Moda

BEBE REXHA MALEFICENT “MISTRESS OF EVIL” FİLMİNİN DÜNYA PRÖMİYERİNDE TOMMYXZENDAYA GİYDİ

Yazar:  | 

BEBE REXHA MALEFICENT “MISTRESS OF EVIL” FİLMİNİN DÜNYA PRÖMİYERİNDE TOMMYXZENDAYA GİYDİ

NE GİYDİ: Tommy Hilfiger, şarkıcı Bebe Rexha’nın Maleficent: Mistress of Evil filminin dünya prömiyerinde TommyXZendaya giydiğini duyurdu.

Bebe Rexha, TommyXZendaya koleksiyonundan ekose yelek ve uyumlu blazer ceket giydi.

TommyXZendaya koleksiyonu, dünya çapında seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında satılıyor.

YER: Los Angeles, ABD

Fotoğraf: Getty Images

Tommy Hilfiger hakkında:

Aralarında TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS’in de bulunduğu bir marka portföyüne sahip olan Tommy Hilfiger, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında dünyanın en tanınmış gruplarından biridir. Grup, erkekler için tailored ve spor giyim koleksiyonları, kadınlar için hazır ve spor giyim koleksiyonları, çocuk giyim, denim, iç giyim (bornoz, ev ve uyku giyim dahil), ayakkabı ve aksesuar alanında üstün kaliteli ürünlerin tasarımına ve pazarlanmasına odaklı faaliyet gösteriyor. Ayrıca seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri sunuyor. TOMMY JEANS ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS markaları altında satılan ürünler, TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla ve ayrıca tommy.com üzerinden dünyanın her yanında müşterilere sunuluyor.

PVH Corp. Hakkında:

PVH, dünyanın en beğenilen moda ve yaşam tarzı şirketlerinden biri olarak stilde standartları belirliyor. Modayı ileriye taşıyan markaları geliştiriyor ve büyütüyoruz. Portföyümüzde ikonik TOMMY HILFIGERCALVIN KLEINVan HeusenIZODARROWSpeedo*, WarnersOlgave Geoffrey Beene ile dijitale odaklı True & Co.iç giyim markası yer alıyor. Bunların yanı sıra tanınmış ulusal ve uluslararası markaları altında çeşitli lisanslı ürünlerini de pazarlıyoruz. PVH olarak 40’tan fazla ülkede faaliyette bulunan 38.000’i aşkın iş ortağıyla çalışıyor, yılda yaklaşık 9 milyar $ ciro elde ediyoruz. Bunların tümü PVH’nin gücünü ifade ediyor.

* Speedo markasının lisansı, Kuzey Amerika ve Karayipler için daimi olarak Speedo International Limited firmasından alınmıştır.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir