Bakım

Tatilde Cildinizde Bayram Etsin

Yazar:  | 

Tatildeyken havuzun, denizin, kumsalın ve güneşin hazzını sürmek güzel ama eve döndüğünüzde tüm bunların cildinizde bıraktığı etkiyle yüz yüze gelebilirsiniz. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, tatil boyunca cildinizi korumanın yollarını anlatıyor, size de tatilin keyfini çıkartmak kalıyor.

Sabırsızlıkla beklediğiniz, bütün kış hayalini kurduğunuz tatiliniz geldi çattı. Sonunda artık işlerinize biraz ara verecek, alışveriş yapacak ve bavulunuzu hazırlayıp kendinizi sıkı bir tatilin kollarına bırakacaksınız. Tatile çıkmanın en heyecanlı ama bir o kadar da telaşlı döneminin bavul hazırlama kısmı olduğunun farkındayız. Bavulunuzu hazırlamadan önce kendinize bir “check list” yaparak tatilde ihtiyacınız olacakları önceden belirlemeniz tavsiye edilir. Bu listenin en başına FOREO LUNA 2’yi yazmayı unutmayın! Siz tatilin tadını çıkarırken, o sizin yerinize cildinizi koruma mesaisini devralıyor!

Tatil köyüne adım attığınız andan itibaren yemek, içmek, dinlenmek ve eğlenmek dışında aklınızı hiçbir şey meşgul etmeyecek. Tüm gününüzü stresten uzak bir şekilde havuzda veya denizde geçireceksiniz. Ama siz dinlenirken cildinizin yorulacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Denizde yüzerken cildiniz, tuzlu suyun da etkisiyle güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalırken, plajda her yerinize yapışan kum taneleri cildinizi tahriş edecek. Deniz yerine havuzu tercih ettiğinizde ise havuz suyunun içerisindeki kimyasallar ve bilhassa klor, tüm gün cildinize temas edecek. Siz dinlenirken cildinizin yıpranmaması için bazı önlemler almak şart. Mesela havuza girmeden önce mutlaka duş almalısınız. Böylelikle cildinizin kurumasını önleyerek, havuzdaki kimyasalların direkt emilmesinin önüne geçeceksiniz. Çünkü kuru cilt, suyla ilk temasında suyu direkt emer. Havuz öncesinde duş alarak siz de bu etkiyi azaltabilirsiniz. Gün içerisinde katılacağınız, sizi fazlasıyla terletecek olan sportif aktiviteler ve doğa gezileri öncesinde koruyucu krem kullanarak cildinizi muhafaza etmeli ve güneşin altına yoğun makyajla çıkmamalısınız. FOREO LUNA 2’nin, tüm bu zararlı faktörlerden cildinizi arındırabilmesi için yalnızca iki dakikaya ihtiyacı var!

Tek bir şarjla 450 kullanım vaad eden FOREO LUNA 2 sadece iki dakikada cildi kir, yağ ve makyaj kalıntılarından yüzde 99,5 oranında arındırıyor. Ultra-hijyenik medikal silikon yüzeyi ile son derece yumuşak olan LUNA 2, T-Sonic™ titreşimleri sayesinde cildi hassas bir şekilde, yormadan nâzikçe derinlemesine temizliyor. LUNA 2’nin anti-aging etkili arka başlığı ile yüze masaj yapmak, kan dolaşımını yüzde 450’ye kadar hızlandırabiliyor, bu sayede cilt daha fazla oksijen ve besin alıyor, daha sıkı ve canlı görünüyor. Ayrıca LUNA 2’nin T-Sonic™ titreşimleri krem, serum gibi ürünlerin emilimini, dolayısıyla etkinliğini artırarak cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor. Derinine temizlenmiş ve tazelenmiş bir cilt ile ışıltınızı tatile de taşıyabilirsiniz. Siz tatilin keyfini sürerken, LUNA 2 ile cildiniz de bayram edecek!

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

FOREO LUNA 2 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL’dir.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: FOREO yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir