalandirir/

 JOHN OF GOD KİMDİR?

John Of God ya da diğer adıyla Joao Teixeira de Feira, sıradışı bir spiritüel medyumdur. Yaradan’ın ışık ve sevgi varlıklarına kanal olup insanların fiziksel, duygusal, karmik ve ruhsal yönden iyileşmesine diğer bir anlamda özünü hatırlamalarına elçi olur. İnsanlar, bu güzel enerjiyle işbirliği yaparlar ve sonucunda onlara hizmet etmeyen eski kalıplardan özgür kalıp kalplerini sevgiye daha çok açarlar. Böylelikle de her şeyin mümkün olduğuna inanmaya başlarız. Burada en önemli nokta, sorumluluğu üzerimize almaktır.

John Of God, her zaman için yardıma hazırdır ve işin yarısını yapar, diğer yarısında da bizler sorumluyuz. Peki biz dönüşüme hazır mıyız? Bizi geride tutan ve hizmet etmeyen eski kalıplarımızı bırakmaya hazır mıyız? Ruhsal, bedensel, duygusal dönüşümümüz için gerekli olan adımları atmaya gönüllü müyüz?

John Of God, 1942 yılında Brezilya’da doğmuştur.  Ailesi ilk kez 9 yaşındayken psişik yeteneğini farketmiştir. 16 yaşında ziyaret ettiği ruhsal merkezdeyken bayılmış ve bir süreliğine bilincini kaybetmiştir. Sonrasında bu merkezin yöneticisi, onun Hz. Süleyman’a kanal olduğunu ve oradaki birçok kişiyi iyileştirdiğini söylemiştir. Sonrasında John Of God seneler boyunca Brezilya’nın çeşitli şehirlerinde bulunmuş ve yüzlerce insanın dönüşümüne yardımcı olmuştur.  

1978 yılında kendisine daha çok insana ulaşması için Abadiania’da merkez kurması mesajı ulaşmıştır. John Of Godyaklaşık 40 yıldan beri adına Spiritüel Hastane de denilen Casa de Dom Inacio’da her hafta daha da fazla insana fayda sağlayarakçalışmalarını sürdürmektedir. John Of God’ın insanlığa ve Brezilyalılara olan sıradışı hediyeleri Brezilyalı Otoriteler tarafından kabul edilmiş ve onurlandırılmıştır. Kendisi halen bu otoriteler tarafından korunmaktadır. John Of God’ın merkezi Casa, sadece hastaların değil, ruhsal farkındalığını artırmak isteyen, geçmiş yaşam karmalarından özgürleşmek ve enerjisel titreşimlerini artırmak isteyen kişilerin de sıklıkla ziyaret ettiği bir yerdir.

Şu anda 70li yaşlarında olan John Of God’a başta Avrupa, Amerika, Brezilya olmak üzere dünyanın her yerinden insanlar ziyaret etmektedir. John Of God’ın yaptığı çalışmalar tamamen ücretsizdir. Normal yaşamında çok mütevazı bir kişidir. Yaradan’ın ona bahşettiği bu yeteneği bu kadar mütevazilik ile kullanması gerçekten de çok etkileyicidir. John Of God her zaman için şunu söyler:

“Ben kimseyi iyileştirmiyorum, sadece Yaradan iyileştirir, ben onun İlahi ellerinde sadece bir aracım” der ve  bu süreç boyunca kişinin medikal tedavisine kesinlikle devam etmesi gerektiğini ekler.

JOHN OF GOD’IN MERKEZİNDE MUCİZELER OLUR MU?

Bugüne kadar bu merkezi ziyaret etmiş birçok kişi mucizeler yaşamıştır. Hastalıkları iyileşmiş, görmeyenler görmeye başlamış, tekerlekli sandalye ya da koltuk değnekleri ile gelenler yürümeyi deneyimlemişlerdir. Bununla beraber, burada istediğiniz şey değil, sadece ve sadece sizin ihtiyacınız olan şey verilir. İyileşmek, diğer anlamda aslımıza- gerçekte olduğumuza- dönmek, bir olay değil bir süreçtir. Sizin süreciniz hızlı olmayabilir, ruhunuzun tekamülü için belki yavaş yavaş öğrenmeye ihtiyacınız vardır. Belki de sizin şu anda yaşadığınız zorluklar sizin ruhsal olarak büyümeniz için bir sebeptir. Hastalıkları için bu merkezi ziyarete gelen bir çok kişi hayatının diğer alanlarında da dönüşüm yaşamışlardır.

JOHN OF GOD ÖZEL TASARIMI KRİSTAL YATAK NEDİR VE FAYDALARI NELERDİR?

 Kristal yatak, John Of God tarafından uyumlanmış, 7 adet çok özel kristal kuvarstan oluşmaktadır. Bu kristaller, çakra noktalarınızın üzerinde , her çakrayı dengelemek için özel olarak ışıklandırılmıştır. Düzenli bir ritim ile çalışır ve   çakralarınızın dengelenmesini, enerjinizin hizalanmasını sağlar.

Kristal Yatak Uygulamasının Faydaları ve Görülebilen Deneyimler

-Çakralarınızı  dengeler, yaşam enerjinizi yeniden dengeler.

-Bağışıklık sisteminizi canlandırmanıza yardımcı olur.

-Hücreler arası iletişimde pozitif etki yaratır.

-Sinir sisteminizi sakinleştirip dengelenmesine yardımcı olur.

-Ağrıların, spazm ve kas bozukluklarını azalmasına yardımcı olur.

-Depresyon, keder, korku, kızgınlık, kıskançlık ve kin gibi negatif duyguları serbest bırakılmasında destekleyicidir.

-Fiziksel ve ruhsal vücuttaki negatif enerjiyi temizlemeye destekleyicidir.

-Ruhsal ve fiziksel bedendeki tüm enerji merkezlerini aktif edilmesini destekler. 

-Ruhsal farkındalığın gelişimini canlandırır.

-Zihin, vücut ve ruhunuzu arındırarak canlandırır.

-Rahatlatıcı ve huzur verici bir etkisi vardır. 

-Derin ve huzurlu bir uyku için yardımcı olur.

Yaşamın amacını yeniden belirlemenize yardımcı olur.

Güneşli Günlere Hazır Mısınız? 


Değerli Dostlarım, yaz mevsimi yaklaşırken zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu tazelemek ister misiniz? Yanıtınız EVET ise, sizi 10 Mayıs Perşembe günü düzenleyeceğimİPEK SENEM AYDIN ile Brezilya Casa Bağlantılı JOHN OF GOD Meditasyonu”na davet etmek isterim.

John Of God’dan özel izin aldığımız ve Casa uyumlu kristallerle yaptığımız meditasyonda bu güzel enerjiyle buluşabilirsiniz. Yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz destek, gerçekleşmesini istediğiniz dilekleriniz varsa, John Of God özel tasarımı Kristal Yatak tecrübesinden yararlanmak  ve Brezilya yolculuğuyla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarım. Sonsuz sevgiler,
*Sınırlı sayıda kontenjan sebebiyle meditasyon organizasyonu için rezervasyon yaptırılması, kristal yatak uygulaması için randevu oluşturulması, beyaz giysi ile gelinmesi önemle rica olunur. 

Yer: Hyatt Centric Levent İstanbul 
Adres: Büyükdere Caddesi, No 136
Tarih: 10 Mayıs 2018 Perşembe
Saat: 19:00-22:00 
Rezervasyon: 0531 6927070


İpek Senem Aydın’ın tüm yazıları için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız      

http://www.kendimeiyibakiyorum.com/etiket/ipek-senem-aydin/

İpek Senem AYDIN

E-mail: ipeksenemaydin@gmail.com

Facebook: İpek Senem Aydın Blog Yazarı

Instagramipeksenemaydin

NOT: Tarafımdan verilen koçluk, danışmanlık, meditasyonlar, kristal yatak uygulamaları herhangi bir tıbbi tedavi yerine asla geçmez. Hastalıklar, tıbbi tedaviler ve rahatsızlıklarınız için önce doktorunuza danışınız. Buradaki çalışmalar tamamen destek amaçlı çalışmalardır.  

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir