Stil

OMEGA SEAMASTER 300

Yazar:  | 

OMEGA Seamaster 300, tarihi 1957’ye kadar uzanan, beğenilen ve tanınan bir saat. Klasik tasarım, 18 ayar sarı altından yapılan bu yılın yeni modeli için mükemmel bir başlangıç noktasıydı. Değerli materyal tutkunları için bu saat, güzellik saçan malachite kadranıyla öne çıkıyor.

MALACHITE

Eş merkezli alanlarda düzenli şekilde dagılan dekoratif malachite taşı, yeşilin birçok tonunu sunuyor. Malachite antik çağlardan beri beğenilen ve kutsal tapınakların, sarayların ve kiliselerin dekorasyonunda yaygın sekilde kullanılan bir taş. Bu saatin kadranı için OMEGA, Güney Afrika’dan en dikkat çekici malachite tasları getirdi.

18 AYAR SARI ALTIN

Malachite kadranla mükemmel bir denge saglayan OMEGA, saatin 41 mm’lik kasasını 18 ayar sarı altından üretti. Fasetli ibrelerin yanı sıra, parlak seramik halkaya ve OMEGA Ceragold TM dalış ölçeğine sahip bezel için de aynı malzeme kullanıldı.

KAYIŞ VE MEKANIZMA

Saat, yeşil deri kayışıyla sunuluyor ve OMEGA Co-Axial Master Chronometer Calibre 8913 ile güç alıyor. Mekanizma ve saatin geneli, İsviçre Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından resmi olarak sertifikalanmış durumda.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir