Moda

MAGNUM’UN GLOBAL KAMPANYASINDA TÜRK TASARIMCI İMZASI

Yazar:  | 

TUVANAM X IRIS for MAGNUM COLLECTION

Ünlü Türk tasarımcı Tuvana Büyükçınar, dünyaca ünlü moda ikonu Irıs Apfel’in ilham veren sözlerinin yer aldığı tişörtleri tasarladı. Tişörtler, Magnum Cannes etkinliğinde görücüye çıktı.

Dünyanın haz otoritesi Magnum, stil ikonu, iş kadını ve çağımızın ilham perisi Iris Apfel ile bugüne kadar yapılan en neşeli işbirliğine imza attı. Hayranlık uyandıran stili, özgün duruşu, heyecan verici bakış açısı ve renkli dünyası ile tüm dünyada takdir edilen 98 yaşındaki efsane moda ikonu Iris Apfel, global kampanyası için Magnum’la bir araya geldi.

Bu işbirliğine ithafen Magnum’un #TrueToPleasure (Gerçek haz)kampanyasında yer alan Moda İkonu Iris Apfel’in insanların özgürce ve kaygısızca hazları peşinden gitmeleri için ilham veren sözlerinin yer aldığı tişört koleksiyonu tasarımcı Tuvana Büyükçınar tarafından tasarlandı.

Iris Apfel’e ait “More is more, less is a bore”, “Fashion you can buy but style you must possess”,“If you are not risking, you are not living” üç kotasyonun seçilerek üç farklı tasarıma taşındığı kapsül koleksiyon ilk kez Magnum Cannes etkinliğinde görüldü. Tişörtler tüm dünyadan etkinliğe katılan Influencer’lar tarafından giyildi.

Iris Apfel’in ilham veren sözlerinin yer aldığı tişörtleri tasarlayan Tasarımcı Tuvana Büyükçınar, panelde tişörtleri giyen Influencer’lar yanı sıra ünlü şarkıcı ve söz yazarı Rita Ora ile bir araya geldi.

TUVANAM X IRIS for MAGNUM koleksiyonu Cannes sonrası ilk kez Trendyol’da !

Magnum’un Cannes’daki özel konuklarına hediye edilecek olan limitli olarak üretilecek Tuvanam X Irıs for Magnum Collection tasarımları, Cannes sonrası Türkiye’de sadece Trendyol üzerinden satışa sunulacak.

#MagnumCannes

#TruetoPleasure

Magnum hakkında

1989 yılında piyasaya sunulan Magnum, yetişkinlere yönelik seçkin bir ürün olarak üretilen ilk elde yenen dondurmadır. Magnum, günümüzde dünya çapında her yıl 1 milyardan fazla ürün satan dünyanın önde gelen dondurma markalarından biridir.

Basın İletişimi;

Golin İstanbul İletişim Danışmanlığı

Işıl Alakuş Kavaklı|Director, Connector | 0533 296 6110 ikavakli@golin.com

Pınar Ulutaş |Senior Manager, Connector | 0505 814 7680 pulutas@golin.com

EDITORIAL USE ONLY
Rita Ora and social influencers look fearless at the Magnum ÔTrue to PleasureÕ panel in Cannes. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Thursday May 16, 2019. Photo credit should read: David Parry/Magnum/PA Wire

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir