Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’in Ağustos Ayı Burç Yorumları: Bugün YAY Burcu

Yazar:  | 

YAY BURCU: 1 Ağustos yeniay etkisiyle hayallerinize kavuşmak, ideallerinizi gerçekleştirmek ve haklı olduğunuz her konuda hakkınızı elde etmek konusunda şanslı etkiler altına gireceksiniz. Düşünce ve fikirlerinizde derinleşme ve anlayış geliştirecek hatta seyahatlere çıkarak yeni tanışacağınız insanlarla dünya görüşünüzü geliştireceksiniz. Hukuksal bir konuda hak sizden yana olacaktır. Eğitim almak, dil öğrenmek ve düşüncelerinizi iletişim dünyasında ifade etmek için muazzam bir süreçtesiniz. Kutsal yerlere ziyaret dahi yapabilirsiniz. İnanç boyutunda farkındalığınız gelişecektir. Dua, zikir, ibadet, meditasyon gibi manevi çalışmalara yönelmenizi öneririm. Rüyalarınızı bu süreçte önemseyin.

Güçlü Metin

Ya Nur Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

12-29 Ağustos arası Merkür etkisiyle eğitim, hukuk, seyahat ve iletişim gibi konularda aktif bir sürece gireceğini gösteriyor. Zira bu süreçte eğitiminizi tamamlayabilir, okulunuzdan mezun olabilir ya da yarım bıraktığınız üniversite hayatınıza geri dönebilirsiniz. Bu etkileşim hukuksal konularda avukatınızın sizi elindeki kanıtlarlar çok doğru savunacağını gösterir. Ayrıca seyahat ya da uzun yolculuklarda bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Medya sektöründe çalışıyorsanız popülerlik kazanacağınız bir teklif alabilirsiniz.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisiyle maddi anlamda kar sağlayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eş ya da ortağınızdan parasal destek görebileceğiniz gibi beklediğiniz bir alacağınızı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bu süreçte miras, nafaka vs… gibi beklediğiniz bir davanın lehinize sonuçlanması söz konusu olabilir. Uygun koşulda bir yapılandırma, borçlanma sistemiyle kredi çekebilir; beklemediğiniz maddi destekler alabilirsiniz.

8-19 Ağustos arası Mars etkisi evlilik, ilişkiler ve ortaklık anlamında hareketli bir sürece işaret ediyor. Evliliğinizde tartışma ve yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Karşınızdaki kişinin davranışları, hareketleri sizi manipüle ederek sinirlendirebilir. Ayrıca ısrarlı bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu süreç aynı zamanda ilişkileri tamir etmek, şifalandırmak ve konuşulmayan konuları masaya yatırmak açısından çok güzel bir zaman dilimidir. Aynı zamanda ortaklı işlerinizde ortağınızla bazı sürtüşmeler yaşanabilir.

15 Ağustos dolunay etkisiyle düşüncelerinizde agresif ve gergin bir tavır sergilemeniz söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişilerle lüzumunu aşan tartışmalar, sürtüşmeler yaşanabilir. İletişim, medya, pazarlama, tanıtım, eğitim konularında hareketlenme olacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Bu etkileşimde teklifleri en doğru şekilde değerlendirip hızlı bir şekilde harekete geçmenizi öneririm. Zira her şey hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden fırsatları kaçırabilirsiniz. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimlere katılabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili bazı sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Ya Halim Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir