Bakım

Yıpranmış saçlara bakım nasıl yapılır?

Yazar:  | 

Kırılgan saçlar ve birbirinden ayrılmış saç uçları, parlaklığı olmayan, cansız ve donuk saçlar size de tanıdık geliyor mu? Kurutma, fön işlemi, düzleştirme, boyama ve dış etkenlerin tümü saçlarımızın yıpranmasında rol oynuyor. Tüm bunlara maruz kalan saçlarımız lipid ve su kaybı yaşıyor, gücünü yitiriyor, parlaklığını, yumuşaklığını ve elastikiyetini kaybediyor. Sonuç olarak kuru, kırılgan ve yıpranmış saçlar kaçınılmaz hale geliyor.

Sağlıksız saçlarınız için küçük bir tüyo

Phyto geliştirdiği PHYTOKERATINE EXTREME serisi ile yıpranmış, kuru ve kırılgan saçları onarıyor. Formülünde kullanılan, saçın doğal yapısına en yakın keratin sayesinde saçın yapısını hızla yeniden onarıyor. Direkt saçın kalbinde yer alan liflere etki ederek kaybettiği amino asitleri yeniden saça kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Sapote ve Baobab yağları saçın kaybettiği lipidi geri kazandırıyor ve saçın direncini artırıyor. Bu özel serinin formülünde yer alan kırmızı şakayık ekstresi ise saçı nemlendirip güçlendiriyor.

Duyulara hitap eden hoş kokusu, sülfat içermeyen şampuanı, maskesi ve durulanmayan bakım kremi ile PHYTOKERATINE EXTREME serisi, yıpranan saçlarınıza ışıltısını geri kazanmayı vaat ediyor.

PHYTOKERATINE EXTREME Günlük Bakım Kremi (100 ml) fiyatı : 125 TL
PHYTOKERATINE EXTREME Bakım ve Onarım Maskesi (200 ml) fiyatı: 195 TL
PHYTOKERATINE EXTREME Bakım ve Onarım Şampuanı (200 ml) fiyatı: 75 TL

4 Yorum

 1. Aycanaysa

  28 Aralık 2017 kategori: 12:16

  Boyadan saçlarım yıprandı kuaförüm katkısız keratin kullanmamı tavsiye etti onardı saçlarımı

 2. Selime

  28 Aralık 2017 kategori: 23:40

  Yıllarca röfle işlemlerinde saçlarımı kuruyup gitti neredeyse umudumun kalmadığı bir zamanda iş yerinde bir arkadaşımın teyzesi saçına liquid keratin serum yüklemiş bunu 3 kere yapmış ve sonunda saçları eski sağlıklı haline dönmüş bana da tavsiye ettiler Ben de aldım evde kendi kendime doğal keratin yüklemesi yaptım Benimde Saçım bayağı toparladı öyle doğal saç kadar olmasa da yüzde yetmiş yüzde seksen gibi Saçımda yeniden bir yapılanma oldu çok çok memnun kaldım gerçekten Herkese tavsiye ederim

 3. derya

  25 Mayıs 2018 kategori: 12:30

  Yanan saçı patentli keratin dışında hiç bir ürün düzeltmiyor yıpranmış olan da aynı neler denedim boşa o kadar zaman harcadım başka yağlar kürler falan boş yani liquid keratini deneyerek saçlarıma en güzel iyiliği yaptım sanırım kendimi de sürekli bir arayıştan kurtardım her yanan saçı kestir dyenlerin ağzı açık kaldı bu sayede çok memnunum ürünlerden benim gibi sorun yaşayanlar için yazıyorum kızlar hiç kasmayın kendinizi o kokan saçtan arındırmak için saatlerce uğraştığınız karışımlarla falan alın liquid keratini hem saçınız hem kafanız rahat etsin 😉

 4. Hande SOYKAN

  19 Haziran 2018 kategori: 20:11

  Zamanı olmayan ve çalışan bayanlar saçlarınız yandıysa ve yıprandıysa ve kırılarak kopmalar başladıysa keratin onarıcı full set ten başka çareniz yok direk al kullan. içinde her türlü keratin içerikli ürünler mevcut tavsiye ederim.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir