Eğlence

House ve tekno müzik sevenler Sound of Cosmos’un partilerinde buluşuyor

Yazar:  | 

House ve tekno müzik sevenler Sound of Cosmos’un partilerinde buluşuyor

Miami’nin ilk Türk DJ’i Ata Bayraktar, event serisi Sound of Cosmos ile eğlencenin dozunu artırarak performanslarına devam ediyor.

Gece hayatının eğlenceli organizasyonlarında, yeni bir isim duymaya hazır mısınız? Miami’nin ilk Türk DJ’i Ata Bayraktar, Orçun Gökalp ile bir araya geldi ve Sound of Cosmos’un ilk adımlarını attı. Miami’de eğlence dünyasının kalbini hızlandıran Sound of Cosmos, elektronik, house ve tekno müzikler eşliğinde düzenledikleri gecelerde sabaha kadar süren eğlenceyi, volüm düşürmeden devam ettiriyor. Dünyanın en eğlenceli gecelerine sahip Miami’de, fark yaratan performans sergileyen Sound of Cosmos, adını en eğlenceli organizasyonlara yazdırıyor.

Miami’nin gece kulüplerinde müziğiyle yakaladığı başarıyı Sound of Cosmos’a taşıyan Ata B, eğlenceyi Türkiye’de gece hayatının renkli olduğu noktalara da taşıyacak. Her organizasyonunda yüzlerce kişiyi gece boyunca müziğiyle eğlendiren Sound of Cosmos, Miami’nin eğlence hayatında yaşadığı başarıyı, Türkiye’nin ve Avrupa’nın da dahil olduğu farklı noktalarda daha çok kişiye ulaştıracak.

‘Gece hayatına yeni bir nefes getiren organizasyonumuz Sound of Cosmos için çok heyecanlıyız’ diyen ünlü DJ Ata B, eğlenceyi müzik eşliğinde yaşatma garantisi veriyor.

Sound of Cosmos’un etkinlik takvimi ve biletlerini Resident Advisor App ve kendi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

: /soundofcosmos

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir