Diyet

Ruhsal İyileşme Bedensel Arınma ile Başlar!

Yazar:  | 

Ruh halimiz o anki modumuzu belirliyorsa, onu iyi tutmak için bizim de kollarımızı sıvamamız şart! Bu konuda birçok yöntem bulunabilir, fakat biz kendi bildiğimiz işi ve yöntemi anlatacağız.

Dış güzelliğimizden çok, iç güzelliğimiz önemlidir. Evet, hep bu cümleyle karşılaşıyor olsak da bilimsel olarak açıklandığı üzere bir insanın fit, güzel, bakımlı ve sağlıklı olması özgüvenini çok yükseltiyor.

Diyet Mutfak bünyesi altında bugüne kadar pek çok insanla çalıştık. Sonuç mu? Evet, biz de onaylıyoruz. Spor yapan ve sağlıklı beslenen insanların yaşam stilleri de bu yönde şekilleniyor.

Bizler diyetisyen değiliz; insanlara ne yapmaları gerektiğini söyleyemeyiz. Onlara bu yolculuklarından eşlik eder, motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlarız. Üyemiz olsun ya da olmasın bize danışan herkese, spor yapmalarını, sağlık beslenmelerini ve kendilerini tanımalarını tavsiye ediyoruz. Bu sayede işimizi daha çok sevmeye başladık. Birilerine yardımcı olma fikri bizde güzel hisler uyandırdı.

Siz de öncelikle kendinizi, yani ruhunuzu ve bedeninizi tanımalısınız. İsteklerine cevap vermelisiniz. Asla yapamam diye bir şey yoktur! Her şey inanç ile başlar.

Öncelikle karar vermelisiniz; çünkü inanç adeta bulaşıcı bir hastalık gibidir. Bir kere o hissi tattığınızda bırakamazsınız. Mükemmellik hissi…

Asla aç kalmamalısınız. Diyet yapmayı, sağlıklı yaşama dönüştürmelisiniz. Bu konuda birçok farklı yol mevcut. Size uygun olanı seçip, hayat rutininiz haline getirmelisiniz.

Vücudunuzu yavaş yavaş dönüştürmeye başlamalısınız. Önce küçük adımlarla başlamalı, daha sonra daha büyük adımlar atmalısınız. Belirli bir noktaya geldikten sonra, tamamen temizliği ve hafifliği hissetmek için detoks yapmalısınız. Her aşamayı sindire sindire kat etmeli ve başardıklarınız için kendinizi takdir etmelisiniz.

Sabırlı olun ve hedefinize adım adım ilerleyin. Unutmayın ‘’ Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.’’

Diyet Mutfak

Instagram : @_diyetmutfak_
Instagram: @diyetmutfakistanbul
Facebook: Diyet Mutfak

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir