Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’in Ağustos Ayı Burç Yorumları: Bugün BAŞAK Burcu

Yazar:  | 

BAŞAK BURCU: 1 Ağustos yeniay etkisiyle gizli kalmış konular, olaylar ortaya çıkabilir. Arkanızdan iş çeviren, size zarar vermek isteyen ya da farkında olmadığınız dost görünümlü düşmanları tanıma şansınız olacaktır. Aile büyükleri özellikle anneyle ilgili sağlık sorunları gündeme gelebilir. Bu süreçte iç dünyanızı tetkik etmek, manevi çalışmalara yönelmek ve bilinçaltı düzlemde sorunlarınız varsa farkına vararak şifalandırma fırsatınız olacaktır. Uzun süreli bir hastalığınız varsa alternatif tıp iyileşmenize yardımcı olabilir. Yorgunluk, uyku ve bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi durumlar yaşanabilir.

Güçlü Metin

Ya Hayy Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

12-29 Ağustos arası Merkür etkisi ticari anlamda bilmediğiniz bazı konuların açığa çıkacağına işaret ediyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin parasal anlamda sizden sakladığı kar ya da harcamaları öğrenebilirsiniz. Verilen sözler, yapılan anlaşmalarda yazılı maddelere uygun davranışlar sergilenmeyebilir. Bu süreçte dolandırılma, kandırılma ve aldatılma etkisi maddi anlamda yüksektir. Bu etkileşim fiziksel ve ruhsal anlamda dünyevilikten çok manevi konulara yönelmek açısından uygundur. Aşırı takıntı, kuruntu ve kuşku sizi psikolojik olarak zorlayabilir.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisiyle sosyal hayatınız hareketlenecektir. Bu süreçte arkadaşlarınızla keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Tanışacağınız kişiler size maddi ve manevi anlamda fayda sağlayacak durumlara yönlendirebilir. Maaşınızla ilgili artış ya da terfi talebinde bulunabilirsiniz. Hedeflerinizi belirlemek ve geleceğe dönük planlar yapmak için uygun enerjiler altındasınız. Ayrıca çocuk sahibi olmak istiyorsanız sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Ya da tedaviye başlayacaksınız bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

8-19 Ağustos arası Mars etkisiyle kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek, yükselmek ve terfi almak için disiplinli bir çalışmaya girebilir ya da evlilikle ilgili telaşınız varsa buna hız verebilirsiniz. İletişim, pazarlama, tanıtım, odaklanma ve rekabet etmek için uygun etkiler altındasınız. Bu süreçte dedikodu, laf taşıma ve başkaları hakkında konuşmamaya dikkat ediniz. Yöneticinizle gereksiz tartışmalara girmemeye özen gösterin.

15 Ağustos dolunay etkisiyle iş ve çalışma hayatınızda rahatsız olduğunuz durumları düzenlemek adına size yardımcı olacaktır. Bu süreçte projeleriniz ve işleriniz çok yoğun olacağından çalışma temponuz sizi yoracaktır. Fiziksel ve ruhsal bağlamda kendinizi yoracağınız için sağlığınız olumsuz yönde etkilenecektir. Zira mükemmeliyet ve aşırı takıntılı bir tutum sinir sisteminizi harap edebilir. Her şey mükemmel olmak zorunda değil; siz de! İşinizle ilgili tamamlanması gereken konuları tamamlayarak halletmek, müşterilerinizi memnun etme enerjiniz yüksek olacaktır. Fakat bu süreçte kendinizi unutmayın ve sizi mutlu edecek şeyler yapın. İş değişikliği, terfi ya da iş arıyorsanız iş bulma noktasında şanslı etkiler altında olacaksınız. Ofisinizi düzenlemek hatta bireysel çalışıyorsanız ofis açmak noktasında adımlar atabilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza kavuşmak için diyet ve egzersize başlamanızı öneririm.

Ya Müriyd Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz…

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir