Diyet

Kahve Dünyası’ndan Pastacılık ve Pate a Choux Atölyesi

Yazar:  | 

Kahve Dünyası, tatlı seven herkesi “Pastacılık ve Pate a Choux Atölyesi”ne çağırıyor. Atölye, 26 Haziran Salı günü 13.00’da Kahve Dünyası Veliefendi Fabrika’da gerçekleştirilecek.

Kahve Dünyası, “Gerçek bir tatlı sever, tatlı yapmayı da sever” diyerek 26 Haziran Salı günü 13.00’da herkesi tadına doyulmaz lezzetlerin püf noktalarını keşfetmeye davet ediyor. Kahve Dünyası Veliefendi Fabrika’da gerçekleşecek “Pastacılık ve Pate a Choux Atölyesi”nde katılımcılar, en kaliteli malzemeler ve kişiye özel ekipmanlarla profiterolden eklere, çok özel tatlıların çok özel formüllerini öğrenme fırsatını yakalayacak.

150 dakika süren atölyede, pasta kreması, temel müslin kreması, temel pate a choux hamuru, dondurmalı profiterol, çikolatalı chouquettes, çilekli ekler ve Paris brest yapımını işin ustasından öğreneceksiniz. Katılım ücreti 140 TL olan “Pastacılık ve Pate a Choux Atölyesi” için biletinizi Biletix’ten satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve atölye takvimine www.kahvedunyasi.com/kesfet/atolye adresinden ulaşabilirsiniz.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir