Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’in Ağustos Ayı Burç Yorumları: Bugün KOVA Burcu

Yazar:  | 

KOVA BURCU: 1 Ağustos yeniay etkisi ikili ilişkiler noktasında yeni bir sürece başlayacağınıza işaret ediyor. Yaşadığınız olaylar hayatınızda bambaşka bir sayfa açarak ilerlemenize yardımcı olacaktır. “Biz” olma duygusunu anlayarak, empati kurarak ve karşınızdaki kişiye aşırı duygusal reaksiyon vermeden önce kendi içinizde olayları sakin şekilde halletme anlayışı geliştirebilirsiniz. Belki bir ayrılık ya da evlilik kararı alacaksınız fakat her koşulda hayatın size ilişkiler konusunda öğreteceği dersi hayatınız boyunca unutmayacaksınız. Ortaklı işlerde ya da ilişkilerde aşırı güven ya da güvensizliğin size getirdiği “kendine güven” temasını hayatınızda tecrübe edeceksiniz.

Güçlü Metin

Ya Cami Ya Vedud esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

12-29 Ağustos arası Merkür etkisiyle evlilik, ilişkiler ve ortaklığınızda iletişimin önem kazanacağına işaret ediyor. Eşiniz sizinle fikirlerini paylaşmak isteyebilir hatta bu fikirler size yabancı ve çok uçuk gelebilir. Özgürlük isteğini yanlış anlayabilir; sevgisizlikten yakınabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde karşınızdaki kişinin rahat tavırları canınızı sıkabilir. Tüm sorumluluğu üzerinize yüklediğini hissedebilirsiniz. Bu süreçte karşınızdaki kişileri anlamaya çalışmak, empati kurmak size fayda sağlayacaktır. Danışmanlık almak, terapiye başlamak için çok uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisiyle iş ve çalışma ortamınızda rahat ve huzurlu enerjiler altında hissedeceksiniz. Ofiste çalışma ortamınızı düzenleyebilir; projelerinizi kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. İş arayanların CV’lerini güncelleyerek iş başvurusunda bulunmalarını öneririm. Ayrıca iş değiştirmek, iş arayışına girmek ve gündelik hayatınızdaki rutinleri disipline etmek açısından kolaylık sağlayacak enerjiler altında hissedeceksiniz. İlişkinizde bazı sorunlar yaşamanız olasıdır. Sağlıklı yaşam, kişisel bakım için uygun etkiler altındasınız.

8-19 Ağustos arası Mars etkisiyle ilişkinizdeki sorunları görmezden gelemeyecek artık bir şeyler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Zira karşınızdaki kişinin tavır, hal ve davranışları sizi buna zorlayacaktır. Öte yandan yalnızsanız hayatınıza girmek isteyen birisi sizi mutlu edecek davranışlar sergileyebilir. Ayrılık ya da evlilik kararı alacak; ortaklık kararı alacaksınız bir süre beklemenizi öneririm. Ticari ortaklığınızda karşınızdaki kişinin rahat, umursamaz ve tembel tavırları canınızı sıkabilir.

15 Ağustos dolunay etkisiyle hayatınızla ilgili önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Duygusal reaksiyona bağlı olarak alacağınız bu kararlar hem iş hem özelinizde yanlış bir yola sapmanıza sebebiyet verebilir. Sakinlik ve dinginliğinizi korumanızı öneririm. Olay ve kişileri takıntı haline getirebilirsiniz. Bu durum evlilik, ortaklık ve ilişkinizde yanlış bir tutum sergilemenize, yalnızlaşmanıza sebep olabilir. Ayrıca fiziksel sağlığınızla ilgili psikolojik ve sinirsel bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık kontrolü yaptırmak ve diyete başlamak için çok uygun etkiler altında olacaksınız.

Ya Müriyd Ya Halim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir