Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’in Ağustos Ayı Burç Yorumları: Bugün OĞLAK Burcu

Yazar:  | 

OĞLAK BURCU: 1 Ağustos yeniay etkisi maddi kaynaklarınızı iyileştirecek fırsatları beraberinde getirecektir. Borçlarınız varsa; var olan borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ya da taksitlendirme, yapılandırma gibi fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Bu süreçte eş, ortak ya da arkadaşlarınızdan maddi ve manevi destekler görebilirsiniz. Burs ve sponsorluk başvurunuz kabul edilebilir. Ayrıca kendinizi değiştirme, iyileştirme ve şifalandırma enerjiniz yükselecektir. Beklediğiniz bir dava lehinize sonuçlanabilir; nafaka ve miras hakkınızı elde edebilirsiniz. Bu süreç kendinizi yenilemek, dönüştürmek ve işe yaramayan her şeyi hayatınızda geride bırakmanız açısından bulunmaz bir fırsattır mutlaka değerlendirin.

Güçlü Metin

Ya Rezzak Ya Fettah esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

12-29 Ağustos arası Merkür etkisiyle ticari girişimler açısından kar sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Finansal yatırımlar, yurtdışı bağlantılı işler ya da kurumlar veya elinizdeki birikimi karlı bir yatırıma dönüştürmek noktasında doğru adımlar atabilirsiniz. Zira bu etkileşim uygun koşulda borçlanma, kredi, ve bireysel emeklilik fonlarına yatırım açısından ziyadesiyle faydalıdır. Kişisel olarak dönüştürmek ya da değiştirmek istediğiniz konularda harekete geçebilir. Yenilenme enerjisiyle hayatınıza yön verebilirsiniz.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisiyle ilişki ya da evliliğinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Yalnızsanız hayatınıza sizi çok mutlu edecek birisi girebilir. Zira bu süreç evlilik planları yapmak ya da evlilik kararı almanız noktasında da olumludur. Ortaklı işlerden gelecek kar ve kazançlar sizi şaşırtabilir. Beklemediğiniz sürpriz bir yerden para elinize geçebilir. Ayrıca bu süreçte burs, sponsorluk arayışına girmek beklediğiniz desteği almanıza yardımcı olacaktır.

8-19 Ağustos arası Mars etkisiyle iş ve çalışma hayatınızda hareketlilik yaşanabilir. İş yerinizde yoğun bir çalışma programına girebilirsiniz. Bu noktada çalışma arkadaşlarınızla bazı aksilikler yaşamanız olasıdır. Bu süreç işinizi değiştirme, yenileme kararı almanıza da sebep olabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm. Egzersiz ve diyete başlamak için çok uygun bir süreçten geçiyorsunuz.

15 Ağustos dolunay etkisiyle maddi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Parasal konularda alternatif yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz gibi iş arıyorsanız hayalinizdeki bir işe girmeniz söz konusu olabilir. Bu süreçte hayatınızda sahip olduğunuz yetenek ve ayrıcalıklarınızı insanlara iletmek, aktarmak ve ifade etmek anlamında enerjileriniz ziyadesiyle yükselecektir. Aynı zamanda ticari atılımlar, bireysel girişimler açısından kar sağlayacağınız bağlantılar kurmanız söz konusu olabilir.

Ya Azim Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir