Moda

Salvatore Ferragamo, yeni koleksiyonu “Refracted’ı” tanıtıyor! 

Yazar:  | 

Yaşadığımız dünyanın zengin çeşitliliğini yansıtan “Refracted” koleksiyonu 2019 Sonbahar/Kış sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor. Markanın kreatif direktörü Paul Andrew’un tasarladığı Refracted ayakkabı koleksiyonu birbirinden özel beş farklı modelden oluşuyor, ortak noktaları ise “Refracted” topukları! Salvatore Ferragamo, yeni koleksiyonu “Refracted’ı” tanıtıyor!

Bu yenilikçi, ultra hafif ve dayanıklı bir plastik malzemeden üretilen topuklar 3 farklı boyutta tasarlandı. (1 cm – 5,5 cm – 8 cm)

“Refracted” ‘ın geçmişi Salvatore Ferragamo tarafından tasarlanan 1939 Sütun topuğuna ve çiçek topuğuna dayanıyor. Bu topuklar, düzensizlik ve çeşitliliğin güzelliğini sergilemek için tasarlandı. Refracted topuklara her baktığınızda size bambaşka görünebilir. Bu onun kusurunu değil, gücünü gösterir.

Refracted ayakkabılarının ilk koleksiyonunda çeşitli renk yelpazeleri, kumaşlar ve beş stil yer alıyor; napa, süet, rugan ve kristal işlemeli ipek saten. Bu cesur kumaşlar, çok çeşitli ayakkabı seçimlerinin temelini oluşturuyor. “Refracted” dünyanın değişken ve çeşitli motiflerini yansıtarak dikkat çekiyor.

Salvatore Ferragamo Refracted ve daha birçok modele Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom mağazalarından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş için brandroom.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir