Makyaj

MAC’den Yeni Koleksiyon: ALADDİN!

Yazar:  | 
MAC’den Yeni Koleksiyon: ALADDİN!
3 dilek hakkım olsa birini garanti “sınırsız makyaj malzemesi” olarak kullanırdım. Disney ve MAC işbirliklerinin ardı arkası kesilmiyor, Cinderella ve Venomous Villians’dan sonra şimdi de Aladdin!
Bildiğiniz üzere Aladdin’nin ilk filmi vizyona girdi, darısı Pocahontas’ın başına. Will Smith’i de lamba cini olarak gördüm ya, gözüm açık gitmem artık bknz:
Koleksiyona dönecek olursak, ben açıkcası kalabalık ürünlü koleksiyonları daha çok beğeniyorum hem görsellik açısından, hem memnuniyet açısından. Aladdin koleksiyonu da o anlamda cidden başarılı. Ambalaj renkleri olarak güzel prensesimiz Jasmine’den ilham almışlar
Koleksiyon tamamen pembe ve gül kurusu alt tonlu ürünlerden oluşuyor. MAC bu anlamda diğer rakip firmaları gibi risk almak istememiş, herkesin kullandığı her tona yakışan tonlardan oluşan bir koleksiyon yapmış.
9’lu far paletinin en sevdiğim yanı seyahat dostu olması, her ne kadar büyük palet seven biri olsam bu tarz ürünler çok pratik oluyor. Palet de 3 mat, 6 metalik renge yer verilmiş.
Fiyatı: 239 TL
E highlightersız koleksiyon olmaz tabi, klasik altın tonlarında fakat sadece ışık çarptığında ben buradayım diyen bir ürün kısaca soft makyajlar için ideal.
Fiyatı: 249 TL
Koleksiyonda aydınlatıcı ile beraber gidecek ciltte hafif turuncumsu bir görünüm bırakan ama fırça ile karıştırdığınızda da tam yazlık bir görüntü oluşturacak bir de bronzerımız var.
Fiyatı: 249 TL
Tüm seri içinden en favori ürünlerim kesinlikle glosslar!
Özellikle de Diamond in the Rouge rengi kusursuz diyebilirim. Aldığım günden beri full sürüyorum, bitirmeye de kıyamıyorum.
Fiyatı: 99 TL
Diamond in the Rough
Jewels on Jewels
Magic Carpet Ride
Her ne kadar ruj ambalajlarına bayılsam da açıkcası renkleri beni çok tatmin etmedi. Öyle “woow” dediğim bir renk yok yada benzeri renkler bende olduğu için de böyle düşünüyor olabilirim
Fiyat: 99 TL
Friend Like Me
Princess Incognito
Rajah
Whole New World(ZAYN ve Zhavia Ward’ın film için kaydettiği şarkının ismi de bu)
Koleksiyonu daha fazla incelemek ve satın almak isteyen olursa diye linkte bırakıyorum;

https://www.maccosmetics.com.tr/disney-aladdin-mac

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz? “Facebook ile Devam Et” e tıklayarak, adınızın, soy adınızın, doğum tarihinizin, cinsiyetinizin, konumunuzun, yaş aralığınızın ve ilişki durumunuzun, size ait kullanıcı hesabını oluşturmak ve yönetmek için kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.
www.maccosmetics.com.tr

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir