Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Temmuz ayında burçları yorumluyor! Bugün YAY Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

YAY BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızı dönüştürme yeteneği kazanacaksınız. Hayatınızda işlevini yitirmiş kişi, durum ve olayları artık geçmişin tozlu sayfalarına yerleştirme zamanı geldi. Bireysel olarak korkularınızla yüzleşmek ve onların aslında sizin yarattığınız duyguların bir karşılığı olduğunu tespit etmek önemlidir. Ayrıca uzun süredir beklediğiniz burs, sponsorluk, miras, nafaka gibi başkalarından gelen maddi kazanımları elde edebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Bu süreçte başkalarında istemekten utanmayın. Talep ve isteklerinizi açıkça karşınızdakilere söyleyin zira beklemediğiniz kaynaklardan fırsat ve maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Kendinizle ilgili mutsuz olduğunuz her şeyi şifalandırma girişiminde bulunabilirsiniz. Aile büyükleriniz arasında bazı sağlık problemleri ya da uzun süren bir rahatsızlık sonucu kayıplar yaşanabilir. 

Ya Kuddüs Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

YAY BURCU

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca üniversite, eğitim kurumu ve devletle ilgili işlerinizde gecikme ve engellemeler yaşatabilir. Eğer süren bir davanız varsa detayları geriye dönük incelemenizi öneririm zira gözden kaçan bazı şeyler davanızın seyrini değiştirebilir. Eğitimle ilgili beklentiniz dışında bir okula kabul edilebilir ya da sıkıntılı bir seçim süreci yaşayabilir veya üniversitede dikkatsizlikten kaynaklı beklentinizin altında puan alarak hiçbir okula yerleşemeyebilirsiniz. Bu süreçte kimseyi suçlamadan çalışma, azim ve disiplin olma noktasında hatalı olduğunuz konuları tekrar gözden geçirerek yeniden hazırlanabilirsiniz. Turizm ve iletişim sektöründe çalışıyorsanız işlerinizde bazı sorunlar yaşayabilir, sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İthalat, ihracat ve yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız sözleşme, kontrat ve anlaşma yapmadan bir işe adım atmayın hatta mümkünse bir süre işlerinizi bekletmenizi öneririm. Seyahatlerinizde aksilikler yaşanabilir. 

4-27 Temmuz arası Venüs etkisi aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir süreçte olduğunuzu gösteriyor. Yalnızsanız hayatınıza sizi çok mutlu edecek birisi gelebilir hatta bu kişi aile kurmak, ciddi bir ilişkiye başlamak gibi niyetlerle size yaklaşabilir. Ayrıca uzun süredir beklediğiniz evlilik teklifini bu süreçte alabilirsiniz. Ortaklı işler, ticari girişimler için karlı teklifler alabilirsiniz fakat yine de bir süre bekleyerek hareket etmek daha doğru olacaktır. Evliliğinizde bazı sorunlar varsa bunları iyileştirmek için ilişki terapisi alarak şifalandırma yoluna gidebilirsiniz. İlişkilerde mutluluk, şifa ve farkındalık dolu enerjiler yükselecektir. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisiyle elinizden kontrol dışı para çıkabilir. Beklemediğiniz bir borç, ödeme, vergi, alacak durumu söz konusu olabilir. Sizin dışınızda elinizden çıkacak bu parasal kayıp sizi ziyadesiyle zorlayabilir. Bu etkileşimde ortak ya da eşinizin bazı borçları ortaya çıkabilir. Ayrıca riskli konulardan uzak durmanızı öneririm. Tavsiyem haddi aşan bir borç altına girmeyin ya da kredi çekmeyin zira sonrasında ödeme noktasında ciddi şekilde zorlanabilirsiniz. Trafikte araç kullanmak, riski yüksek ameliyatlar, kalple ilgili sorunlar ve şiddet içeren tartışmalardan uzak durunuz. Sakın egoya kapılıp kendinizi tehlikeye sokacak hareketlerde bulunmayınız.  

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle maddi konulara dikkat çekecektir. Para kazanma konusunda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Lüzumsuz, gereksiz para harcamak, birikim yapmamak ve işinizle ilgili gerekli özeni göstermiyorsanız aniden gelirinizde ciddi bir azalmayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu etkileşim sırasında birikim yapmak, para arttırmak ve elinizdeki imkanları değerlendirmek noktasında önemlidir. Zira işiniz, kazancınız ve yaşam standartlarınızı bir noktada kısıtlayacaktır. Aslında bu sıkıntılı süreç varolan yeteneklerinizi kullanmanız, azimli olmanız ve elinizdeki maddi koşulların değerini bilmeniz açısından evrenin sizi harekete geçirmek için yaptığı ufak bir dokunuş olacaktır. Sahip olduğunuz her şeyin gelip geçici olduğunu bilerek kısıtlı imkanlarla büyük işler başarmayı öğreneceğiniz bu süreci iyi değerlendirmenizi öneririm. 

Ya Azim Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir