Moda

Söz Dizisi’nin Parlayan Yıldızı: Aybüke Pusat

Yazar:  | 
Sevgili Kendime İyi bakıyorum okurları;
Kanallar her yeni sezonda çeşitli diziler karşımıza çıkarsa da bunlardan sadece birkaçı kalıcı olabiliyor. Kuşkusuz, yapımların sadece hikayeleri değil kadrosunun da bir o kadar ilgi çekici olması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon, birçok yapım final yaparken güçlü diziler hikayelerini bu sezon da anlatmaya devam ediyor. Bunlardan biri de gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesiyle soluksuz izlediğimiz ‘Söz’ dizisi oldu. Bir özel kuvvet timinin konu edildiği dizinin başrol kadrosunda bulunan güzel oyuncu Aybüke Pusat’la yaptığım keyifli röportajı sizlerle paylaşıyorum. Keyifli okumalar.
‘Söz’ dizisi ‘Familya’dan sonra ikinci başrolünüz. Çok erken yaşta başrol oynamaya başladınız. Rolünüze hazırlanırken bu durumun baskısını yaşıyor musunuz?
Baskı değil de sorumluluk diyelim. Sorumluluğun yükü haliyle fazlalaşıyor. Sete, ekibe, kendine olan ödevlerin fazlalaşıyor. Ama tecrübe ve kendini geliştirme fırsatı, bu sorumlulukların çokluğu ve başarısıyla doğru orantılı. Bunu bilerek bu yükün altına giriyorsun zaten. Bu durum uzun vadede oyuncunun kendini tanımasına ve eğitmesine de kapı açıyor.
 
‘Söz’ dizisi ile kariyerinizde müthiş bir ivme yakaladınız. Herkes sizden bahsediyor. Bu durum sizi nasıl etkiliyor? 
Tüm listelerde 1. olan bir iş. Herkes takip ediyor Söz’ü. Öncelikle çok gururluyum kendim ve ekibim adına. Çok güzel bir iş yapıyoruz ve mükafatını da alıyoruz. Her hafta daha da iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu durum bize ivme veriyor. Şevkle çalışıyoruz.
 
Sıkı bir hayran kitleniz var. Hayranlarınız ile yaşadığınız ilginç bir anınız var mı?
Onlara çok teşekkür ediyorum. Her durumda yanımdalar. Bir keresinde tatil yaptığım oteli Instagram hikayemden görüp basmışlardı. Videolar, fotoğraflar çekip sohbet etme fırsatı bulmuştuk.
‘Söz’ dizisindeki Bahar rolünün size benzer yanları var mı? Sezon tatili ardından karaktere girerken nasıl hazırlanıyorsunuz?
Tabii ki var, olmaz mı? Karakteri yaratırken farklılıkları da benzerlikleri de kalem kalem bilmek gerekiyor. Durum karşısında “Aybüke olsa ne yapar? Bahar olsa ne yapar?” soruları en değerli sorular. Her seferinde hala yüzlerce soru sorup yüzlerce cevap arıyorum. Ancak böyle içimdeki Bahar’ı bulabilirim.

Peki, yeni yayın döneminde seyircileri neler bekliyor? 

Bu sezon babam ortaya çıkıyor. Hiç bunlar konuşulmamıştı daha önce. Artık karakterleri tanıdık. Bu sezon onların geçmişlerini, travmalarını göreceğiz. Karakterleri birbirlerine yaklaştıran geçmiş hikayelerini izleyeceğiz, onları daha çok tanıyacağız.  Çok keyifli olacak.
Marka danışmanlıkları, eğitimler, öneri ve görüşleriniz için bana aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
Sevgiler
Instagram 1: tuvanaeroltu

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir