Diyet

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim”

Yazar:  | 

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim”

Sitare Kalyoncuoğlu hem ruh hem beden sağlığı adına uyguladığı yöntemleri MAG Dergisi’ne verdiği röportajında anlattı.

“Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim” diyerek sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çeken Sitare Kalyoncuoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Proteini mutlaka yeterli miktarda almaya çalışırım. Karbonhidrat, tatlı, şeker ve tuzdan uzak duruyorum. Bol sıvı tüketiyorum.”

Tam 15 yıldır pilates yaptığını da sözlerine ekleyen Kalyoncuoğlu “Özellikle belli bir yaşa geldiyseniz vücudunuzun esnek olması tüm olabilecek kazalardan, sakatlanmalardan koruyor. Belli bir yaşın üzerindeyken ağır sporlar yapmak sizi zorlarken pilates hem ruhuma hem de vücuduma çok daha iyi geliyor. Ama kardiyoyu da elden bırakmıyorum mutlaka haftanın 3 günü pilates 1 gününü de yürüyüşe ayırıyorum” ifadelerini kullandı.

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’in kapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir