Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Temmuz ayında burçları yorumluyor! Bugün Akrep Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

AKREP BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisi ruhsal düzlemde aydınlanma ve farkındalık yaratacaktır. Düşünce ve fikirlerinizde olgunlaşma, insanları anlayışla karşılama enerjisi yükselecektir. Yarım bıraktığınız eğitiminizi tamamlayabilir ya da yüksek eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Eğer üniversitede çalışıyorsanız ya da bir eğitim kurumunda terfi etme, başarı sağlama ve akademik övgüler, kariyer sağlamanız mümkündür. İletişim alanında çalışıyorsanız yazar, reklamcı ya da bunlar gibi bir meslek sahasında ciddi başarı sağlayacak işlere imza atabilirsiniz. Size farkındalık sağlayacak bir seyahat yapabilirsiniz. Hatta kutsal sayılan mekanlara ziyaret enerji düzleminde anlayışınızı yükseltecektir. İthalat ve ihracat işindeyseniz ciddi kar sağlayacak bir işe imza atabilirsiniz. Yabancılarda fayda görebilirsiniz. Dualara icabet her zaman vardır fakat bu süreçte enerjiler sizi biraz daha desteklediğinden dualarınıza anında cevap almanız olasıdır. Dua, zikir, ibadet, meditasyon gibi manevi çalışmalara yönelebilirsiniz. 

Ya Nur Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca kariyerinizle ilgili bazı gecikmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir terfi ya da maaş zammı gerçekleşemeyebilir. Bu süreçte geçmişe dönük işlerinizi tamamlamak, kariyerinizle ilgili iş arayışınız varsa buna yönelmek size fayda sağlayacaktır. İş ortamınızda yanlış anlaşılmalara müsait bir zemin oluştuğundan ağzınızdan çıkan her şeye dikkat etmenizi öneririm. Ayrıca ticari girişimler, ortaklık, bireysel yatırımlar ve iş kurmak açısından yanlış bir dönem olduğunu hatırlatmak isterim. Bu süreçte olduğunuz noktada kalmak en doğrusu olacaktır.  

4-27 Temmuz arası Venüs etkisiyle başkalarının kaynaklarını kullanmak noktasında şanslı bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Beklenen bir nafaka, miras ya da alacak varsa bu süreçte sürpriz bir şekilde size gelebilir. Ayrıca alacaklarınızı talep etmek ya da hakkınızı aramak için uygun enerjiler altındasınız. Devletle ya da özel kurumlarda iş arayışı için müsait enerjiler var. Kredi çekmek, işinizle ilgili sponsorluk almak açısından şans sizi destekliyor olacak. Sağlığınız ya da ilişkinizle ilgili cinsel, fiziksel sorunlar varsa şifalanması için uzmana başvurabilirsiniz. Parapsikoloji, ölüm ve ölüm ötesi konularda araştırma yapmak, kendini tanımak için uygun etkiler altındasınız. Dua, zikir, ibadet gibi manevi çalışmalar size çok iyi gelecektir. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisiyle düşünce ve fikirlerinizde baskın davranışlar görülebilir. İnanç sisteminizi sorgulamak, insanlara bu noktada baskı yapmak size zarar verecektir. Herkesin fikir ve düşüncelerine saygı duymak bu süreçte(ve her zaman) en doğrusudur. Hukuksal bir süreçte sorun yaşamanız söz konusu olabilir. Haklıysanız haklılığınızı hukuksal çerçevede savunmanızı öneririm. Eğitim konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Üniversitedeyseniz hocanızla ya da dersle ilgili bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Sınavı kazanamamış olabilirsiniz. Yılmadan yeniden çalışmak, eksikleri başkalarını suçlamadan kendimizde tespit edip yeniden hazırlanmak en doğrusu olacaktır. İletişim sektöründe çalışanların ağızlarından çıkacak sözler aşırı tepki alabilir. 

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Kardeşinizin hayatında bazı sorunlar yaşandığına şahit olabilir ya da arkadaşınızın yaşadığı bazı problemlere yardımcı olmak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle aranızda gerilim ve öfke enerjisi yükselecektir. İletişim, pazarlama, tanıtım gibi konularda iş yapıyorsanız yanlış anlaşılmalar, tartışmalar yaşayabilirsiniz ya da müşterileriniz bu tavırda kişiler olabilir. Eğitim aldığınız kurumlar ya da hocalarla aranızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte çevrenizde size faydası olmayan, enerjinizi emen ya da sizin fazla özen gösterdiğiniz kişiler bunu hak etmiyorsalar hayatınızdan çıkacaktır. Trafikte araç kullanırken aşırı hızdan uzak durmanızı öneririm. 

Ya Alim Ya Cami esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir