Bakım

HERBALIFE NUTRITION CİLDİNİZİ NEMLEMDİRİRKEN GÜNEŞTEN DE KORUYOR

Yazar:  | 

HERBALIFE NUTRITION KORUYUCU ETKİLİ NEMLENDİRİCİ SPF 30, CİLDİNİZİ NEMLEMDİRİRKEN GÜNEŞTEN DE KORUYOR

Yaz aylarında, cildinizin nem ihtiyacını karşılarken cildinizi, güneş ışınlarının zararlarından korumak da önemli… Herbalife Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30,

cildinize yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken aynı zamanda geniş spektrumlu UVA koruması sağlıyor. Aloe Vera, B3, C ve E vitaminleri içeren SPF 30, yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına da yardımcı oluyor.

Yaz sıcaklıklarının kendini hissettirdiği bu günlerde, cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korumamız gerekiyor. Cildin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Herbalife Nutrition Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, cildinizi UVA ışınlarından koruyarak yalnızca 7 gün içinde parlak, yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Özel olarak formüle edilmiş içerik

Aloe Vera içerikli, alkol içermeyen Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, sadece cildinizi nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda 7 günde ışıldama ve aydınlanma sağlıyor. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde Aloe Vera ile birlikte B3, C ve E vitaminleri ile yalancı safran çiçeği özü ve Physalis Angulata bulunuyor.

Yalızca 7 günde çizgilerin azalmasına yardımcı

Klinik olarak test edilmiş Herbalife Nutrition Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, 8 saatte ciltteki nemin 2 katına çıkmasına yardımcı oluyor, yalnızca 7 gün içinde çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasında önemli rol oynuyor.

Herbalife Skin Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30’un (50 ml) tavsiye edilen satış fiyatı 167 TL’dir.

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir. Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser. Herbalife Nutrition’ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190’dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition’ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası’nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir.

Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir