Makyaj

Revolution’ın Rengarenk Ürünleri ile Parla

Yazar:  | 

İngiltere’nin sevilen kozmetik markası Revolution, yepyeni ürünleri ile ışıl ışıl parlayacağınız bir yaz vadediyor.

Revolution, makyaj tutkunlarını rujlardan allıklara, bronzerlardan kaş kalemlerine ve primerlara kadar yepyeni ürünleriyle buluşturmaya devam ediyor. Revolution’ın doğa dostu vegan ürün serileri de mevcut.

Dans pistine davetlisiniz!

Yoğun pigmentli kremsi yapıları ve altın simli ambalajları ile Life On The Dance Floor rujlar sizi adeta dans pistine davet ediyor. Invite Only, Potential ve Funk You gibi özel renklerden oluşan rujlar ile eğlencenin kapılarını aralamaya hazır olun!

Cildini makyaja Revolution Primer’lar ile hazırla

 • Blur & Prime Pore Blur Primer, gözeneklerin görünümünü minimize etmeye yardımcı olurken makyajınızın kalıcılığını da artırıyor.
 • Matlaştırıcı Matte & Fix Mattify Primer ciltteki istenmeyen parlamaları kontrol altına alıyor ve cildinize porselen bir görünüm kazandırıyor.
 • Prime & Lock Eye Primer ise hafif ve kremsi yapısıyla kolayca uygulanarak daha uzun süre kalıcı bir göz makyajı vadediyor.

Watsons Revolution MegaBronzer Cool 49,90 TL

Cilt makyajın ile parlamaya hazır mısın?

 • Mega Bronzer, yaz aylarında güneşlenmek istemeyen fakat esmer bir tene sahip olmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Doğal bir görünüm için tüm yüzde kullanılabilen ürün kontür olarak da uygulanabiliyor.
 • Yoğun renk pigmentasyonuna sahip 4 farklı renk tonu ile Cheek Kit, bronzluğu ve ışıltıyı bir arada sunarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir palet ile karşılıyor.
 • Glow Revolution Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi içeriğinde yer alan beyaz- bronz altın sıvısı, ışığı yansıtan parçacıkları sayesinde sürdüğünüz bölgede ıslak, nemli bir görünüm ve ışıltılı bir bitiş sağlıyor. Hem yüz hem de vücut için kullanabileceğiniz Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi’nde Eternal Gold ve Timeless Bronze olarak farklı zevk ve tercihlere hitap eden iki renk çeşidi bulunuyor.

Dikkat çeken bakışlar

 • Duo Brow Kaş Kalemi, Light Brown, Medium Brown ve Dark Brown olarak üç farklı renk çeşidi ile kahverenginin en mükemmel tonlarını sunuyor. İki ucu bulunan Duo Brow Kaş Kalemi, kalem ucu ile kaşlarınızdaki boşlukları mükemmel bir şekilde doldururken fırça ucu ile de kaşlarınıza doğal bir şekil vermenizi sağlıyor.
 • The Waterproof Maskara Revolution tüm gün tüm gece daha uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı formülü ile vazgeçemeyeceğiniz bir ürün! Kum saati şeklindeki fırçası ve yoğun yapısı ile daha hacimli ve daha uzun kirpikler vadeden ürün yaz sıcaklarının etkisiyle akma ve bulaşma yapmıyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Life On The Dance Floor Ruj Çeşitleri: 26,90 TL

Matlaştırıcı Matte & Fix Mattify Primer: 69,90 TL

Blur and Prime PoreBlur Primer: 69,90 TL

Prime & Lock Eye Primer: 59,90 TL

Mega Bronzer: 49,90 TL

Cheek Kit: 49,90 TL

Duo Brow Kaş Kalemi Çeşitleri: 29,90 TL

The Waterproof Maskara Revolution: 54,90 TL

Glow Revolution Timeless Bronze Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi : 99 TL

Glow Revolution Eternal Gold Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi : 99 TL

**Belirtilen fiyatlar Temmuz güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 13 ayrı pazardaki 7.200’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından binlerce ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır.

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.800’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında

Dünya çapında yılda 5.2 milyar müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği
25 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 140.000 çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

 • 25 pazarda 12 perakende markası ile yer aldığı 15.000’den fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisidir.
 • Watsons markası ile Asya’nın lider sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons,7.200’den fazla mağaza ve 1.500’denfazla eczane ile Hong Kong, Çin, Macau, Singapur, Tayland, Malezya, Filipinler, Tayvan, Endonezya, Ukrayna, Rusya, Vietnam ve Türkiye dahil 13 pazarda faaliyet göstermektedir.

  Watsons Revolution CheekKit Fresh Perspective 49,90 TL

  Watsons Revolution Matlaştırıcı Matte Fix Mattify Primer 69,90 TL

  Watsons Revolution The Waterproof Maskara Revolution 54, 90 TL

  Watsons Revolution Life On The Dance Floor VIP Lipstick Invite Only 26,90 TL

  Watsons Revolution Glow Revolution Illuminating Face and Body Spray Timeless Bronze 99 TL

  Watsons Revolution Life On The Dance Floor VIP Lipstick Invite Only 26,90 TL

  Watsons Revolution Kaş Kalemi Light Brown 29,90 TL

  Watsons Revolution Life On The Dance Floo Guest List Lipstick Potential 26, 90 TL

  Watsons Revolution Matlaştırıcı Matte Fix Mattify Primer 69,90 TL

  Watsons Revolution The Waterproof Maskara Revolution 54, 90 TL

  Watsons Revolution Life On The Dance Floor VIP Lipstick Invite Only 26,90 TL

  Watsons Revolution Glow Revolution Illuminating Face and Body Spray Timeless Bronze 99TL

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir