Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Temmuz ayında burçları yorumluyor! Bugün Terazi Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

TERAZİ BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisiyle kariyerinizde çok önemli gelişmeler yaşanacaktır. Şuan çalıştığınız noktadan çok farklı bir noktaya doğru terfi etmeniz, yükselmeniz ve takdir toplamanız olasıdır. Elbette verilen emek kadar bir karşılık alacaksınız fakat ödülünüz her çok büyük olacaktır. Bireysel ticari girişimler, yöneticilik enerjinizle insanları kendinize hayran bırakacaksınız. Bu etkileşim ün, tanınma ve şöhreti yaptığınız işle doğru orantılı olarak beraberinde getirebilir. Sanatsal işlerle uğraşıyorsanız insanların sizi tanıma ihtimali yükselecektir. Ve bu süreçte evlilik ya da boşanma gibi medeni hali etkileyen durumlarda görülebilir. İş arayanlar ya da işiyle ilgili memnuniyetsizlik yaşayanlar merak etmeyin zira hayalinizdeki gibi sizi parlayan bir kariyere kavuşturacak işe kavuşabilirsiniz. 

Terazi Burcu

Ya Fettah Ya Azim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız arasında yanlış anlamalara sebep olabilir. Arkadaşlarınızın geçmişe dönük olayları yeniden konuşması söz konusu olabilir. Bu süreçte konuşulmayan konuların yeniden konuşuluyor olması sizin hayrınıza olacaktır. Ayrıca hedefleriniz, ileriye dönük planlarınızı rafa kaldırdıysanız yeniden harekete geçebilirsiniz. Yardım kurum ve kuruluşlarında insanlara gönüllü hizmet vermek bu süreci en hayırlı şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır. Kariyerinizden gelen kazançlarınız noktasında bazı gecikmeler yaşanabilir. 

4-27 Temmuz arası Venüs etkisi yüksek eğitim, hukuk, seyahat ve turizm gibi alanlarda size şans getirecektir. Fikirlerinizi insanlara iletmek, yazılı hale getirmek ve iletişim sektöründe iş bulmak istiyorsanız şimdi tam zamanında olduğunuzu söyleyebilirim. Eğer üniversite öğrencisiyseniz okulunuzda başarı sağlayabilir; hocanızdan takdir görebilirsiniz. Hukuksal bir konuda eğer haklıysanız hak yerini bulacaktır. Seyahat etmek bu süreçte size iyi gelecektir. Yolculuk ya da eğitimde tanıştığınız birisiyle güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Turizm sektöründe çalışanlar ya da yabancı dil öğrenmek isteyenler için şanslı etkiler var. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisiyle kariyerinizde rekabet enerjisi açığa çıkacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla haddi aşan tartışmalar canınızı sıkabilir. Bu süreçte yönetici ve otorite figürü kişilerle zıtlaşmak, tartışmak ya da istenilenin tersini yapmak sizin zararınıza olacaktır. İşinizi elinizden gelen en iyi şekilde yapmaya çalışmak, söylenenlere kulakları tıkamak iyi olur. Ayrıca aşırı iş yükü, sorumluluklar altında emek ederek çalışırsanız sürecin sonucunda terfi ve başarıyı yakalamanıza sebep olacaktır. 

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle aile ve evinizle ilgili konularda bazı gerginlikler yaşanabilir. Aile içinde huzursuzluk ve tartışmalar yaşanabilir. Ani bir kararla evinizden ayrılabilirsiniz. Kişilerin uzun süredir içlerinde tuttukları öfkenin açığa çıkması şifalanma açısından oldukça önemlidir. Böyle süreçlerde acele karar vermek, duygusal reaksiyonlar göstermek yerine enerjinin sakin bir şekilde ortaya çıkmasına izin vermenizi öneririm. Ev, emlak, arsa alım-satımı gibi konularda sıkıntılar yaşanabilir. Evinizi satıyorsanız değerinin altında elden çıkarabilirsiniz. Beklemenizi öneririm. Ayrıca bilinçaltı düzlemde terapi almak, çocukluktan gelen travmaların şifalanmasına yardımcı olacaktır. Aile büyüklerinden bazıları rahatsızlanabilir. 

Ya Rahman Ya Rahim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir