Moda

bonprix ile ‘cool’ kal!

Yazar:  | 

Mevsim geçişlerinin ve sokak modasının olmazsa olmazı suni deri ceketler, bu sezon internetin en zengin giyim markası bonprix.com.tr ile hiç olmadıkları kadar tarz sahibi! Fırfır, peplum, şal yaka gibi zarif detaylar bu yıl ceketlerde de kendini gösteriyor. Erkek modellerinde ise örgü parça ve şerit yaka gibi özgün tasarımlara sahip, vücuda oturan formlar ön plana çıkıyor. Üstelik kadın ve erkek modellerindeki seçili ürünler, bonprix’nin hızlı kargosuyla yalnızca üç günde adrese teslim ediliyor.

Montların fazla kalın, hırkaların ise fazla ince kaldığı mevsim geçişlerinin en cool parçası suni deri ceketler, bonprix.com.tr ile bu yıl bambaşka bir formda sunuluyor. Kadın modellerinde, deri ceketin sokak modası görünümü, feminen bir stille harmanlanıyor. Fırfır, peplum, jarse, şal yaka, ribana detayları ve süslü cepler, deri ceketlere bambaşka bir yorum getiriyor. Erkek modellerinde ise bu yıl vücuda oturan tasarımlar ön plana çıkıyor. Kumaş ve suni derinin bir arada kullanıldığı ceketler, şerit yakaları ve örgü parçalarıyla bahara damga vurmaya hazırlanıyor. Üstelik bonprix’nin ceket koleksiyonundaki seçili parçalar yalnızca üç günde adrese teslim edilerek kusursuz şıklığı tamamlıyor.

Her yaşa, bedene ve bütçeye hitap eden bonprix.com.tr’de; feminen görünümüyle fark yaratan, kolları ve etek ucu Fırfırlı Suni Deri Ceket 349,99 TL; örgü görünümlü, çapraz fermuarlı Şal Yaka Suni Deri Ceket 299,99 TL; süs cepli ve kolların alt kısmı kumaş çalışılmış Suni Deri Peplum Ceket 349, 99 TL; bel üstünde kalan formu sayesinde vücudun daha zarif görünmesine olanak tanıyan, kolları ve yanları Ribana Detaylı Suni Deri Ceket 349,99 TL; klapa yaka, yumuşak dokulu Biker Stil Suni Deri Ceket 249,99 TL; peplum modeli ile dikkat çeken Jarse Detaylı Suni Deri Ceket 349,99 TL; fırfırlarıyla feminen ve modern görünümü harmanlayan Pembe Renkli Suni Deri Ceket 129,99 TL; dik yakası çıtçıt düğmeli, önden ve arkadan nakışlı Yıkanmış Görünümde Suni Deri Ceket 349,99 TL’ye satışa sunuluyor.

Erkek modellerinde ise; iç cepli, fermuarlı Ribana Yaka Suni Deri Mont 349,99 TL; regular kalıp, omuz ve kol kısımları suni deri, hafif astarlı dikimiyle özgürlüğe vurgu yapan Şerit Yaka Suni Deri Ceket 169,99 TL; iki cebi fermuarlı, örgü parçalı Regular Fit Suni Deri Ceket 349,99 TL’ye yenilikçi bir stil yaratıyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir