Eğlence

Trendyol Inflow Marka Ödülü

Yazar:  | 

Trendyol, başarılı sosyal medya kampanyaları ve yaratıcı içerikleriyle, pazarlama dünyasının öne çıkan organizasyonlarından INFLOW Awards 2018’de toplam 2 ödüle layık görüldü. INFLOW Awards 2018’de, “Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka” ve “En İyi Influencer & Marka İşbirliği” ödüllerini kazanan Trendyol, törenden iki ödül alarak ayrılan tek marka oldu.

Sektördeki çalışmalara dikkat çekmeyi, yenilikçiliği teşvik etmeyi hedefleyen INFLOW Awards 2018 tarafından verilen ödüllerde Trendyol, uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan ve giydikleri yakından takip edilen Şeyma Subaşı’nın seçimleriyle oluşturulan “Şeyma Subaşı’nın Seçtikleri” koleksiyonu ile “En İyi Influencer & Marka İşbirliği” ödülünü kazandı. Influencerlar ile gerçekleştirdiği kampanyalar sonucu hedeflerine en iyi şekilde ulaşarak “Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka” ödülünün de sahibi oldu.

Trendyol Hakkında:

Trendyol, müşterilerine teknoloji ile her zaman, her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla 2010 yılında kuruldu. 16 milyon müşterisi, 2000’in üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin ve bölgenin en büyük ve en hızlı büyüyen mobil ticaret şirketi. Müşterilerine tekstil, ayakkabı, ev & mobilya, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride, yılda 70 milyondan fazla ürünü ulaştırıyor. 2018 yılında Alibaba, Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en büyük internet yatırımıyla Trendyol’un yatırımcısı ve stratejik ortağı oldu.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir