Moda

İlkbahar/Yaz Kreasyonu ile Ribellion Fırtına Estiriyor

Yazar:  | 

ribellion

Ribatek’in şık, tanıdık fakat bir o kadar da özgüven sahibi markası Ribellion, 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda sunduğu dört farklı konseptle yeniliğin gücünü gösteriyor.

Ribellion, YENİ BİR SEN mottosuyla 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda aranılan sadeliği güçlü tasarımlarla buluşturdu.

Sektördeki hayatına başladığından beri şehirli kadınların özgür ve güçlü ruhlarına seslenen Ribellion, bu sezonda da kalitesinden ödün vermeden daha cesur, daha asi ve gücünü doğadan alan çizgileriyle kabına sığmayan kadınların yansıması olmaya devam ediyor.

Artisanal Boho

Bohem detayları kendi başına aksesuar işlevi gören şehirli tasarımlar, rahatlığı ve şıklığı bir arada tutmayı başarıyor. Püsküller, ponponlar ve desenler, renklerin hareketiyle birleşerek şehirdeki özgürlüğü hissettiriyor.

Chic Aura

Geniş kesimlerle gelen rahatlık, çiçek desenlerinin yarattığı zariflik ve klasik tasarımlara ilave edilen dantel ve işlemelerle romantik bir görünümü kendi tarzında ortaya koymayı seçen kadınlar için oluşturulmuş Chic Aura koleksiyonu, sade bir stil sunuyor.

Color Your Soul

Bantlar, şeritler, çıt çıtlar, baskılar ve alışılmışın dışında kesimleriyle kural tanımayan Color Your Soul koleksiyonu, rahatlığı ve farklılığı bir araya getirerek özgürleştiriyor; içinizdeki yeni siz ile tanışmanızı sağlıyor. Color Your Soul size ruhunuzun yeni renklerini gösteriyor.

Secret Garden

Kumaşların çiçeklerle ve asimetrik kesimlerle birleştiği, keskin çizgilerin renklerle yumuşatıldığı, özgüveni ve hayattan alınan keyfi yansıtan tasarımlardan oluşan koleksiyonun parçaları, kalbinin sesini dinleyen kadınların dolabında mutlaka yerini alması gereken ana parçalardan olmaya aday.

Yeni sezonda içinizdeki gücü ortaya çıkaracak Ribellion, YENİ BİR SEN mottosuyla kullanışlı online alışveriş sitesi üzerinden modayı kendine yakıştıran tüm güçlü kadınlara 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir