Alışveriş

150 yıllık deneyim süt kaymağıyla buluştu: Kiri raflarda

Yazar:  | 

150 yıllık deneyim süt kaymağıyla buluştu: Kiri raflarda

150 yıllık deneyimiyle, dünyanın 120 ülkesinde çeşitli marka ve ürünlerle sofralarda yer alan Bel Grup, şimdi Türkiye’de yeni markası Kiri’yi Türk tüketicilerine sunuyor.

Türkiye’de La Vache Qui Rit ve Karper’in de üreticisi olan Bel grup, Türkiye’de ilk kare porsiyon olacak Kiri ile sürülebilir peynir pazarına iddialı bir giriş yapacak.

Sütün lezzetli kısmı olan süt kaymağından üretilen Kiri, yüksek besin değeri, benzersiz lezzetiyle yetişkinler ve çocuklar tarafından keyifle tüketilecek.

Kahvaltı keyfini şölene çevirin

Kendine has kıvamı ve kaymaksı formuyla Kiri kahvaltı sofralarını lezzet şölenine çeviriyor. Süt kaymağından gelen doğal lezzetiyle kahvaltı keyfini taçlandıracak ve sofradaki herkesi mutlu edecek Kiri, girdiği her tarifi güzelleştirmeye şimdiden aday.

Kiri, Türkiye pazarında bir ilke imza atarak, ilk defa kare porsiyon olarak tüketiciye sunuluyor. Her biri tek tek paketlenmiş kare ürünler çekmeceli kutusuyla da dikkat çekiyor. Kase ambalaj alternatifi de bulunan Kiri kalsiyum açısından zengin ve koruyucu içermiyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir