Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Temmuz ayında burçları yorumluyor! Bugün Balık Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

BALIK BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisiyle yaşam enerjiniz yükselecektir. Bu süreçte yaratıcı enerjiniz muazzam bir hal alacaktır. Çocuk sahibi olma ihtimaliniz çok yüksektir. Rahat bir hamilelik geçirebilirsiniz. Hayattan keyif alacağınız, kendinizi ve yaşam enerjinizi en üst seviyede hissedeceğiniz yepyeni bir zaman dilimine gireceksiniz. Ayrıca riskli işler, yatırımlar açısından şanslı etkiler altındasınız. Spora başlayabilir ya da hobinizle meşgul olabilirsiniz. Bu enerji romantik bir aşkı ya da evlilik teklifini beraberinde getirebilir. 

Ya Musavvir Ya Rahim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca iş ve çalışma hayatınızla ilgili bazı terslikler yaratabilir. Bu süreçte çalışma ajandanızı sıkı takip etmenizi öneririm zira bazı karışıklıklar yaşamanız olasıdır. Bilgisayar gibi teknik aletler sorun çıkartabilir. Kayıt ettiğiniz, not aldığınız her şeyi yedeklemenizi öneririm. İş ortamında fikir hırsızlıkları olabilir. Ayrıca çalışma hayatınızda fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar ve işlerin istediğiniz şekilde ilerlememesi canınızı sıkabilir. Bu süreçte geçmişten beri başladığınız ve yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıldığınız bir işten ya da uzun süredir başvurduğunuz işe girmeyi beklediğiniz bir yerden haber alabilirsiniz.  

4-27 Temmuz arası Venüs etkisi aile ve ev konularında keyifli etkiler yaratacaktır. Ailenizle aranızda bir kırgınlık varsa bunu şifalandırmak açısından çok uygun etkiler altında olacaksınız. Ailenizle ve sevdiklerinizle evinizde vakit geçirmek, arkadaşlarınızı evinize çağırmak size çok iyi gelecektir. Görücü usulü aile eşrafından birisi sizinle evlilik talebinde bulunabilir. Ayrıca ev, emlak, arsa alım-satımı açısından çok şanslı etkiler altında olacaksınız. Bu süreçte ev ve emlak satın almayı düşünüyorsanız karşınıza hayalinizdeki gibi bir ev hem de çok uygun koşullarda çıkabilir. Çocukluğunuzdan getirdiğiniz, sizi üzen ya da unutamadığınız konuların şifalandırılması için terapiye başlayabilirsiniz. Evinizden işinizi yürütebilir; home office kurabilirsiniz. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisi aşk ve çocuklar konusunda sizi harekete geçirecektir. Bu süreçte yalnızsanız tutkulu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızdaki kişi aşırı kıskanç ve sahiplenici tavırlarıyla sizi üzebilir. Riskli yatırımlar, işlerle uğraşmak açısından uygun bir zaman diliminde değilsiniz. Spor yapmak negatif enerjinin uzaklaşması açısından size iyi gelebilir. Yaratıcılığın hat safhada olduğu bu süreçte sanatsal çalışmalara başlayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek açısından uygun etkiler altındasınız. Hamile olanlar için kontrollerini düzenli yaptırmalarını öneririm.   

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle arkadaş çevrenizde radikal değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz, umutlarınız ve hedefleriniz noktasında hayatınızda yeni kararlar alabilir; uygulamaya koyabilirsiniz. Bu süreçte iftiraya uğramak, yalan yanlış konuların içinde adınızın geçmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Kariyerden gelen kazançlarınızda azalma, beklenen şeylerin aslında size uygun olmadığı gibi bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Fakat kaybettiğiniz her şey sizin yeni bir hayale kavuşmanıza olanak tanıyacaktır. Hamilelikle ilgili kontrollerinizi düzenli yaptırmanızı öneririm. 

Ya Latif Ya Kerim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir