Alışveriş

Columbia büyük yaz sezonu indirimi başladı

Yazar:  | 

Outdoor giyimin öncü markalarından biri olan Columbia, yaz sezonu indirimi ile konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenleri sevindiriyor. Columbia mağazalarında tüm tekstil ve ayakkabı ürünlerindeki indirim fırsatı ile yaz devam ederken indirimli alışverişin tadını çıkaracaksınız. Columbia mağazalarında tek ürün alımında yüzde 35, 2 ve üzeri ürün alımında yüzde 40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

İşte, indirimli ürünler

Yaz sıcaklarının tadını açık havada çıkarmak isteyen maceraseverler için hayat kolaylaştıran çözümler sunan Columbia’nın sportif balıkçılık tutkunları için özel olarak geliştirdiği PFG koleksiyonu yazın sıcak günlerini keyifli aktivitelerle geçirmek isteyenler için stilden ödün vermeden koruyucu çözümler sunuyor.

PFG koleksiyonuna ait ürünlerde İlkbahar-Yaz sezonunun en kullanışlı teknolojilerinden Omni-Freeze Zero ve Omni-Shade teknolojileri kullanılıyor. Omni-Freeze teknolojisi ter ile aktive olup buharlaştırma sürecini hızlandıran mavi halkalar sayesinde kullanıcıda sonsuz bir serinlik hissi sağlıyor. Omni- Shade ise özel olarak geliştirilen özel dokuma sistemi ile cildi güneşin zararlı ışınları UVA ve UVB’den koruyor.

Silver Ridge koleksiyonuna ait ürünler ise yumuşak ve nefes alabilir dokuları ile farklı outdoor aktivitelere uyum sağlıyor. Güneşin zararlı ışınlarından koruma ve teri vücuttan hızla uzaklaştırma özelliğine sahip ürünler ile yazın tadını çıkarabilirsiniz.

Columbia ürünlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir