Stil

SWAROVSKI YENİ TAROT MAGIC KOLEKSİYONUYLA MİSTİK YANIYLA BAĞLANTI KURUYOR

Yazar:  | 

SWAROVSKI YENİ TAROT MAGIC KOLEKSİYONUYLA MİSTİK YANIYLA BAĞLANTI KURUYOR… #MakeAWish Swarovski yeni sonbahar koleksiyonunda tarotun sihrinden ilham alıyor. Güçlü bir ışıltıya sahip sembol ve tılsım seçkisi, koleksiyona ışık ve pozitiflik katmasının yanı sıra kadınları güçlendiriyor ve koruyor. Swarovski ışıltısı ve sihriyle dolup taşan TV ve dijital kampanya ise hayallerin gücünü vurguluyor.

Swarovski her sezon dünyanın dört bir yanındaki modern kadınların hayal gücünü yansıtan bir tema seçerek, her an görkemli tasarımları ön plana çıkarıyor. Marka, bir sonraki dönem olan Sonbahar/Kış 2019 sezonunda ise İlkbahar/Yaz 2019 #FollowTheLight temasına sadık kalarak ışığın sihrini kutluyor.

Tarot Magic koleksiyonu, tasarımlarında tarot ve astroloji öğelerine yer veriyor. Silüetler ise ışıltılı semboller, simgeler, işaretler ve astroloji motifleriyle süslenerek tarzı fark etmeksizin tüm kadınlara ışıltı katıyor.

Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin, koleksiyonun esin kaynağıyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Anlamlı şeylere sahip olmak isteriz çünkü günlük hayatımıza ışıltı katarlar. Swarovski takısı, günümüz modern kadını için harika bir ifade sembolüdür ayrıca kış yaklaştıkça kadınların, ışık ve pozitifliği simgelemesinin yanı sıra onları güçlendiren ve koruyan takı, sembol ve tılsımlar takmasını istiyoruz. Bu sezonun mesajı ise kadere inanmak ve geçirdiğimiz yoğun günlerde, günlük hayatımıza alabildiğimiz tüm yollardan biraz sihir almak.”

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

TAROT MAGIC BRACELET HANDS – 579TL

Yeni sezonun ruh halini yansıtan Tarot Magic, şık altın tonlarıyla ve zengin lacivertler, morlar ve yeşillerle tamamlanan benzersiz silüetlere sahip. Marka; kristal, metal tonları ve semboller sayesinde ışık oyununu keşfediyor. Kırlangıçlar, maçalar, nazarlıklar ve el motifleri, Swarovski kristalleriyle süslenen ve yakından baktığınızda kendini açığa çıkaran, gizli anlam dolu detaylarla tamamlanan çok yönlü silüetlere aktarıldı.

TAROT MAGIC AİLESİ

Swarovski kristal süslemesi, korumayı simgeleyen iç içe geçmiş eller gibi karmaşık ve anlam dolu muskalara hayat veriyor.

Tarot Magic küpelerin altın tonları ve Swarovski kristal detayları ise tarot kartlarının göz alıcı çizimlerine yeni bir boyut kazandırıyor.

Tarotun gizemine sahip çift taraflı kolye ucu, farklı uzunluklar elde etmenize olanak sağlayan sürgü mekanizmasıyla zarif bir çok yönlülük sunuyor. Çarpıcı bir tarz oluşturmanıza olanak sağlayan kokteyl yüzüğü ise Swarovski’nin kesim uzmanlığını ifade ediyor.

Tam tur charm kolye gibi karmaşık işçiliği ve yaratıcılığı birleştirerek asırlık tarot sembollerine atıfta bulunan lüks parçalar ise tinsel bir yorum kazanıyor.

Asimetrik küpe trendi son birkaç sezondur gelişmeye devam ediyor ve tarot sihri tasarımları ise yalnızca göz alıcı bir tarz sunmakla kalmıyor aynı zamanda kullanabileceğiniz üç farklı tarz sunuyor.

Yeni Swarovski Remix Collection ile karıştırılmak, yakıştırılmak ve üst üste kullanılmak için tasarlanan tasarımlar, tarot sihrinin koruyucu muskaları ve güçlü motifleriyle hem iyi şans getiriyor hem de en yeni trendlere uyuyor.

Swarovski DNA’sını her zaman, anlam dolu ve tarz sahibi tasarımlara sahip koleksiyonlarıyla ifade etti. Nazarlık, at nalı, hamse eli ve sonsuzluk sembolü gibi sembollere sahip Sonbahar Koleksiyonu, simgeler ve muskalara birçok farklı ışıltılı yorum getirerek, kadınları kendi tarz hikayelerini oluşturmaya ve kaderlerini şekillendirmeye davet ediyor.

TAROT MAGIC PE HOOP – 579TL

KAMPANYA HAKKINDA

Swarovski, kadın karakterlerin dileklerini gerçekleştiren moda öncüsü bir medyumun yer aldığı Sonbahar TV ve dijital kampanyalarıyla, büyük küçük fark etmeksizin tüm hayallerin gücüne atıfta bulunuyor. Bu kampanya dünyanın dört bir yanındaki kadınları, kendilerine ve sihrin gücüne inanmaya davet eden bir çağrıdır.

Swarovski Tarot Magic Koleksiyonu, Ağustos aynının sonundan itibaren Swarovski butiklerinde ve swarovski.com adresinde satışa sunulacak.

Swarovski

Swarovski rakipsiz bir kalite, el işçiliği ve yaratıcılık ürünü geniş bir portföy sunar. 1895 yılında Avusturya’da kurulan Swarovski, yüksek kaliteli kristal, gerçek değerli taş ve yapay taşın yanı sıra takı, aksesuar ve ışıklandırma gibi ürünlerin tasarımı, üretimi ve pazarlaması üzerinde çalışır. Halihazırda beşinci nesil aile üyeleri tarafından yönetilen Swarovski Crystal Business, yaklaşık 170 ülkede 3.000’den fazla mağazası, 27.000’in üzerinde çalışanı ve 2017 yılında elde ettiği 2.7 milyar Avro ciro ile tüm dünyaya erişen küresel bir işletmedir. Swarovski Crystal Business, kardeş şirketleri Swarovski Optik (optik cihazlar) ve Tyrolit (kesme ve şekillendirme makineleri) ile birlikte Swarovski Group’u oluşturmaktadır. Group 2017 yılında 3.5 milyar Avro ciro elde etmiş ve 32.000’in üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlamıştır. İnsanlık ve gezegenimizle arasında sorumluluk sahibi bir ilişki geliştirmek her zaman Swarovski mirasının ayrılmaz bir parçası olmuştur ve şu an şirketin oturmuş küresel sürdürülebilirlik gündeminin ayrılmaz bir parçasıdır. Buna ek olarak küresel Swarovski Waterschool eğitim programı dünyanın en büyük nehirleri çevresinde yaşayan 500.000 çocuğa ulaşmıştır ve 2013 yılında kurulan Swarovski Foundation olumlu bir sosyal etki yaratmak üzere yaratıcılığa ve kültürü destekleyen, kadın ve çocuk haklarının ve refahının iyileştirilmesine ve doğal kaynakların korunmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir.

www.swarovskigroup.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir