Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’ den Ocak Ayı Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle sosyal çevreniz hareketlenecektir. Hayatınıza yeni pek çok insan girebilir. Bu süreçte işinin ehli, akıllı, yol gösteren kişilerle tanışmanız söz konusudur. Hedefleriniz doğrultusunda hareket ederek kendinize hem maddi hem manevi düzlemde fayda sağlayacak bir süreç yaşayabilirsiniz. Davet, organizasyonlara mutlaka katılın. Grup aktiviteleri size yeni vizyon ve hedefler kazandıracaktır. Aynı zamanda iş ve kariyer hedeflerinizi yönetici ve patronunuzla görüşerek terfi isteyebilir; departman değiştirebilirsiniz. Bu etkileşim hayallerinize kavuşmanız için size muazzam bir yardım sağlayacaktır. Ve tabiî ki yalnız olanlar hayatlarına mutlu olacakları birini çekebilir. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz.

Ya Latif Ya Azim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle maddi konularda temkinli olmanız gereken bir sürece işaret ediyor. Paranızı gereksiz işlere yatırma, kandırılma, dolandırılma riski ortaya çıkacaktır. Bu sebeple zorunlu olarak iş yapmanız ya da para yatırmanız gereken konularınız varsa iyice araştırmak, incelemek gerekiyor. Aynı zamanda iletişim becerilerinizi gözden geçirmek eğer bu konularla ilgili iş yapıyorsanız yanlış anlaşılma yüzünden müşteri kaybetme durumunuz ortaya çıkabilir. İş arıyorsanız, başvuruda bulunup beklemek yerine kendinizi hatırlatmanızı öneririm. Bu süreçlerde yatırım yapmak yerine birikim hesabı açmak en doğru şey olacaktır.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle fiziksel ve ruhsal düzlemde güzellikleri hayatınıza çekmeniz kolaylaşacaktır. Yalnız olanların hayatlarına mutlu olacakları bir insan girebilir. Bu kişi girişimci, atılgan ve cesur yapıda bir karakter sergileyecektir. Aynı zamanda kadınlarla ilgili işlerden para kazanmak noktasında şanslı etkiler altında olacaksınız. Fiziksel olarak görünümünüzü yenilemek, bakım yaptırmak ve kendinizle ilgilenmek için muazzam bir etkiler altında olduğunuzu söyleyebilirim. Parasal olarak eş ya da ortağınızın desteğini görebilirsiniz. Mutlu olacağınız çok fazla sebebinizin olacağı bir süreçten geçiyorsunuz mutlaka hayatın tadını çıkartın.

Ay boyunca Mars etkisiyle sosyal çevreniz hareketlenecektir. Hayatınıza yeni pek çok insan girebilir. Bu süreçte işinin ehli, akıllı, yol gösteren kişilerle tanışmanız söz konusudur. Hedefleriniz doğrultusunda hareket ederek kendinize hem maddi hem manevi düzlemde fayda sağlayacak bir süreç yaşayabilirsiniz. Davet, organizasyonlara mutlaka katılın. Grup aktiviteleri size yeni vizyon ve hedefler kazandıracaktır. Aynı zamanda iş ve kariyer hedeflerinizi yönetici ve patronunuzla görüşerek terfi isteyebilir; departman değiştirebilirsiniz. Bu etkileşim hayallerinize kavuşmanız için size muazzam bir yardım sağlayacaktır. Ve tabiî ki yalnız olanlar hayatlarına mutlu olacakları birini çekebilir. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle maddi konularda üzerinizdeki ağırlıktan kurtularak şanslı etkilere kapınızı açmanız söz konusu olabilir. Yine de temkinli adım atmanız yerinde olacaktır. Çünkü kafanız karışık, ne yapmak istediğinizi bilmiyorsunuz. Bu süreçte ev, emlak, arsa alım-satımıyla ilgili girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız. Aynı zamanda paranızı değerlendirmek, birikim hesabı açmak için muazzam bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Yeteneklerinizi değerlendirmek, alternatif bir iş ya da hobinizden para kazanmak bu süreçte mümkün olacaktır. Yaratıcılığınızı değerlendirin. İş arıyorsanız bu süreçte hem yeteneğinizi hem yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız işlere kabul edilmeniz mümkündür. Fakat mevcut işinizden ayrılmayı düşünüyorsanız bir süre beklemenizi öneririm.

Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

BOĞA BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle kriz yaratan durumlarla karşılaşabilir. Korktuğunuz konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte korktuğunuz her ne konu olursa olsun artık görmezden gelmek yerine durumla yüzleşerek çözüm yolları aramanızı öneririm. Maddi konularda riskli işlere yatırım yapmaktan uzak durunuz. Aynı zamanda ödenmemiş borçlarınız ortaya çıkabilir. Bu sebeple tüm finansal konularınızı mutlaka gözden geçirmenizi öneririm. Haddi aşan ve sizi zorlayacak borçların altına girmeden kendinizi kontrol altında tutmanızı öneririm. Bu süreçte ortaklık, ticari atılımlar biraz risk içerir. Karşınızdaki kişiler güvenilir olmayan, tutarsız insanlar olabilir. Biraz bekleyerek, adımlarınızı düşünerek atmanızda yarar görüyorum.

Ya Basıt Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle iletişim sorunları yaşanabilir. Bu sebeple iş ya da özelinizde çevrenizdeki kişilere ağzınızdan çıkan şeylere ehemmiyetle özen göstermenizi öneririm. Bu etkileşim iş ortamında yazdığınız maillere, görüşmelere ve toplantılarda aldığınız notlara kadar bazı ufak tefek sorunlarla karşılaşma riskine işaret eder. Örneğin; hazırladığınız bir sunum aniden bilgisayardan silinebilir ya da iş yaptığınız birine yollayacağınız teklif maili yanlışla başka bir müşteriye yollanabilir. Elbette bu süreç geriye dönük işlerini yeniden ele alarak organize etmek, planlamak açısından size muazzam bir zemin hazırlayacaktır. Pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler vs… gibi çalışmalara başlamak istiyorsanız ya da işinizle ilgili internet sitesi açmak veya e-ticarete başlamanız için bu süreç doğru bir zamanlama olmayacaktır. Seyahat ve yolculuklarda eşyalarınızın kaybolması ya da rezervasyon iptallerine karşı temkinli hareket etmenizi öneririm.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle aileniz ve evinizde keyifli vakit geçirmek, ev dekorasyonu yapmak ve bilinçaltı düzlemde arınmak için çok uygun etkiler yaratacaktır. Bu süreçte aileniz içinde küs, kırgın olduğunuz kişilerle iletişim kurmak, aradaki buzları eritmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğer uzun süredir evinizi satmak ya da ev, emlak, arsa almak istiyorsanız karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Aynı zamanda evinizi hayalinizdeki şekilde dekore edebilirsiniz. Geçmişten gelen bilinçaltı korkularınızı iyileştirmek için danışmanlık ya da terapi alabilirsiniz. Eğer yalnızsanız yakın çevrenizden ya da ailenizin tanıştıracağı birisi sizinle evlenmek isteyebilir. Evinizden iş yürütmek, home Office çalışma düzeni hazırlamak açısından çok uygun etkiler altında olacaksınız.

Ay boyunca Mars etkisiyle arkanızdan iş çeviren, sıkıntı yaratan bazı kişilerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Aslında başta biraz üzülseniz dahi gerçeklerle yüzleşmek bu süreçte size iyi gelecektir. Enerjiniz biraz düşebilir, bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Bu enerji içinde manevi konulara yönelmek, bilinçaltı düzlemde çalışmalar yapmak ve kendinizle başbaşa kalmak size çok iyi gelecektir. Eğer uzun süredir devam eden bir sağlık sorununuz varsa şifa bulabilirsiniz. İş ortamında kuyunuzu kazmaya çalışan insanlarla sakın münakaşaya girmeyin hatta bu kişi müdürünüz ya da işvereniniz ise size yıldırma politikası uyguluyor olabilir. Ticari atılım ve girişimler yapacaksınız temkinli hareket ederek tanımadığınız insanlarla maddi iş birliklerine girmemeniz ve güvenmemeniz noktasında sizi uyarmak isterim.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle hayatınızda önemli kararlar alacaksınız. Bu kararlar yeni başlangıçları içerecektir. Fiziksel ve ruhsal düzlemde geçmişi bırakmak ve sağlığa, huzura, mutluluk ve afiyete kapılarınızı sonuna kadar açabilirsiniz. Bu etkileşim hem iş hem özelinizde artık başkalarını değil sizi mutlu edecek seçimlere yönelmenize yardımcı olacaktır. Kariyerinizle ilgili hedeflediğiniz konular varsa bu süreçte vereceğiniz kararlar sizi başarıya taşıyacaktır. Kilo vermek, sağlık sorununuz varsa şifa bulmak ya da ruhsal olarak kendinizi iyileştirmek için muazzam bir süreçte olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Ya Vedud Ya Fettah esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

İKİZLER BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle eğitim alarak yeni fikir ve düşünceler üzerinde araştırma yapabilirsiniz. Bu süreçte nicedir düşündüğünüz akademik çalışmalarınıza başlayabilir, kitap yazabilir ya da kendinize hayatınızla ilgili yeni hedefler koyarak başarılı olacağınız bir yol çizebilirsiniz. Hukuksal konularda sıkıntı yaşayabilir ya da miras, nafaka ve ödemelerle ilgili beklenmeyen bir ödeme karşınıza gelebilir. Üniversite ya da eğitim aldığınız kurumda bazı krizlerle uğraşmanız söz konusu olabilir. Aynı zamanda düşüncelerinizle ilgili çevrenizdeki kişilerle tartışmaya girebilir. Zorla kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Fakat bu noktada tartışmak yerine karşınızdaki insanların görüşlerine saygı duymak yerinde olacaktır. Seyahat ve yolculuklarda bazı ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

Ya Latif Ya Alim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisi finansal konularda dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarı veriyor. Beklenmeyen borç ve ödemeler can sıkıcı sorunlara sebep olabilir. Kredi çekmek, başkalarına borç vermek ya da riskli yatırımlardan uzak durmak akıllıca olacaktır. Ayrıca başka bir açıdan değerlendirmek gerekirse bu etkileşim uzun süredir beklediğiniz bir alacağınıza kavuşmanız olarak değerlendirilebilir. Ayrıca korktuğunuz konularla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Hayatınızda hangi konuda korkunuz varsa aslında yüzleşerek bırakma şansına sahipsiniz.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle ilişkiler ve evlilik konusunda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek birisini gelebileceği gibi uzun süreli bir ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik teklifiyle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde sorun yaratan konular varsa bu süreçte yüzleşmek, konuşmak ve belki ilişki terapisi alarak sorun yaratan durumu çözüme ulaştırmanız açısında muazzam bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Aynı zamanda ortaklık ve ticari girişimlerle ilgili adımlarınızı bir süre ertelemek ya da konuyu detaylı bir şekilde incelemek yerinde olacaktır. Bu sürecin en güzel özelliği karşınızdaki kişiler istesinler ya da istemesinler düşündükleri her şeyi size açıkça dile getireceklerdir.

Ay boyunca Mars etkisiyle davranış ve hareketlerinizde gergin tavırlar sergilemeniz çevrenizdeki kişileri uzaklaştırabilir. Bu süreçte girişimci bir ruh haline bürünerek her şeye el atma, halletme, düzeltme ve “ben her şeyi başarırım” duygusuyla hareket etme anlayışınız gelişecektir. Bu sebeple sakin kalmak yerinde olacaktır. Fiziksel olarak enerjiniz çok yüksek olacağından egzersiz ve spora başlamanızı öneririm. Zira kilonuz varsa zayıflamanız kolay olacaktır. Bu etkileşimde acele hareket etme temayülünüz olduğu için ufak tefek kaza ve sakarlıklara açık halde olabilirsiniz. İş ve ticaret anlamında atılım yapmak açısından içinizde beliren yoğun isteğe rağmen biraz beklemek, şartları olgunlaştırmak size fayda sağlayacaktır. Bu etkileşim iş ve özelinizde size büyük başarı ve tanınma getirebilir. Dolayısıyla iş arayanlar için ayrıca faydalı bir etki olduğunu söylemek mümkündür. Fakat kişiden yoğun çalışma, ciddiyet ve disiplin ister. Eğer emek ve alınteri varsa büyük başarılara tüm yüreğinizi açmanızı öneririm.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir eğitime katılabilir ya da kendinizi geliştirmek için farklı görüş ve düşünceler üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, görüşmek ufkunuzu genişletecektir. Bu süreçte işinizle ilgili pazarlama, tanıtım, reklam ve halkla ilişkiler vs… gibi konularda girişimlerde bulunmak işinizin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Düşünme biçiminizde aksak yönleri tespit ederek düzeltmek için çok uygun bir zamandasınız.

Ya Hayy Ya Semi esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

YENGEÇ BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle kariyer ve hedefleriniz noktasında önemli gelişmeler yaşanacaktır. Geleceğinizle ilgili planlarınız, hayalleriniz ve başarıya doğru giden yolda kendinize çizdiğiniz yol haritalarını biraz değiştirmeniz gerekecektir. Zira sürtüşme, zorlanma, engellenme ve gecikme yaşama riskiniz olsa da eğer bu süreci doğru yönetirseniz kariyerinizle ilgili hayal ettiğiniz şeyleri elde etme şansınız yükselecektir. Yönetici ve otorite figürü olan kişilerle yaşanacak tartışmalarda sakinliğinizi korumak yerinde olacaktır. Bu süreçte yaptığınız her davranış gözler önünde, mercek altında olacağından temkinli hareket etmenizi öneririm. Beklediğiniz bir terfiyi alabilir, başvurduğunuz bir işten onay alabilirsiniz.

Ya Fettah Ya Azim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle çocuklarla iletişiminiz artabilir. Psikolojik sorun yaşayan ya da iletişim kurmakta zorlandığınız bir çocuğunuz varsa bu süreçte onunla diyalog kurmayı deneyin. Aynı zamanda hobilerinizle ilgilenmek, gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkarmak ve kendinizle ilgilenmek açısından çok uygun bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Aşk hayatınızda üzerinde konuşmak istemediğiniz konular varsa bunlarla yüzleşmek, konuşmak için fırsat yakalayacaksınız. Riskli iş ve yatırımlardan uzak durmanızı öneririm.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle aile hayatınız, eviniz ve kendi yaşam alanınızda huzuru yakalayacaksınız. Bu süreç ev satın almak, bekarsanız evlenmek için çok uygun enerjileri beraberinde getiriyor. Aynı zamanda çocuk sahibi olmak isteyen çiftler sürpriz bir hamilelik haberiyle çok mutlu olabilirler. Yalnız olanlarsa çok mutlu olacağınız bir aşka adım atmanız an meselesi zira girişimci, kendine güvenen birisi hayatınıza girmek isteyebilir. Aile çevrenizden bir insan size evlenmek niyetiyle yaklaşabilir. Ama bu süreçte yalnız olanların romantik anlara kapılarını sonuna kadara açacaklarını söyleyebilirim. Ev dekorasyonu için ayrıca çok uygun etkiler var.

Ay boyunca Mars etkisiyle maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yatırım, emlak, arsa, ev alım-satımı noktasında gelir elde edeceğiniz gibi kendi işinizi kurarak hayatınızda para kazanacağınız bir işe adım atmanız söz konusu olabilir. Elinizden çıkan paralar olsa dahi bu harcamalar size kazanç olarak geri dönecektir. İş arayanlar için kurumsal bir firmada işe başlayabilecekleri ya da hayallerinde işe kavuşacakları enerjiler var. Yeteneklerinizi keşfederek hobi mahiyetinde olan işlerden dahi maddi kazanım elde etmeniz mümkün olacaktır.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle ev ve ailenizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev, emlak, arsa alım-satımı açısından olumlu etkiler altında olacaksınız. Aynı zamanda bu süreç ailenizle keyifli ve güzel vakit geçirmek noktasında çok güzel enerjiler sunacaktır. Aile içinde kırgın, küs olduğunuz kişiler varsa haklı ya da haksız değerlendirmesi yapmaksızın adım atmanız evrenin size sürpriz mucizelerinin kapısını açmasına sebep olacaktır. Bilinçaltı düzlemde geçmişten gelen konuların şifa bulması noktasında terapi ve danışmanlık almanızı öneririm.

Ya Rahim Ya Rahman esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

ASLAN BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle sosyal çevreniz genişleyecektir. Çevrenizde çok fazla kişiyle muhatap olacağınız etkiler altında olacaksınız. Bu süreçte davet ve organizasyonlara katılarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmak, kariyerden gelen kazançlarınızı arttırmak için uygun etkiler altındasınız. Bazı arkadaşlarınızla yaşayacağınız sorunlar canınızı sıkabilir. Ayrıca bu etkileşim altında kendinize yeni bir yön vermek, yeni grup ve aktivitelere katılmak, katılacağınız bu yeni arkadaş grubundan fayda görebilirsiniz.

Ya Semi Ya Cami esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisi iş ve çalışma ortamınızda bazı sorunlara sebep olabilir. Uzun süredir hazırlığını yaptığınız sunumunuz aniden silinebilir ya da müşteriniz için hazırladığınız teklif dosyası yanlış bir şekilde başka bir müşterinizin eline ulaşabilir. Teknolojik aletlerde arızalanma ya da yeni aldığınız telefonunuz bozulması gibi teknik sıkıntılar yaşanabilir. Bu sebeple bu süreçte zorunlu olmadıkça yeni bir teknolojik alet almamanızı öneririm. İş yerinizden ani bir kararla ayrılmak, iş değiştirmek açısından uygun etkiler altında değilsiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilgili bazı sıkıntılar, iletişim sorunları yaşanabilir

13-29 Aralık arası Venüs etkisi hayatınızda keyifli zamanlar geçireceğiniz etkiler açığa çıkaracaktır. Bu etkileşim yalnız olanlara aşkın kapılarını sonuna kadar açacaktır. Aynı zamanda hobilerinizden para kazanarak kendinize ortaya koyacağınız fırsatlar açığa çıkartacaktır. Sürpriz bir bebek haberi alabilirsiniz. Mevcut ilişkinizde mutlu olmanızın önünde engel teşkil eden konular varsa bunları iyileştirme şansı yakalayacaksınız. Çocuğunuzla ilgili ilgilenmeniz gereken konuları hayata geçirmek, çözüme ulaştırmak için uygun etkiler var.

Tüm ay boyunca Mars etkisiyle iletişim kurma şekliniz ciddi ve mesafeli bir hal alacaktır. Bu noktada çevrenizdeki kişiler tarafından yanlış anlaşılma riskiniz yükselecektir. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizdeki kişilerle ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yazı yazmak, internet sitesi açmak, e-ticaret yapmak, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimler almak açısından çok uygun etkiler altındasınız. İşinizle ilgili pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler vs.. gibi girişimler işinize, firmanıza katkı sağlayacaktır. Seyahat ederken bazı aksilikler yaşanabilir. Bu sebeple plan ve programınızı önceden yaparak, aracınızda aşırı hız limitini aşmadan arabanızı kullanmak yerinde olacaktır.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle aşk hayatınız hareketlenecektir. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek, inançlı, duyarlı ama biraz dağınız kafa yapısında birisi girebilir. Birlikte keyifli vakit geçirebilir, ortak hobilerinizi birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sürpriz bir bebek haberi alabilirsiniz. Bu süreçte çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel gelişmeler yaşanabileceği gibi iletişim sorunlarınızı halletmek, ilişkinizi şifalandırmak noktasında güzel adımlar atabilirsiniz. Riskli yatırım ve işlerden uzak durmanızı öneririm.

Ya Vedud Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

BAŞAK BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle arkanızdan iş çeviren, sorun çıkartan, yüzünüze gülen ve dost sandığınız kişilerin ortaya çıktığı bir süreç olacaktır. Ailenizden gelen, üstü örtülmüş ve yüzleşmek istemediğiniz sorunların masaya yatırıldığı etkiler altında olacaksınız. Bu etkileşim geçmişe dönük sıkıntı ve sorunları iyileştirmek adına terapi almak, şifa çalışmalarına yönelecek muazzam bir enerjiyi beraberinde getirecektir. Aynı zamanda aile büyüklerinden rahatsızlık ya da bazı sorunlar yaşayacak kişilere işaret edebilir. Manevi ve spiritüel çalışmalara yönelmek açısından uygun etkiler altında olacaksınız. Bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. İçe dönmek, yalnız zaman geçirmek bu süreçte iyi gelecektir.

Ya Hayy Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisi ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında görmezden geldiğiniz, konuşmak ve yüzleşmek istemediğiniz konuları açığa çıkartacaktır. Aslında konuyu bilmenize rağmen hep üstünü örttüğünüz durumlar artık konuşulur hale gelecektir. Evliliğinizde sizi mutsuz eden ya da karşı tarafın farkında olmadan sizi üzen konuları varsa bunlar karşınızdaki insanla konuşarak halletme yoluna gidebilirsiniz. Sözleşme, anlaşma ve kontrat yapmak için hele yeni bir konuysa hiç uygun bir zamanda değilsiniz. Ticari konularda ortaklı çalışıyorsanız ya da sizin seçim yaptığınız konularla ilgili yanlış tercih ve seçimler yapmanız söz konusu olabilir; temkinli olun. İlişkinizde ciddi bir adım atmaya uzun süredir düşünüyorsanız ve karşınızdaki kişi sürekli erteliyorsa konuyu masaya yatırma belki de herkesin kendi yoluna gitmesi zamanı gelmiştir. Çünkü karşınızdaki kişi girişimci yapısıyla bir türlü maddi olarak evlilik aşamasına kendini hazırlayamıyor; parasal sıkıntılar yaşıyor olabilir. İlişki terapisi ya da danışmanlık almak için çok uygun etkiler altında olacaksınız.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle iş ve çalışma ortamınızda size yardımcı olacak insanlarla karşılaşacaksınız. Üzerinize aldığınız projeleri bileğinizin hakkıyla ve rahatlıkla sürdüreceksiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız size yardımcı olacaktır. Aşırı yemek yeme temayülünüz olabilir. Bu süreçte hayattan keyif alamayabilirsiniz. İşiniz ve çalışmalarınızla ilgili kendinizi geliştirmek, başarılarınızla mutlu olmaya çalışmak yerinde olacaktır. İş arayanların bu süreçte kafalarına uygun, istedikleri gibi bir işe başlamaları söz konusu olabilir.

Ay boyunca Mars etkisiyle aile ve evinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Aile büyükleriniz ya da evinizdeki kişilerle tartışmalar yaşanabilir. Karşınızdaki kişiler agresif yaklaşıyorlar gibi hissedebilirsiniz. Fakat bu sizin “zannınız” olabilir. Aile içinde bazı kişiler ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilir. Sorumluluk almanız gerekebilir. Aslında sizin iyiliğinizi istiyorlar ve sizin aşırı yorucu tempoda çalışmanızı biraz hafifleterek kendinize, ailenize zaman ayırmanızı istiyor olabilirler. Ayrıca ev, emlak, arsa alım-satımıyla ilgili uzun süredir düşündüğünüz konuları hayata geçirebilirsiniz. Bu süreç bilinçaltı düzlemde sizi huzursuz hissettirebilir. Tüm huzursuzluklarınızı iyileştirmek için terapi ve danışmanlık almanız açısından muazzam uygun etkiler altında olacaksınız.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle iş ve çalışma ortamınızda önemli değişiklikler meydana gelecektir. Çalıştığınız işi değiştirebilir ya da terfi edebilirsiniz. Bu noktada çalışma arkadaşlarınız ya da yardımcılarınız arasında size fayda sağlayacak kişiler olacaktır. Sağlıklı beslenme, rutin sağlık kontrolleri ve egzersize başlamak için muazzam etkiler altında olacaksınız. Eğer kilo fazlanız varsa diyet ve egzersize başlamak için daha uygun bir zamanlama olamazdı. Günlük uğraşılarınızı planlamak, organize etmenin tam zamanındasınız.

Ya Müriyd Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

 

 

TERAZİ BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. İlişkiler ve evlilik konularında görmezden geldiğiniz, yanlış giden ve düzeltilmesi gereken durumları masaya yatırıp karşınızdaki kişilerle görüşeceğiniz etkiler açığa çıkacaktır. Bu süreçte olayları objektif bir şekilde değerlendirmeniz önemlidir. Karşınızdaki kişiyi suçlamak, öfke patlamaları yerine durumu net bir şekilde konuşmalısınız. Ayrıca biraz kusur, hata ve yanlışlara aşırı eleştirel bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Ticari bir ortaklığınızda karşınızdaki kişinin rahat tutum ve davranışları sizin işi ele almanıza sebep olacaktır. Bu süreç sağlığınızla ilgili konularda çaba göstermek, fiziksel ve ruhsal dayanıklılığınız arttırmak adına sağlıklı beslenme, egzersize yönelmeniz açısından sizi destekleyecektir.

Ya Kuddüs Ya Halim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle ticari konularda geçmişte kalan ödenmemiş bir borcunuz sürpriz şekilde elinize geçebilir. Aynı zamanda bu süreçte hukuksal süreçte sürüncemede kalmış paranız, miras, nafaka vs… gibi tüm parasal beklentileriniz sırasıyla elinize geçebilir. Bir başka açıdan ödenmemiş bir borcunuz varsa bu süreçte karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda yeni bir ticari yatırım için çok uygun etkiler yok. Beklemeden kalmakta fayda var.

13-29 Aralık arası Venüs etkisi başkalarından gelen kaynakları kullanmanız açısından fırsat yaratacaktır. Bu süreçte olarak elinizden çıkan paraları dengeli bir hale getirmek için ileriye dönük yatırım planlaması yapabilirsiniz. Aynı zamanda uygun koşulda kredi çekmek, alacaklarınızı almak, borçlarınızı kapatacağınız koşullar ortaya çıkacaktır. İlişki ve evliliğinizle ilgili adım atmaktan, konuşmaktan ya da üzerinizde korku yaratan koşullarla yüzleşeceğiniz etkiler altında olacaksınız. İlişkiniz içinde bilmediğiniz konuların açığa çıkacağı etkiler var. Ve ayrıca hayatınızda var olan ortak ya da eşinizden maddi destek görebilirsiniz.

Ay boyunca Mars etkisiyle yaşam enerjiniz yükselecektir. Yaşam çoşkunuzun yükselmesiyle yaratıcılığınız ve işinizdeki veriminiz artacaktır. İnsanlarla keyifli zaman geçirmek için uygun etkiler vardır. Yalnızsanız hayatınıza ciddi ve sizi sevecek bir aşk girebilir. Bu kişi ciddi adımları hızlı bir şekilde atabilir. Yaşça sizden büyük olabilir. Tutkulu yapısı bir aşka yelken açabilirsiniz. Hatta sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu süreçte işinizle ilgili riskli yatırım teklifleri gelebilir. Biraz beklemek, araştırmak ve düşünmeden adım atmamak iyi olacaktır.

Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Ya da çocuğunuz varsa bu süreçte iletişiminiz artabilir.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle evlilik ve ilişkiler noktasında önemli kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde “tamam mı?” “devam mı?” noktasında net çizgiler oluşturacaksınız. İlişki ya da evliliğiniz memnun olmadığınız durumlar ya da sevginizin bittiğini hissettiğiniz süreçlere girmeniz belki bir ayrılığı beraberinde getirebilir. Devam eden bir ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik teklifi almanız mümkündür. Bu süreçte ticari ortaklıklara adım atacaksınız biraz araştırma, inceleme yapmanız yerinde olacaktır. Güven hissetmediğiniz kişilerle ticaret yapmak sonrasında sıkıntı yaratabilir. İyi bildiğiniz işlerle uğraşmanızı öneririm. Bu süreçte fiziksel ve ruhsal düzlemde size rehberlik edecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal sıkıntılarınız varsa terapi almak için çok uygun etkiler altında olacaksınız.

Ya Vedud Ya Cami esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

AKREP BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle iş ve gündelik hayatınızla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle sorun yaşayarak yol ayrımına gidebilirsiniz. Hayatınızda çok fazla angarya ile uğraşmak zorunda kalarak organize olmanız gerektiğini, işinizi başkalarına bırakmak yerine kendiniz üzerine düşmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Fazla kiloların bırakılması, sağlıklı beslenme düzenine geçmek ve egzersize başlamak açısından muazzam uygun etkiler var.

Ya Müriyd Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle ani kararla işten ayrılmak, ani kararla evlilik ya da ilişkinizi sonlandırmak, ani kararla estetik operasyona karar vermek, ani kararla saçını boyatmak vs… aklınıza ne geliyorsa “ani kararla” hiç bir şey yapmamanızı öneririm. Önceden verdiğiniz kararları hayata geçirmek, yarım kalan işlerinizi tamamlamak en doğrusu olacaktır.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle tüm takdirleri üzerinize toplayacaksınız. İnsanlar sizin güzelliğiniz ya da yakışıklılığınızdan bahsedecekler. Zira bu etkileşim aşk konusunda kapınızın çok fazla çalınmasına, taliplerinizin artmasına ve insanların size sürekli beğenilerinden bahsetmelerine sebep olacaktır. Herkesin gözü ve gönlü sizin üzerinizde olacaktır.

Ay boyunca Mars etkisiyle kariyeriniz noktasında önemli adımlar atacaksınız. İşinizle ilgili girişeceğiniz projeler sizi zirveye taşıyacaktır. Herkes sizi konuşuyor olacak. Ayrıca birlikte çalıştığınız insanlarla rekabete gireceksiniz. Bu rekabet ciddi şekilde yorucu bir rekabet olsa da sizi başarının en tepesine taşıyarak yöneticinizden takdir toplamanıza yardımcı olacaktır. Her ne koşulda olursa olsun her yaptığınız göz önünde olacaktır. Otorite figürü kişilerle biraz sürtüşme yaşanabilir. Aynı zamanda iş arayan kişiler bu süreci çok iyi değerlendirsin. Zira terfi etmek, iş bulmak ve istediğiniz sektörde çalışmak için muazzam bir süreçtesiniz.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle arkanızdan iş çeviren, size sıkıntı yaratan kişiler açığa çıkacaktır. Dost bildiğiniz aslında size düşmanlık besleyen kişiler birer birer karşınıza gelecektir. Bu süreç bilinçaltı düzlemde geçmişten gelen konuların gün yüzüne çıkmasına sebep olacaktır. Kendinizi yorgun, halsiz, bitkin hissetmeniz normaldir. Zira ruh, dönüşen ve yenilenen enerjilere kendini hazırlıyor. Bu süreçte aşırı koşturma, insanlarla sürekli görüşme halinde olmak yerine biraz akışa kendinizi bırakmak size iyi gelecektir. İç dünyanıza çekilmek, kendinizle başbaşa kalmak, manevi ve spiritüel konularla uğraşmak ruhsal zenginliğinizin artmasına sebep olacaktır. Şifa aradığınız bir rahatsızlığınız varsa bu etkiler altında şifanıza aracı olacak hekimi bulmanız mümkün olacaktır.

Ya Hayy Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

YAY BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle aşk hayatınız hareketlenecek. Hayatınıza planlı, her şeyi eleştiren, organize, düzenli ve duygularını açıkça ifade etmekten çekinen ciddi birisi girebilir. Bu ilişki size kendinizi güvende hissettirecektir. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa kıskançlık, gerginlik ve rekabet enerjisi sizi bunaltabilir. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Bu süreçte çocukları olanlar biraz sorun yaşayabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda sakin ve öfkelenmeden karşınızdaki kişiyi bir yetişkin gibi dinleyerek hareket etmeniz iyi olur. Ayrıca siz de çocuksu tarafınızla tanışın, kendinizle yüzleşin ve hayata olumlu bir yönden bakmaya çalışın. Hobilerinizle ilgilenmek, spora başlamak açısından uygun etkiler var. Riskli iş ve yatırımlardan uzak durmanızı öneririm.

Ya Musavvir Ya Vedud esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle sözleşme, anlaşma, kontrat ve ortaklık yapmak için uygun etkiler altında değilsiniz. Dolandırıcı, sahtekar ya da sözü tutmayan kişiler bu süreçte size sorun çıkartabilir. Verilen sözler zamanında yerine getirilmediğinden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu etkileşim altında attığınız imzalara, verdiğiniz ve aldığınız sözlere ehemmiyetle dikkat etmenizi öneririm. Bu sürecin en iyi yönü manevi çalışmalar, içe dönüş ve spiritüel konularda derinleşmenize olanak tanımasıdır. Ruhsal düzlemde size sıkıntı veren bir konunuz varsa psikolojik danışmanlık ya da terapi almak için çok uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle iç aleminizde huzur, denge ve ahenk tüm ihtişamıyla ortaya çıkacaktır. Bu sürecin en güzel hediyesi şifa aradığınız bir rahatsızlığınız varsa şifa bulmanız olacaktır. Ayrıca ilahi aşk dediğimiz manevi aleme dalmanız, tasavvufla ilgilenmeniz için uygun etkiler var. Dünyevi aşk ve ilişkiler noktasında bazı hayal kırıklıkları, bilmediğiniz konuların açığa çıkması söz konusu olabilir. Bu süreçte siz de ileride sizi üzecek ilişkilere başlayabilirsiniz. Bu noktada hatırlanması gereken en önemli şey “size yapılmasını istemediğiniz hiç bir şey başkasına yapmamanız” olacaktır.

Ay boyunca Mars etkisiyle düşüncelerinizi baskın şekilde ifade ederken karşı tarafı kırma durumunuz söz konusu olabilir. İnsanlar size saldırmak, üzmek ya da kırmak için yaklaşmazlar. Siz bazı konuları yanlış anlıyor olabilirsiniz. Hukuksal ve ticari konularda bazı sıkıntılar açığa çıkabilir. Bu sebeple temkinli hareket etmenizi öneririm. Ayrıca hayatınızda seyahat planları yapmak, iş gezilerine katılmak ve yüksek eğitime başlamak için fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmenizi öneririm. Geçmişten gelen ticari bir mesela can sıkıcı olabilir fakat üstesinden geleceksiniz. Pazarlama, tanıtım, reklam ve halkla ilişkiler vs… gibi çalışmalarla işinizi tanıtabilirsiniz.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle sosyal çevreniz hareketlenecek. Yeni insanlarla tanışmak, davet ve organizasyonlara katılmak açısından çok uygun etkiler altındasınız. İdeal ve hayallerinizi gerçekleştirmek, insanlarla keyifli zaman geçirmek ve duygusal hassasiyetinizi anlayacak kişilerle tanışmak bu sürecin size hediyesi olacaktır. Kariyerinizle ilgili yöneticinizle konuşamadığınız konuları konuşmak için tam zamanında olduğunuzu söyleyebilirim. Ayrıca hayallerinizi gerçekleştirmek, uzun süredir planladığınız bir projeyi hayata geçirmek ve grup aktivitelerinde kendinizi göstermek size hem iyi gelecek hem de başarı getirecektir.

Ya Semi Ya Cami esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

OĞLAK BURCU

12 Aralık dolunay enerjisi aile ve evinizle ilgili konularda etkisini gösterecektir. Aile büyükleriniz ya da evinizde birlikte yaşadığınız kişilerle tartışmalar yaşanması mümkündür. Kırıcı olmadan, sonradan pişman olacağınız durumlar yaşanmaması için sakin kalmanızı öneririm. Ayrıca evinizle ilgili bazı teknik sorunlar yaşanabilir. Uzun süredir almayı planladığınız bir ev, emlak, arsa varsa bunu satın alacak koşullar oluşabilir. Ayrıca yer değiştirmek, taşınmak açısından çok uygun etkiler altındasınız. Çocukluğunuzdan getirdiğiniz sıkıntılar varsa bunları iyileştirmek açısından terapi almak için muazzam bir süreçtesiniz.

Ya Rahman Ya Rahim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle insanlar sizi yanlış anlayabilir ya da siz onları doğru anlamayabilirsiniz. Çok fazla insan hayatınıza girebilir fakat bu süreçte hayatınıza giren kişiler uzun vadeli bir dostluğa ya da arkadaşlığa dönüşmeyecektir. Kariyerinizden gelen kazançlarınız noktasında ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. Maaşınızı gününde alamayabilirsiniz. Ya da mevcut hedeflerinize ulaşırken bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hem kendinizden kaynaklı olabilir hem de dost bildiğiniz bir arkadaşınız sebebiyle enerjinizi aşağıya çekilmiş olabilir. Hedefleri gözden geçirmek için muazzam bir süreçtesiniz.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle aşk ve ilişkiler noktasında hayatınıza girmek isteyen kişiler çoğalacaktır. Çok fazla insanla tanışabilirsiniz. Ve insanlar size hayranlıkla yaklaşabilir. Davet, organizasyon ve kutlamalara çağrılabilirsiniz. Fakat bu dönemde tanıştığınız kişiler kalıcı bir etki bırakmayacaklardır. Sadece gününüzü güzel geçirmek, hayatınıza renk katmak ve mevcut durumunuzla ilgili olarak fayda sağlayacağınız insanlar olacaktır. Ayrıca grup aktiviteleri, kulüplere üye olmak açısından çok uygun enerjiler var.

Ay boyunca Mars etkisiyle başkalarından gelecek kaynaklar size hem maddi hem manevi düzlemde yarar sağlayacaktır. İnsanların size yardım talepleriniz geri çevirmeyin, bi’şeyler istemekten çekinmeyin zira hayat size maddi olarak hediyelerini bolca sunabilir. Eş, ortak ya da ilişki içinde olduğunuz kişiler maddi olarak zorlanabilir, iş kurmak için sizden yardım talep edebilir. Bu süreçte maddi anlamda siz alıcı enerjide olduğunuz için dışarıya maddi akış sunmanız enerjiyi bozabilir. Sadece çok ihtiyacı olduğundan emin olduğunuz süreçte yardımcı olmanızı öneririm. Sağlığınıza dikkat edin. Eğer bir sorununuz varsa mutlaka bir hekime danışarak tedavinize başlayın. Etkiler size şifa enerjisini fazlasıyla sunacaktır. Kredi çekmek, yatırım yapmak için eğer uzun süredir üzerinde düşündüğünüz şeyler varsa böyle riskler alın derim. Fakat yeni planladığınız bir konuysa bir süre nadasa bırakmak yerinde olacaktır.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle kariyerinizle ilgili çok önemli bir sürece gireceksiniz. Bu süreçte iş ve çalışma prensiplerinizi gözden geçirmek, beklentinizi dengeli bir zeminde tutmak ve hedeflerinizi gerçekçi bir perspektifte değerlendirmeniz iyi olur. Zira hedef koyduğunuz şeyler yakın zamanlı olursa ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Yöneticinizden takdir görmeniz, başarılı bir projeye adım atmanız ve hayatınızda geçmişi geride bırakarak ileriye doğru gitmenize sebep olacak olaylar ortaya çıkacaktır. Her ne koşulda olursa olsun herkesin gözü üzerinizde olacaktır. Sahne sanatlarıyla ilgili çalışıyorsanız ya da her ne işle meşgulseniz tanınma durumu söz konusu olabilir. İş arayanların hayallerindeki işe başlamaları için muazzam bir süreçte olduklarını söyleyebilirim.

Ya Fettah Ya Azim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

KOVA BURCU

12 Aralık dolunay etkisi yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda gergin etkiler yaratabilir. Bu süreçte kardeşlerinizin hayatında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar bir şekilde ailenizi üzeceğinden siz de bu konulara müdahil olmak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizdeki kişiler canınızı sıkacak bazı durumlar yaratabilir. Olayları düşünme ve algılama biçiminiz agresif bir etkide olacağından insanlarla her an tartışmaya hazır bir enerji içinde olacaksınız. İşinizle ilgili pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler vs… gibi iletişim gerektiren konularda başarı sağlama şansınız yüksek olacaktır. Seyahat etkisi yüksek olacaktır. Çok hareketli bir enerji içinde olacağınızdan araç kullanıyorsanız temkinli olmanızı öneririm.

Ya Haliym Ya Müriyd esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle kariyerinizde gözden kaçan konular, işinizle ilgili çalışmalarda eksik kalan noktaların gözden geçirilmesi ve hedeflerinize tam gaz devam edebilmeniz için önünüzde engel olan noktaları tespit etmeniz için size fayda sağlayacaktır. Bu süreçte beklenen bir terfi ya da hak edilmiş bir “teşekkür” almanız mümkün olacaktır. İş arayanlar için önceden başvuru yaptıkları işlerden geri dönüş alacakları fırsatlar ortaya çıkacaktır. Sözleriniz yanlış anlaşılmaya müsait olduğundan konuşmalarınızı yazılı olarak kayıt altına almak ya da havadan söz almak yerine mail yoluyla onay almak yerinde olacaktır.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle herkesin gözünün üstünüzde olacağı etkiler altında olacaksınız. Yalnızsanız size güzel bir haberim var. İş sahibi, girişimci yapıda birisi hayatınıza girebilir. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz ya da evliyseniz çok mutlu olacağınız bir bebek müjdesi alabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak uzun süredir beklediğiniz terfi ya da maaş zammını almanız mümkündür. Her ne işle ilgili çalışıyorsanız fark etmez ya da sahne sanatlarıyla ilgiliyseniz size büyük başarı sağlayacak bir teklif almanız mümkündür. Ün, tanınma ve başarı getirecek bir gezegen etkisi altındasınız. Herkes size beğeni ve sevgiyle yaklaşacaktır.

Ay boyunca Mars etkisiyle evlilik, ilişkiler ve ortaklık konularında hareketli enerjiler altında olacaksınız. Eşiniz ciddi bir iş kurma yoluna girebilir ya da size iş stresini yansıttığından gerginlik yaşanabilir. Bu süreçte sakin kalmak yerinde olacaktır. Ayrıca uzun süren bir ilişkinin ardından artık nicedir beklenen evlilik teklifini alabilirsiniz. Ya da “artık ben bunu sürdüremem” nidalarıyla yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Ticari anlamda bir iş ortaklığı teklifi alabilirsiniz. Bu teklifi eğer uzun süredir deneyimlediğiniz bir iş ise kabul edebilirsiniz. Fakat bilmediğiniz yatırım ve işlerden uzak durun! Ayrıca bu süreçte hukuksal bir işiniz varsa işinin ehli, cevval bir avukat bulabilirsiniz. İlişkiler ya da ruhsal durumunuzla ilgili psikolojik destek ya da terapi almak için çok uygun etkiler altında olacaksınız.

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle uzun süredir düşündüğünüz yüksek eğitime başlama kararını hızlandırabilirsiniz. Ayrıca medya ve iletişim sektöründe çalışıyorsanız hareketli, bolluk ve bereket enerjisini içinde barındıran bir enerji hayatınıza akacaktır. Eğer sahne sanatlarında çalışıyorsanız sinema ya da reklam filmi teklifi alabilirsiniz. Seyahat etmek, işinizle ilgili sunum hazırlamak ya da yurtdışı bağlantılı firmalarla fazlasıyla irtibatta olabilirsiniz. Hukuksal bir işiniz varsa kendinize iyi bir avukat bularak hakkınızı arayabilirsiniz. Ayrıca bu sürecin en güzel etkisi manevi konularda derinleşmek, felsefe ve düşüncelerinizi araştıracağınız durumları yaratmanıza yardımcı olmasıdır.

Ya Alim Ya Reşiyd esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

BALIK BURCU

12 Aralık dolunay etkisiyle maddi konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Paranızı değerlendirmek, yatırım yapmak noktasında destek alacağınız etkiler altında olacaksınız. İşinizle alakalı yeteneklerinizi yoğun şekilde gösterdiğiniz, işinizle ilgili becerinizle maddi kazanımınızı arttırdığınız enerjiler altında olacaksınız. Bu sürecin en önemli özelliği para biriktirmek, değerlendirmek ve maddi koşullarınızı iyileştirmek adına atılacak adımlar noktasında olacaktır. İş arıyorsanız güzel geri dönüşler yaşamanız mümkündür.

Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

10-27 Aralık arası Merkür etkisiyle ticari konularda geçmişte kalan ödenmemiş bir borcunuz size geri iade edebilir. Aynı zamanda bu süreçte hukuksal süreçte sürüncemede kalmış paranız, miras, nafaka vs… gibi tüm parasal beklentileriniz sırasıyla elinize geçebilir. Bir başka açıdan ödenmemiş bir borcunuz varsa bu süreçte karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda yeni bir ticari yatırım için çok uygun etkiler yok. Beklemeden kalmakta fayda var.

13-29 Aralık arası Venüs etkisiyle hayatınızda farkındalık ve anlayışınızın yükseldiği enerjiler altında olacaksınız. Manevi ve spiritüel çalışmalara yönelebilirsiniz. Akademisyen veya araştırmacıysanız merak ettiğiniz konularda inceleme, sorgulama ve araştırma yapabilirsiniz. Aynı zamanda insanlara fayda sağlayacak bir kaynak üretmeniz mümkün olacaktır. Bu süreçte eğitime başlamak, sunum ve seminerlere katılmak, yabancı dilinizi geliştirmek açısından şanslı etkiler altına olacaksınız. İşinizle ilgili tanıtım yapmak, geniş kitlelere yaptığınız işi duyurmak açısından çok etkin enerjiler var. Hukuksal bir konunuz varsa hak ve adalet sizden yana olacaktır.

Ay boyunca Mars etkisi sağlığınızla ilgili hassasiyet göstermeniz gereken bir sürece işaret eder. Bu süreç kilolarınızı bırakmak, egzersize başlamak ve düzenli, sağlıklı bir hayata geçiş yapmak için sizi destekleyecektir. İşinizle ilgili başarı sağlayacak yoğun çalışma programı olan bir projeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süredir üzerinde düşündüğünüz bir işe atılmak, ticarete atılmak için uygun etkiler altındasınız. Bu etkileşimde yanınızda çalışan ya da birlikte iş yürüttüğünüz kişilerden zarar görme riskinin olduğunu belirtmekte fayda var. Bu sebeple temkinli hareket etmeniz iyi olacaktır. Organize olarak, yoğun bir çalışma programına girerek ciddi başarı elde edeceğiniz işlere imza atabilirsiniz

26 Aralık Güneş Tutulması etkisiyle maddi olarak beklenti içinde olduğunuz, yatırım yapmayı planladığınız ve paranızı değerlendirmek noktasında adım atmak istediğiniz konular ortaya çıkacaktır. Yatırım yapmak istiyorsanız uygun koşulda kredi çekme imkanı yakaladığınız ya da beklenmeyen bir maddi yardım göreceğiniz etkiler var. Aslında her koşulda parasal anlamda desteklendiğiniz bir sürece girdiğinizi söyleyebilirim. Bu etkileşim aynı zamanda korkularınızın yersiz olduğunu keşfettiğiniz, korkularınızla yüzleşerek aslında gücün sizde olduğunu anladığınız etkileri hayatınıza çekecektir. Sponsorluk, burs vs.. gibi alternatif beklentileriniz karşılanacaktır. Nafaka, ödeme, borç alacaklarınız kolaylıkla elinize geçebilir.

Ya Azim Ya Mütekkebbir esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir