Stil

Göz Alıcı Şıklığın Anahtarı Maurice Lacroix

Yazar:  | 

Göz Alıcı Şıklığın Anahtarı Maurice Lacroix

İsviçre saatçiliğinin kusursuzluğunu yansıtan Maurice Lacroix’nın estetik dokunuşlarla zenginleşen tasarımları son derece çekici ve şık…

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, İsviçre saatçiliğinin yenilikçi ruhu ve mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın süredir kusursuz tasarımlara imza atan Maurice Lacroix’nın en özel, şık ve göz alıcı saatlerini sunuyor.

Yalın ama bir o kadar güçlü tasarımıyla kadınların başını döndüren Maurice Lacroix’nın Fiaba modeli, ince el işçiliğiyle dikkat çekiyor. Zarif ve feminen duruşuyla öne çıkan Fiaba, sedef kadran üzerine pırlantalı indeksiyle çekiciliğini artırıyor. İsviçre yapımı kusursuz quartz makinesiyle farkını bir kez daha ortaya koyan Fiaba, şıklıktan ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Maurice Lacroix’nın yeni modeli AIKON Venturer, çekici, güçlü ve modern tasarımıyla şehirli erkeklere günün her anında eşlik ediyor. Maceracı bir ruha sahip olan AIKON Venturer, güneş ışını formlu kadranı, bol miktarda Super-LumiNova ile kaplanmış indeksleri, çelik kasası ve bileziğiyle enerjisini dışa vuruyor. Dalış saatlerinden esinlenilerek bezelinde 10 dakikalık aralıklarla konumlandırılan kolları, AIKON Venturer’ı gerçek bir “özellikli saat” yapıyor. AIKON Venturer’ın kadranıyla aynı renkte kauçuk kayışı da bulunuyor. Markanın deri kayışlarında bulunan Maurice Lacroix’nın “M” logosunun da yer aldığı kauçuk kayışı, set dahilinde hediye ediliyor.

Maurice Lacroix’nın erkek ve kadın saat modellerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

ML-AI6058-SS002-330-216.240 TL

ML-FA1004PVP13150-19.630 TL

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir