Trend

Machka ile sonbahar-kışa uzanan stil yolculuğu

Yazar:  | 

Machka 2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonu, modern kadının zamansız stiliyle buluşuyor. Eşsiz bir el işçiliği ile harmanlanan lüks detaylarıyla ilham veren tasarımlar, zarif bir kış etkisi ile taçlanıyor.

2017-18 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yer alan ihtişam dozu yüksek Machka tasarımları sizi modern bir stil yolculuğuna davet ediyor. Gösterişli feminenliği, dozunda bir maskülenlikle dengeleyen zarif etki, koleksiyonun en dikkat çekici noktasını oluşturuyor. Palto yakalarına iliştirilen yaka iğneleri ile kürk yakalar, Machka kadınının ışıltılı aurasına katkıda bulunuyor.

Koleksiyonda sofistike ve formal bir etki yaratan koza görünümlü jakarlı anoraklar göz dolduruyor. Çift taraflı giyilebilen metal fermuarlı kapüşonlu mantolarla kombinlenebilen hacimli görünümler ise sonbaharın atmosferine uyum sağlıyor.

Metalik detaylar

Parlak oyunlu ve metalik etkili lüks jakarlar, saten düşes ve yünlü ekoseler, payet ve kristal taş işlemeli patchlerle süslenerek Machka kadınının karakteristik stil kodlarını oluşturuyor.

Koyu lacivert, siyah ve kırmızının hakimiyetindeki koleksiyonda, metalik altın ve gümüş renkler de doğal tonlarla birlikte kullanılarak gerçeküstü bir görünüm sağlıyor.

Midi boy elbise ve lale kesim eteklerle kombinlenebilen neopren düşes ceketler, saten cep kapaklarıyla gündelik şıklığa uyarlanıyor. Özgün ve modern stil anlayışıyla buluşan parti elbiseleri de mükemmel bir uyumla koleksiyona eşlik ediyor.

Machka 2017-18 sezonunda da iddiasını koruyor

Feminen hatları vurgulayan modern tavırlı romantik elbiseler, kristal taşlarla süslü yaka iğnesi ve kemerlerle birleşerek Machka kadınının bir klasik haline gelen sofistike tarzını yansıtıyor.

Lüksün ve rahatlığın idealize edildiği pilili ve yüksek belli pantolonlarla beraber kullanabileceğiniz boynu saran yüksek yakalı sade ipek bluz ve poplin gömlekler sizi 40’lardan 70’lere uzanan bir yolculuğa davet ediyor.

Zarif ve modern çizgisiyle zamana meydan okuyan Machka tasarımları 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunda da güçlü iddiasını ortaya koyuyor.

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir