Makyaj

M·A·C COSMETICS PRATİK MAKYAJLAR İÇİN ÇOK YÖNLÜ STUDIO FIX SOFT MATTE FOUNDATION STICK’I SUNUYOR

Yazar:  | 

M·A·C COSMETICS PRATİK MAKYAJLAR İÇİN ÇOK YÖNLÜ STUDIO FIX SOFT MATTE FOUNDATION STICK’I SUNUYOR

Studio Fix her zamankinden daha pratik, portatif ve uygulaması hiç olmadığı kadar kolay. Sağa kaydırmaya hazırlanın! MAC Cosmetics kültleşen mat bitişli Studio Fix ailesini genişletiyor. Tek sürüşle elde edilen Studio Fix Soft Matte Foundation Stick, 33 zengin renk seçeneğiyle farklı cilt tonlarını kucaklarken 24 saat kalıcı, uzun süre dayanıklı, orta kapatıcılıkta olan yapısıyla istediğiniz her yerde sağlıklı, nemli ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Bir fondötenden istediğiniz her şeyi sunan The Art of Studio Fix ailesinin kişiselleştirilebilir fondöten seçenekleri, makyajla kendini ifade etmeyi ve yaratıcılığı cesaretlendirirken; profesyonel makyaj artistlerine, trendleri belirleyen kişilere ve makyaj tutkunlarına tekniklerini geliştirmelerinde yardım ediyor ve son trendleri deneyimlemelerini sağlıyor.

KOLAY DAĞITILABİLEN, CEP BOYUNDA, HAFİF VE ÇOK YÖNLÜ

STUDIO FIX SOFT MATTE FOUNDATION STICK

Yoğun spordan sonra, toplantılardan önce makyajınızı tazelerken, akşam yemeklerinde iki servisin arasında veya her zaman hatırlamak isteyeceğiniz eğlenceli bir geceden sonsuza kadar Instagram’da kalacak bir fotoğrafa cildinizi anında hazırlamak için tek sürüş yeterli.

Kontür ve aydınlatıcı gibi farklı uygulamalarda kullanılabilen Studio Fix Soft Matte Foundation Stick, göz altı veya T bölgesi gibi sadece bölgesel dokunuşlarla makyajını tamamlamak isteyen minimalist makyaj sevenler için de mükemmel bir seçenek. Makyaj tercihiniz ne olursa olsun MAC Studio Fix Foundation Stick hepsi için yanınızda.

Studio Fix Soft Matte Foundation Stick kulislerin en son trendi olan minimal fondöten trendinde ustalaşmış durumda. Londra MAC Makyaj Direktörü Terry Barber, şu an kesinlikle “gerçek cilt” anı yaşandığını belirtiyor ve devam ediyor “Çıplak bir ciltten veya makyaj olduğu halde makyajsız görünen bir ciltten bahsetmiyoruz. Tazelenmiş, dolgun, pürüzsüz ve nem dolu premium bir ciltten bahsediyoruz. Geçmişte mat bitiş kuru ve cansız görünümle bağdaştırılıyordu. Fakat yeni mat bitiş, tam kapatıcılık sağlamak yerine doğru yerlere nokta atışıyla soft bir kapatıcılık özelliğiyle öne çıkıyor.”

Studio Fix Soft Matte Foundation Stick 170 Synthetic Rounded Slant Fırça, 182 Fondöten Fırçası, 270 Mini Rounded Slant Fırça, 190 Flat Fondöten Fırçası ile uygulanabilir, sünger ile yedirilebilir veya direkt parmakla uygulanabilir. “Bana göre, bir ürünün ne kadar kaliteli olduğu ince bir tabakanın ne kadar etki yarattığıyla anlaşılabilir.” diyor Terry Barber.

STUDIO FIX AİLESİYLE DİĞER ÜRÜNLERİ BİR ARAYA GETİREREK DİLEDİĞİNİZ

BİTİŞİ YARATMA ŞANSINA SAHİPSİNİZ.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Senior Makyaj Artist Direktörü Live Apelland ise düşüncelerini “Daha aydınlık ve ışıltılı bir görünüm için Strobe Cream ile kullanabilir ya da Prep + Prime ile karıştırarak daha mat ve keskin bir bitişe sahip olabilirsiniz. Bu ürün, yeni dokular yaratarak her zaman trendleri takip edebileceğinizi gösteriyor.” cümleleriyle özetledi.

TÜM YAŞLAR. TÜM IRKLAR. TÜM CİNSİYETLER.

TÜM YAŞLAR, TÜM IRKLAR, TÜM CİNSİYETLER mottosuyla 90’lardan beri MAC farklılığı savunarak insanların bireyselliğine saygı duyan global bir lider. Studio Fix serisi ise MAC’in çizdiği bu yolda felsefeyi devam ettiriyor. 65 farklı ton seçeneği ve 24 saat kalıcılığıyla Studio Fix Fluid Foundation; 53 farklı ton seçeneği, 12 saat kalıcılığıyla yağlanmayı ve parlamayı önleyen ultra-matte Studio Fix Powder Foundation; 33 farklı ton seçeneği ve 24 saat kalıcılığıyla Studio Fix Smooth Wear Concealer ile yeni Studio Fix Soft Matte Foundation Stick mükemmel bir iş birliği içinde.

Kaliteli moda dokularını, bitişleri, etkileri ve tekniklerini keşfeden makyaj artistlerinin kendilerini yaratıcı biçimde ifade etmelerine olanak sağlamak için Studio Fix serisi tamamen kişiselleştirilebilirlik ve makyaj sanatı üzerine kurulu.

Yaratıcı ol ve Studio Fix Soft Matte Foundation Stick ve Studio Fix ailesinden cilt tonuna mükemmel uyan fondöteni bul. Cilt tonunuzu bulmak ve en yeni makyaj hilelerini öğrenmek için size en yakın M.A.C mağazasındaki Makyaj Servisi’nden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.maccosmetics.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir