Moda

Ofis şıklığınıza Butigo dokunuşu!

Yazar:  | 

Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, 2019 Sonbahar Koleksiyonu’nda yer alan en trend modeller ile ofis kombinlerine şıklık katıyor. Ofis şıklığınıza Butigo dokunuşu!

Sezonun renk ve detaylarının ön planda olduğu, trok detaylarının kullanıldığı ayakkabılar her tarza uygun modellerle vitrinlerde yerini alıyor.
Dünya moda akımlarından ve sezon trendlerinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonlarıyla dikkat çeken Butigo, ofis kombinlerine de eşlik ediyor.

Meryem Uzerli Butigo Ofis

Klasik giyimin, kalem eteklerin ve skinny jean’lerin kusursuz tamamlayıcısı stiletto ayakkabılar, Butigo Koleksiyonu’nda trok ve topuk detaylarıyla yer alıyor. Blok topuklu ve ince topuklu bootie’ler ise yoğun geçen günlerde ayakları yormadan rahat bir kullanım imkânı sağlıyor. Düztaban ayakkabı sevenler içinse makosen ve babetler adeta kurtarıcı oluyor. Süet, rugan ve mat deriden tasarlanan modeller ofis kombinlerine şıklık katıyor.

Butigo 159.99TL

Butigo’nun 2019 Sonbahar koleksiyonunda yer alan modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir