Moda

Victoria’s Secret’ın Sanbahar Renklerindeki Dream Angels Koleksiyonunu Keşfedin!

Yazar:  | 

Victoria’s Secret kadınlarının favori romantik koleksiyonu Dream Angels yepyeni renk, desen ve modelleriyle sonbahar sezonunda da favorileriniz arasında yer alacak. Victoria’s Secret’ın Sanbahar Renklerindeki Dream Angels Koleksiyonunu Keşfedin!

Baştan çıkarıcı detayları renklerin ve desenlerin zarafetiyle bir araya getirerek, muhteşem bir koleksiyon hazırlayan Victoria’s Secret, Sonbahar koleksiyonuyla günlük stilinize yeni bir soluk getiriyor. Dream Angels koleksiyonunda dikkat çekici renklerden siyah beyaz ekose desenine kadar geniş alternatifler yer alıyor.

Aralarında sabahlık ve yırtmaçlı yumuşak altların yer aldığı tamamlayıcı ürünler ise çiçek desenleriyle karşımıza çıkıyor.

Victoria’s Secret Drem Angels koleksiyonunun sonbahar renkleri 1 Ekim itibariyle Türkiye mağazalarında.

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç giyim ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dâhil olan Victoria’s Secret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmekte.

Türkiye Victoria’s Secret’la ilgili detaylı bilgi için:

www.victoriassecret.com.tr

https://www.facebook.com/victoriassecretturkey/

www.instagram.com/victoriassecretturkiye

www.youtube.com/c/victoriassecretturkiye

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir