Moda

Forever New’den Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanya!

Yazar:  | 

Avustralyalı giyim markası Forever New, Dünya Kadınlar Günü’nü tüm ürünlerde geçerli olan özel bir kampanyayla kutluyor. 1 – 8 Mart tarihleri arasında www.forevernew.com.tr’den yapılan her 200 TL ve üzeri alışverişte anında 30 TL indirim uygulanırken, mağazalardan yapılan aynı miktarda alışverişte ise 30 TL değerinde Paropuan hediye ediliyor.

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, Dünya Kadınlar Günü’nü çok özel bir kampanyayla kutluyor.

Kadınların femine stilini tamamlayan yeni sezon koleksiyonlarından aksesuar ve takılara kadar tüm ürünlerde geçerli olan kampanya, 1 – 8 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Buna göre, www.forevernew.com.tr’den yapılan her 200 TL ve üzeri alışverişte anında 30 TL indirim uygulanıyor. Aynı miktarda alışverişi Forever New Card ile mağazalardan yapanlar ise bir ay boyunca geçerli olan 30 TL değerinde Paropuan kazanıyor.

Gündüzden geceye sofistike görünüm

Forever New, baharın gelişini müjdeleyen pembe, mavi ve açık gri tonlarının ağırlıkta olduğu zarif parçaları, çiçek nakışlı elbiseleri, dantelli bluzları, günlük giyimde jean pantolonlarla eşsiz bir uyum sağlayan crop trikoları, davetlerde sofistike bir tarz kazandıran kabarık balo elbiseleri ve tüm bu giysileri tamamlayan takı ve aksesuarlarıyla kusursuz bir görünüm sunuyor.

Suni kürk etol, güneş gözlüğü, metal kayışlı saat, fötr şapka, kozmetik çantası, ayna ve kristal taşlı kalem gibi sayısız tasarım da, Dünya Kadınlar Günü’ne özel şık hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

www.forevernew.com.tr

https://www.facebook.com/ForeverNewTurkiye

https://twitter.com/forevernewtr

http://instagram.com/forevernewturkiye

Forever New hakkında:

Avustralya markası Forever New, dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön vermektedir. 2006 yılında sadece bir mağazayla Melbourne’de hizmet vermeye başlayan Forever New, bugün 7 ülkede 250’ye yakın mağazasıyla geniş bir ağa sahiptir. Türkiye’de 21 mağazası ve bir online mağazası bulunan Forever New markasının tasarladığı koleksiyonlar; Paris, Londra, Milano ve New York’taki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New, kıyafetlerinde ve aksesuarlarında kullandığı her türlü detay ile farklı bir stile imza atmaktadır.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir