Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Temmuz ayında burçları yorumluyor! Bugün Başak Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

BAŞAK BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızda mucizevi değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizi, işinizi, hayata karşı tutumunuzu değiştirmek kadersel yol ayrımlarında size bolluk, bereket ve şans getirecektir. İşinizden memnun değilseniz; ani bir kararla iş değiştirebilir ya da işinizden ayrılabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız sürpriz bir hamilelik haberi alabilir ya da konuyla ilgili tedavi sürecini başlatabilirsiniz. Maaşınıza zam gelebilir; terfi alabilirsiniz. Bu etkileşim arkadaş ve sosyal çevrenizde size destek olacak önemli ve otorite figürü kişiler hayatınıza çekecektir. Mutlaka değerlendirmenizi ve harekete geçmenizi öneririm. 

Ya Tevvab Ya Azim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca ticari ve parasal konularda bazı kayıplar yaşamanız olasıdır. Arkanızdan dedikodu yapanlar, konuşanlar ya da hakkınıza giren kişiler ortaya çıkabilir. Ortaklık ya da ticarette parasal kayıplar yaşamanız olasıdır. Bu sebepler iş girişimi, ortaklık, ticari konular için biraz beklemekte yarar var. Evlilik ya da imzalı her türlü konuyu ince eleyip sık dokumadan harekete geçmemenizi öneririm. İnsanlarla iletişim kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu süreçte dua, zikir, ibadet, meditasyon gibi manevi çalışmalara yönelmenizi öneririm. 

4-27 Temmuz arası Venüs etkisi kariyerinizle ilgili konulara dikkat çekiyor. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için yaratıcı ve dişi enerjinizi açığa çıkartmanızı öneririm. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmak, yönetici ya da üst düzey kişilere kendinizi göstermek ve barışçıl bir enerjiyle hareket etmek size iyi gelecektir. Terfi, maaş zammı ya da işinizle ilgili takdir almanız için uygun etkiler altındasınız. Bu etkileşimde evlilik teklifi alabilirsiniz. Ayrıca ev, emlak, arsa alım-satımıyla ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Anneniz ya da aile büyüklerinizle küslükleriniz varsa barışmak için çok uygun etkiler altında olacaksınız. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisiyle sosyal hayatınız hareketlenecektir. İnsanlarla keyifli zamanlar geçirmek, davet ve organizasyonlara katılmak için uygun etkiler altında olacaksınız. Bu süreç hedeflerinizi gerçekleştirmek, geleceğe dönük düzenlemeler yapmak için ziyadesiyle çok uygun enerjiler barındırır. Ayrıca arkadaş çevrenizden bazı kişilerle aranızda can sıkıcı tartışmalar çıkabilir. Çevrenizde enerjinizi aşağı çeken kişiler temizlenecek, hayatınızdan çıkacaktır. İftira ve haksızlığa uğrayabilirsiniz. Bu süreçte hamile olanlar kontrollerini düzenli olarak yaptırsınlar. 

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle aşk ve çocuklarınız noktasında bazı olayları meydana getirecektir. İlişkinizde aşırı tutku, kıskançlık ve rekabet enerjisi ortaya çıkabilir. Karşınızdaki kişiler ya da siz cinsel dürtüler hareket ediyor olabilirsiniz. Bu noktada evrensel sistem içgüdüsel davranışları dengeye getirmek adına ilişkinize son verebilir. Ya da yaşam enerjisi ve cinsel çakranızı kapatmış olabilirsiniz. Bu süreçte evren sizi harekete geçirecek tutkulu bir kişiyi hayatına getirebilir. Çocuklarla ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Çocuklarınıza özgürlüklerini engelleyecek tutum ve davranışlarda bulunduğunuz için bireyselleşmekte güçlük çekiyor olabilir ya da bazı problemlerle bunu ortaya çıkartıyor olabilirler. Bu noktada iletişim sorunlarınızı gözden geçirmek ya da bir pedagogtan yardım almanızı öneririm. Risk içeren spor ya da yatırımlar zarar etmenize sebep olabilir, temkinli olmanızı öneririm. Hamile olanların düzenli kontrolleriniz yaptırmalarında fayda var. 

Ya Musavvir Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir