Kişisel Gelişim

İkiz ruha erişmek mümkün mü?

Yazar:  | 

Hepinize Merhaba;

Bildiğiniz gibi, bir insanın “İkiz Ruhu”na erişmesi, onun ruhsal tekamülünde çok ileri seviyelere gelmiş olması demektir. Bu yüzden bizler, hiçbir zaman ikiz ruh fantezilerini, hayallerini desteklemeyiz. Çünkü eğer hazır değilseniz, muhakkak sizi müthiş acılar, problemler bekler.

İkiz Ruh beklentisine sahip olanlar için müjdemi vereyim. Dünyevi hayat döngülerinde, tekamül devreleri vardır. O zaman dilimlerinde, Rabb’in hakikatine ulaşmaya yaklaşmış ya da aday olmuş ruhlar, İlahi Plan ve Varlıklar tarafından desteklenirler. Bu ruhlar dalgalar halinde sırasıyla yükselişe geçerler. Örneğin bizlerden önce tekamülünü gerçekleştirmiş, yükselmiş pek çok ermiş ve üstat biliyoruz. Yükseliş dönemlerinde, gökyüzünde de astrolojik olarak bazı benzer hareketler görülür.

İşte Temmuz-Ağustos 2017 dönemi, böyle bir döngünün başlangıcına işaret etti. Spiritüel çevrelere göre, 7 Ağustos’taki Ay tutulması, hazır olanlar için hayatınızda önemli ayrılıklara sebep olurken, yükselişe geçenler için 21 Ağustos’taki güneş tutulması ile hayatınızda Önemli Başlangıçlara yol açacaktı. Bu da bazılarımız için İkiz Ruhların yeniden bir araya gelişini müjdeliyordu.

Peki, bu ne demektir? Hadi gelin, ikiz ruha varmak için ön koşulların neler olduğunu tespit edelim.

Ön koşullar nelerdir?

Bir ruhun tekamül yolculuğu, onun kalbindeki ve bilinçaltındaki korkuları, yargıları, beklentileri, ihtiyaçları, suçluluk ve utançları sonsuza dek silmesi demektir. Ancak bundan sonra cennetin kapıları açılır ve 5. boyuttaki mükemmel hayata ulaşabiliriz.

Bilinçaltını ya da kalbi bir kaba benzetebiliriz. Bu kabın kapasitesi 100 birim olsun. Bunun 10 birimi ışık ve “İlahi Sevgi” ise, geri kalanı yargıları, korkular, utançlar ile dolu olacaktır. Kişi, bu duyguları yüzünden nefsini, egosunu devreye sokar. Cezalandırır, dedikodu yapar, kıskanır, küser, öfkeyle bağırır, aşağılar, küçümser, kontrol eder, manipülasyona girer ya da pek çok daha gizli ve sinsi ego taktikleri uygular.

Bunları yapmaya devam ediyorsanız, ikiz ruhunuz ile mutluluğu yakalama şansınız henüz yok demektir.

İkiz ruhu uzaktan yakından görüp, bilip, onunla azda olsa vakit geçirebilmeye başlamanız, ancak kalbinizin ve bilinçaltınızın minimum %51 oranında İlahi Sevgi içermesi ile başlar.

Beni kıskandırmasına dayanamıyorum!

Ayşe, ikiz ruhuyla buluştuğunu idrak ettiğinde, onun korktuğu her şeyin birden, sevdiği adamda var olduğunu da fark etmişti. Bana koltuğumda otururken içini şöyle döküyordu:

“Seda Hanım, ben çapkın erkeklerden her zaman korkmuştum. Ve eğer çapkın olmayan, bana bağlanacak bir erkek görürsem, onun zayıf olduğuna kanaat getiriyordum. Bu benim kısır döngüm halini almıştı.

Bu adamla ilk defa bütün tabularımı yıkmak zorunda kaldım. Çünkü hepsini birden bana yansıttı. Hem çapkın, hem duygularını göstermeyen, hem aşık olmaktan kaçan bir adam bu. Bir yandan da birbirimize karşı duyduğumuz çekim gücü dayanılmaz bir hal aldı. Bu öyle seksi bir arzulamadan ziyade, gerçek manada bir tanıdıklık hissi, eşdeğer hissetme durumu, ve yuvada olma hissi. Ama birbirimize yürüyemiyoruz. Sanırım önümüzdeki duvarlar, sadece korkularımız. Ama nasıl yeneceğiz?”

İkiz ruh belirtileri nelerdir?

Bu devirdeki ikiz ruhların belirtilerini şimdi biraz sayalım:

 1. Bu kişi ile ilgili, henüz aranızda hiçbir şey yokken, çok derin ve güçlü duyguların olduğu öncü rüyalar görmek…
 2. Korktuğunuz, yargıladığınız, tabu olarak gördüğünüz pek çok durumu size getirmesi, karakterinde ya da tercihlerinde bu durumları barındırması…
 3. Çekim duyduğunuz şeyin salt bir cinsel çekim, tutku, arzu olmaması, hatta ilk zamanlarda bunların hiç hissedilmemesi. Hatta, sıradan bir aşk duygusunun olmayışı. Genelde pek çoğumuz, aşık olduğumuz kişiyi ikiz ruh sanma eğilimine sahibiz. Ama aslında ikiz ruh, daha çok ruhsal ve astral bedenlerimizle daha kuvvetli çekildiğimiz bir varlıktır. Duygular ve fiziksel çekim daha sonra oluşur. Ama bu insani aşktan çok daha üstün bir bağa sebep olacaktır. Yeter ki kişiler, kendi nefsini, korku ve utançlarını, yargılarını silsinler.
 4. Ne kadar maskesiz davranırsanız, o derece ikiz ruhunuzla uzun zaman geçirebileceksiniz.
 5. Birbirinizi telepatik olarak hissedebilir, hatta ne yaptığını anlayabilir, ruh ve duygu durumunu ölçebilir halde olacaksınız.
 6. Bir taraf, diğerine göre geride ise, birbirinizi beklemek, büyütmek zorunda kalabilirsiniz.
 7. En önemlisi de, birbirinizi bulma sebebiniz, ermişlik mertebesine ulaşmaktır. Yani ulaşmak istediğiniz Rabb’inizle BİR olmaktır. Yoksa bir aşk hikayesinde mutlu son değildir.
 8. Mutlu son, ancak %100 kabınızı İlahi Sevgi ile donattığınızda sizin olacaktır.

Sevgimle

Seda Diker

İlişki Koçu ve Yazar

E-mail: sedadikeratolyesi@hotmail.com
Instagram: sedadikeratolyesi
Twitter: sedadikeratolye
Facebook: sedadikeratolyesi
Web adresi: www.sedadikeratolyesi.com

Seda Diker’in son kitabı “Haydi Kavuş Artık” tüm kitabevlerinde seni bekliyor!

Bu kitapta;

– Kısa ve uzun topraklama tekniklerinin detayları ve inceliklerini,

– İnsanlık tarihinin en kadim bilgisi olan ama unutulmuş manyetik alanı kullanma yöntemlerini,

– İlahi adaletin nasıl işletilebileceğini öğreneceksin. Yaradan’ın gücünden daha üstün hiçbir gücün olmadığını tüm kalbinle hatırlayacaksın.

İşte bu kitap ile anlatılan bir hakikat yolculuğudur.

Aşka Düşmek Mi?

Hayır! Ayağa kalk!

Aşka Yükseliş Başlıyor.

1 Yorum

 1. ece

  18 Mart 2018 kategori: 17:28

  İkiz ruhlarla ilgili Türkiye’den en yapıcı ve olumlu yazılardan biri. Genelde yurtdışı kaynaklarda yazarlar ikiz ruh ile karşılaşmak konusuna daha olumlu bakıyor ve herkesin karşılaşabileceğine dair moral yükseltici yazılar yazıyorlar. Türk kaynaklarda sürekli bir “ikiz ruh ile karşılaşmak zor hatta imkansıza yakın, iyisi mi unutun siz bu işi” havası var. Biz spiritüel açıdan daha kötü bir yerde miyiz ki? Herkesin ikiz ruh olsun olmasın aşkta mutluluğu yakalaması dileğimle.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir