Eğlence

SILA’DAN DÖRT DÖRTLÜK PERFORMANS…

Yazar:  | 

SILA’DAN DÖRT DÖRTLÜK PERFORMANS… HAYRANINA TOST-AYRAN JESTİ ”SOLD OUT” GELENEĞİ DÖRDÜNCÜ AKŞAMDA DA BOZULMADI
Kerki Solfej’in düzenlediği konser serisinde Harbiye Açık Hava Sahnesinde dördüncü kez hayranlarıyla buluşan Sıla, geleneği bozmadı ve Harbiye’yi tıklım tıklım doldurdu.
Bu sezon tam yedi gece Harbiye’de sahneye çıkacak olan Sıla, dun aksam sevenleriyle dördüncü kez buluştu. Sıla, bitmek bilmeyen enerjisi ve en sevilen şarkılarından olusan repertuarıyla herkesi kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Şarkıları ve sahne performansıyla olduğu kadar yeni saç stili ve sahne kıyafetleriyle de beğeni toplayan Sıla, bu sezon hemen her konserinde seçtiği ışıltılı elbiselerle de dikkat çekti. Harbiye’deki dördüncü gecesinde de sahneye ilk olarak In The Moon For Love bir elbise ile çıkan Sıla ikinci yarıda ise daha önce de olduğu gibi Douze Studio tercih etti.

Konser esnasında zaman zaman soluklanıp müzikseverlerle sohbet eden başarılı sanatçı bir hayranının ”Bizde Zonguldak’tan geliyoruz. Altı kişiyiz. Seni çok seviyoruz… Çok acıktık tost yiyoruz.” haykırışına kayıtsız kalmayarak ”Harikasınız kızlar, tostlar ayranlar benden.” diyerek hem sahnelerde eşine az rastlanır bir jeste imza attı, hemde herkesi tebessüm ettirdi.
Yeni albümündeki Sezen Aksu’nun ‘Zeybek’ şarkısı çok beğenilen Sıla, dün akşam da bu şarkısını yine efeler eşliğinde seslendirdi. Daha önceki konserlerinde olduğu gibi konukların beğenisini kazanan şarkı ve zeybek dansı büyük alkış aldı. Finalde konfeti yağmuru ile müzikseverlere veda eden güzel sanatçı, yoğun tezahüratlar eşliğinde kendisini sahneye tekrar çağıran hayranlarını kırmayarak ”Kafa” şarkısına bis yaptı.

Öte yandan biletleri hızla tükenen Sıla, 6-11 ve 12 Ekim’de yine Harbiye sahnesinde şarkılarını söyleyerek yedide yedi yapacak.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir