Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’in Ağustos Ayı Burç Yorumları: Bugün TERAZİ Burcu

Yazar:  | 

TERAZİ BURCU: 1 Ağustos yeniay etkisiyle arkadaş ve sosyal çevreniz hareketlenecektir. İnsanlar fikirleriyle size yardımcı olacaktır. Yeni tanıştığınız kişiler, sosyal grup ve klüpler aracılığıyla size fayda sağlayacak durumlar karşınıza çıkabilir. Maaşınız ve kazandığınız parayla ilgili yönetici, patronunuzla görüşebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz şanslı bir süreçtesiniz. Kariyer ve hayatınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz şeylerin listesini yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için tedaviye başlayabilir, sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz.

Ya Cami Ya Vedud esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

12-29 Ağustos arası Merkür etkisiyle insanlarla fikirlerinizi paylaşabilir; sosyal çevrenizdeki kişilerin görüş ve düşüncelerinden faydalanabilirsiniz. Geleceğe dönük plan, proje ve hedeflerinizi hayata geçirmek açısından çok uygun etkiler altında olacaksınız. Ayrıca kendinizi geliştirecek aktivite ve eğitimlere katılmanızı öneririm. Bu süreçte hayatınıza size her anlamda yol gösterecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisi kariyerinizde takdir, övgü ve başarı kazanacağınız enerjileri hayatınıza getirecektir. Hazırladığınız iş, proje ve sunumlar insanların beğenisini kazanacaktır. Terfi etmek, maaş zammı ve işinizle ilgili önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Herkes size olan ilgisini açıkça belli edecektir. Hatta yalnızsanız hayatınıza birisi girmek isteyebilir daha da ileri giderek evlilik teklifi alabilirsiniz. Sanatla ilgili bir işte çalışıyorsanız bu etkileşim ün ve şöhret getirebilir.

8-19 Ağustos arası Mars etkisiyle çevrenizdeki kişilerle gerilim yaşamanız olasıdır. Düşüncenizi baskılayan, zan yapmanıza sebep olan duyguları iyileştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte düşünmeden konuşmak sonradan pişman olmanıza sebep olabilir. İşinizle ilgili pazarlama, tanıtım, reklam gibi çalışmalara hız verebilirsiniz. Trafikte aşırı hız yapmayınız.

15 Ağustos dolunay etkisiyle aşk ve çocuklarınızla ilgili konular gündeminize gelecektir. İlişkinizde tutku, rekabet, kıskançlık enerjisi yüksek olacaktır. Birlikte olduğunuz kişinin tavır, tutum ve sözleri sizi ciddi şekilde üzebilir. Bu süreçte yalnızsanız hayatınıza birisi girebilir. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve hobilerinizle ilgilenmek için ziyadesiyle uygun bir süreçten geçtiğinizi söyleyebilirim. Çocuklarınızla ilgili iletişim sorunları yaşıyorsanız bu etkileşimde bir pedagogtan destek alabilirsiniz. Ayrıca sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Eğer hamileyseniz düzenli kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm.

Ya Musavvir Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

Güçlü Metin

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir