Bakım

Yıpranmış saçlara bakım nasıl yapılır?

Yazar:  | 

Kırılgan saçlar ve birbirinden ayrılmış saç uçları, parlaklığı olmayan, cansız ve donuk saçlar size de tanıdık geliyor mu? Kurutma, fön işlemi, düzleştirme, boyama ve dış etkenlerin tümü saçlarımızın yıpranmasında rol oynuyor. Tüm bunlara maruz kalan saçlarımız lipid ve su kaybı yaşıyor, gücünü yitiriyor, parlaklığını, yumuşaklığını ve elastikiyetini kaybediyor. Sonuç olarak kuru, kırılgan ve yıpranmış saçlar kaçınılmaz hale geliyor.

Sağlıksız saçlarınız için küçük bir tüyo

Phyto geliştirdiği PHYTOKERATINE EXTREME serisi ile yıpranmış, kuru ve kırılgan saçları onarıyor. Formülünde kullanılan, saçın doğal yapısına en yakın keratin sayesinde saçın yapısını hızla yeniden onarıyor. Direkt saçın kalbinde yer alan liflere etki ederek kaybettiği amino asitleri yeniden saça kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Sapote ve Baobab yağları saçın kaybettiği lipidi geri kazandırıyor ve saçın direncini artırıyor. Bu özel serinin formülünde yer alan kırmızı şakayık ekstresi ise saçı nemlendirip güçlendiriyor.

Duyulara hitap eden hoş kokusu, sülfat içermeyen şampuanı, maskesi ve durulanmayan bakım kremi ile PHYTOKERATINE EXTREME serisi, yıpranan saçlarınıza ışıltısını geri kazanmayı vaat ediyor.

PHYTOKERATINE EXTREME Günlük Bakım Kremi (100 ml) fiyatı : 125 TL
PHYTOKERATINE EXTREME Bakım ve Onarım Maskesi (200 ml) fiyatı: 195 TL
PHYTOKERATINE EXTREME Bakım ve Onarım Şampuanı (200 ml) fiyatı: 75 TL

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir