Moda

SETRE sonbahara tarz katıyor!

Yazar:  | 

SETRE zarif ve alımlı tasarımlarıyla, doğanın en güzel pastel renklerine sahip sonbahara merhaba diyor. İster iş hayatında isterseniz de günlük yaşama yönelik bluz, ceket, etek, pantolon modelleri başta olmak üzere her biri ayrı bir kaynaktan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Setre’nin yeni koleksiyonu ile bu sonbahar çok renkli geçecek. SETRE sonbahara tarz katıyor!

Zamanda yolculuk…

Yeni sezonda SETRE koleksiyonunda geçmişin parıltılı dönemlerinden ilham alınarak tasarlanan ürünler ön plana çıkıyor. 90’lardan siyah ve beyaz çizgiler, floral desenlerle Victorian döneme göz kırpan modeller, 60’lardan ‘cutout’ detaylı kumaşlar, dramatik kırmızı tonlar ve pastel renklerle SETRE tarzını ortaya koyuyor. ‘Ben çiçek deseni kadını değilim’ diyenler içinse geometrik desenleriyle farklılaşan ‘Brick in the wall’ koleksiyonu tam size göre.

Şehre dönüş…

Yaz tatili sonrası şehir hayatına uygun hem şık, alımlı hem de rahat giysiler arıyorsanız SETRE’nin yeni koleksiyonu tam size göre. İş toplantıları için kullanışlı cep tasarımları, ince ve uzun gösteren modeller, sade ama iddialı çizgiler öne çıkıyor. Bu konseptte her zevke uygun 66 farklı zengin renk seçeneğine sahip elbiselerle kendi tarzınızı oluşturmak çok kolay.

SETRE hakkında; 1970 yılında ilk şubesini açarak moda yolculuğuna başlayan SETRE kalite ve zarafeti buluşturan ürünleriyle İngiltere, Yunanistan, Rusya, Fas, Tunus, Suudi Arabistan ve Japonya başta olmak üzere 80’den fazla ülkeye yaptığı ihracatla dünya modasını renklendirmeye devam ediyor. Türkiye’de ise 21 şehirde 29 noktada, İstanbul’da Nişantaşı mağazasında ve online olarak setre.com ile ayrıcalıklı ürünlere ulaşabilirsiniz.

www.setre.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir