Alternatif Tıp

Salma Hayek’in Gençlik Formülü

Yazar:  | 

Etin jönü Gürkan Şef’in sağlık ve gençlik formülü yıldızların tercihi oldu. Hollywood’un güzel oyuncularından Salma Hayek, ilik suyu sayesinde sağlığını ve güzelliğini koruyan isimlerin başında geliyor.

Etin Jönü Gürkan Şef, kalsiyum bakımından zengin olan ilik suyunu bedeni güçlendirmek ve mikroplara karşı direnci artırmak için küçük büyük herkesin tüketmesini söylüyor. Hollywood’un gözde oyuncularından Salma Hayek de ilik suyu ile gençleşen isimlerden biri… Hayek, gençlik iksiri için kemikleri her gün 1 saat kadar kaynatıyor ve bu özel formülü günde 1 fincan tüketiyor. Yıllardır bu ürünle beslenen ünlü oyuncu, ilik suyu sayesinde sağlığını ve güzelliğini koruyor.

Kemiklerin kaynatılması ile elde edilen suyun tedavi edici özelliğinden yararlanan Gürkan Şef, geçtiğimiz yıl
İzlanda -Türkiye maçında sakatlanan yıldız futbolcu Caner Erkin’i de ilik suyu ile tedavi etmişti. Gürkan Şef, ayağından sakatlanan Caner Erkin’in daha çabuk iyileşmesi için ünlü futbolcuya 10 litre ilik suyu hazırlamıştı. Ünlü şef Gürkan Topçu’nun formülünden yararlanan isimler arasında şarkıcı Tuğba Özerk, Anıl Tetik ve dansçı Asena da yer alıyor.

İlik suyu nelere iyi gelir?
İlik suyunun, kırılan kemikleri daha süratli iyileştirdiği biliniyor. Dana kaval kemiği suyu ile dizlerde tükenen sıvıların oluşmasını sağlıyor. Çocukların kemik gelişimlerine çok ciddi katkı sağlıyor. Kemik iliği, vücuttaki bağışıklık sistemine yön veren lökosit, trombosit ve eritrosit hücrelerinin üretimine de yardımcı oluyor.

 

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir