Bakım

PHYTO YAZ SONRASI YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ÖZEL BAKIM MASKELERİNİ SUNAR!

Yazar:  | 

Gücünü bitkilerden alan Phyto’nun bütün saç tipleri için geliştirdiği özel bakım maskeleri yazın yıpratıcı etkilerini minimuma indirerek saçınızı korumaya alıyor! Saçınızın güzelliğini ortaya çıkaran maskeler yaz sonrası bakımınızda saçları onararak saçın ihtiyacı olan bakımı sağlıyor! PHYTO YAZ SONRASI YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ÖZEL BAKIM MASKELERİNİ SUNAR!

Phytokératine Maske

Yıpranmış ve zayıflamış saçlar için geliştirilen Phytokératine Maske saç telini içten dışa doğru onarıyor. Ürün içeriğindeki aktif bileşenler ile saçı yeniden yapılandırır ve besler.

Yaz boyu korunmaya alınan saçlarınızı Phytokératine serisi ipeksi yumuşaklığa kavuşturuyor.

Fiyat: 184 TL

Phytokératine Extrême Maske

Yazın çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçları Phytokératine Extrême Maske ultra zengin, kremsi özel dokusu sayesinde eski canlılığına kavuşturuyor. İçeriğindeki biyomimetik bitkisel keratin ile saç tellerini derinlemesine onarırken, baobab yağı saçı yeniliyor ve saçlara parlaklık ve ipeksi bir dokunuş kazandırıyor.

Fiyat: 294 TL

Phytojoba Nemlendirici Maske

Nemsizlik, yumuşaklık kaybı ve mat görünüm için geliştirilen Phytjoba doğal jojobalı ve ebegümeci ekstresi ile saçınızı nemlendiriyor, koruyor ve saç hidrasyonunu uzatıyor. Şampuanlamanın ardından saç boylarına ve uçlarına uygulanan maske kısa süre bekletilip durulanarak kolay taranan ve ışıltılı saçlar için hızlı bakım sağlıyor.

Fiyat: 184 TL

Phytomillesime Renk Koruyucu Maske

Phyto’nun boyalı ve işlem görmüş saçlara özel serisi Phytomillesime yazın rengini kaybeden ve matlaşan saçınıza eşsiz bir bakım sunuyor. İçeriğindeki patentli aktif madde redlove elması özü ile saç tellerini koruyarak saç renginin kalıcılığını sağlıyor ve uzun süre rengi muhafaza ediyor.

Fiyat: 294 TL

Phytodensia Maske

Mat, zayıf ve yoğunluk kaybı yaşayan saçlar için geliştirilen Phytodensia Maske içeriğindeki hyaluronik asit, akasya kolajeni ile saç teline derinden etki ederek saçı yapılandırıyor ve güçlendiriyor. Muhteşem meyvemsi notaları ile yaz boyu akılda kalıcı bir duyusal deneyim sunan maske saçınıza ihtiyacınız olan dolgunluğu sağlıyor!

Fiyat: 294 TL

PHYTO Hakkında:

Patrick Ales tarafından 1950’li yıllarda açılan bir kuaför salonu Phyto’nun ortaya çıkmasındaki en büyük etkenlerden birini oluşturmaktadır. Salonda gerçekleştirdiği işlemler sonucunda, kullanılan kimyasal ürünlerin ellerine fazlasıyla zarar verdiğini fark eden Patrick Ales, saçlara ve saç derisine de aynı şekilde zarar verebileceklerini öngörerek bitkisel ve doğal çözümler arama yolunda Phyto’yu yaratmıştır. 50 yıl önce kurulan Phyto, doğal içerik kullanımı deneyimi ile saça bitkisel ve bilimsel bir yaklaşım getirmektedir.

Bu yaklaşım, entegre bir araştırma laboratuvarına, bilimsel ekiplere, hastanelerin ve araştırma merkezlerinin çeşitli ortaklıklarına dayanmaktadır. Patentli aktif bileşenler, teknik ve yenilikçi saç bakımı için geliştirilmektedir. Sağlıklı saç derisi ve bakımlı saçlar için Phyto gücünü bitkilerden almaktadır.

PHYTO Türkiye hakkında detaylı bilgi için:

www.phyto.com.tr

https://www.instagram.com/phytoturkiye/

https://www.facebook.com/phytoturkiye/

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir