Eğlence

Simge İstMarina Alışveriş Merkezi’nde hayranları ile buluştu

Yazar:  | 

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın 13 Ekim Cumartesi günü İstMarina Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen mini konserde sevenleri ile buluştu. Videoları izlenme rekorları kıran, sempatik tavırları ile de gönüllere taht kuran Simge, yeni ve eski albümünden ‘Ben Bazen, Pes Etme, Aşkın Olayım, Ayrılık Yazması, Kalp Kırmak gibi en sevilen şarkılarını hayranları ile seslendirdi. Konser sonunda hayranları Simge ile bol bol fotoğraf çektirme imkanı da buldu.

Instagram yarışmasını kazanan 3 isimle buluştu

Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenlendi. İstMarina Alışveriş Merkezi Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilen yarışmada kazanan 3 kişi Simge Sağın’la kulisinde tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakaladı. Aynı zamanda şanslı kişilere sanatçının imzalı CD’si de hediye edildi.

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir