Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’ den Eylül Ayı Burç Yorumları

Yazar:  | 

KOÇ BURCU 30 Ağustos yeniay etkisiyle iş ve çalışma hayatınızda yepyeni bir süreç başlayacaktır. Çalışma koşullarınız değişebilir ya da siz işinizi değiştirebilirsiniz. Elbette bu durum departman değiştirmek şeklinde de kendini gösterebilir. Ayrıca iş yoğunluğunuz artarken çalışma arkadaşlarınız size destek olabilir ya da sizinle grup çalışmasını bilen sorumluluk sahibi çalışanlarla yola devam edebilirsiniz. Yeni bir işe girmeniz ya da iş değiştirmeniz söz konusu olabilir. Bu süreçte iş arayanların CV’lerini güncelleyerek iş başvurusunda bulunmalarını öneririm. Ayrıca sağlığınızla ilgili kronikleşen sorunlarla ilgili uzmanlara başvurabilirsiniz. Bu etkileşim gündelik hayatın içinde kafanızın karışmasına sebep olan detayların temizlenmesi için bulunmadık bir fırsat olacaktır. Kilo vermek, egzersize başlamak için çok uygun etkiler altına olduğunuzu söyleyebilirim. Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle hem özel hem iş hayatınızla ilgili konularda iletişimin önemini vurgulayacaktır. İş ortamınızda müşterilerinizle yapacağınız anlaşma, kontrat ve yazışmalar projelerinizin ilerlemesinde önemli olacaktır. Kişilerle olan konuşmaları mutlaka yazılı bir şekilde yapmak işlerinizde ilerleyen süreçte sorun yaşamamanız adına önemli olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızla olan diyalog ve iletişiminiz sorunsuz bir hal alacaktır. Fakat bu etkileşimde aşırı takıntı ve mükemmeliyetçilik görülebilir. Bu durumda zihninizi ciddi şekilde yorabilir. Ofiste işlerinizi planlamak, düzenlemek ve yeniden gözden geçirmek için uygun etkiler altındasınız. Sağlıkla ilgili konularda araştırma yapmak ve sağlığınızla ilgili kontrolden geçmek için çok uygun bir süreçtesiniz. 9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle yaratıcı enerjiniz çok yükselecektir. Bu süreçte aşk ve çocuklarınızla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek bir kişiyi çekebilirsiniz. Bu süreçte hayattan keyif almak, hobilerinizle ilgilenmek ve kendinize zaman ayırmak için çok uygun enerjiler altında olacaksınız. Çocuklarınızla ilgili mutlu olacağınız konular, gelişmeler size iyi gelecektir. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu süreçte sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Sanatsal çalışmalar, yaratıcılık gerektiren işler ve sahne önünde işinizle ilgili konuşulma enerjisi çok yüksek olacaktır. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisi iş ortamında yoğun çalışma temposuna işaret ediyor. Sorumluluk ve projelerin artışı size nefes aldırmayacak hale gelebilir. Detay, titizlik ve hassasiyetle çalışmanız gereken işler, takıntılı müşteriler sizi canınızdan bezdirebilir. Ayrıca iş ortamındaki arkadaşlarınızla rekabet haline girebilirsiniz ya da kişiler üzerine düşen görevlerini yerine getirmeyebilirler. Ayrıca işinizden ayrılmak, yeni bir işe girmek ya da yöneticinizle ters düşmek gibi durumlar yaşanabilir. Zira bu süreçte işinizden olabilirsiniz. Ağzınızdan çıkana dikkat edin. Bu süreçte fiziksel olarak sağlıklı olmak için egzersize başlayabilir; diyetle kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bağımlılık yaratan durumlarınız varsa bırakmak için harekete geçebilirsiniz. Örneğin; sigara, alkol ya da uyuşturucu bağımlılığı vs.. gibi… 

14 Eylül dolunay etkisi gizemli ve mistik konuların gündeme geleceği etkiler yaratacaktır. Hayatınızda gizli kalmış, bilmediğiniz ya da insanların davranışlarında farkına varmadığınız konular ortaya çıkacaktır. Arkanızdan iş çeviren, dost görünün düşmanlar ortaya çıkabilir. İşlerinizde bazı aksilikler yaşamanız bazı kişilerin sizi engellemesi sebebiyle yaşanıyor olabilir. Bu enerji rüyalar kanalının yol gösterici rehberliğine ruhunuzu açarak işlevini gerçekleştirebilir. Bağımlılık yaratan, sizi yoran durumlardan uzak durmaya özen gösterin. Zira aşırı takıntılı durumlar psikolojik sağlamlığınızı zedeleyecektir. Yorgun, halsiz hissedebilir; bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Kadın aile büyükleriyle ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Dua, zikir, ibadet, meditasyon gibi manevi çalışmalar size iyi gelecektir. 

Ya Müriyd Ya Halim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

BOĞA BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisiyle aşk ve çocuklarla ilgili konularda farkındalık geliştireceğiniz bir sürece girdiğinizi söyleyebilirim. Aşk hayatınızda iletişimle birlikte gelen eleştirel tutumlar konuşulmayan her şeyin konuşulur hale gelmesine sebep olduğu için açık, şeffaf ve net davranışlar sergiliyor olacaksınız. Karşınızdaki kişiyle birlikte rahatsız olduğunuz her şeyi konuşmak gerçek sevgiyi hayatınıza çekmenize sebep olacaktır. Ayrıca romantik olmasa da gerçekçi bir sevgiyi hayatınıza çekme şansınız ziyadesiyle yüksektir. Yaratıcılık gerektiren her türlü çalışmayı başarıyla sürdürecek azim ve kararlılığı ortaya koyabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda yeni bir döneme girdiniz. Yaşadığınız sorunlara halledecek güç, kararlılık ve istikrardasınız. Çocuklarınızı dinlerken anlamak size ve ona çok iyi gelecektir. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilir ya da uzun süredir çocuk sahibi olmak istiyorsanız tedaviye başlayabilirsiniz. Spora başlamak ve hobiler yönelmek için muazzam keyifli bir süreçten geçiyorsunuz. 

Ya Hayy Ya Musavvir esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisi aşk hayatınızda iletişimin artacağına işaret ediyor. İlişkinizde ortaya çıkan iletişim sorunlarının şifalanması bu süreçte mümkündür. Birbirinizi dinleme ve anlama sürecini daha rahat geçireceksiniz. Ayrıca çocuklarınızla olan iletişiminizde çocuğunuzun size ne söylemek istediğiniz rahatlıkla kavrama şansına sahip olacaksınız. Bu süreçte yaratıcı yazarlık, sanat, hizmet sektörü gibi alanlarda iş yapıyorsanız üretkenliğiniz artacak ve kendinizi daha çok ifade etme şansınız olacaktır. Bu sürecin tek olumsuz tarafıysa fazla eleştirel, detaycı tutum ve davranışlar içinde olmanızdır. 

9-29 Eylül arası Venüs etkisi aile hayatınıza huzur, uyum ve ahenk getirecektir. Ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ailenizle ilgili kırgınlık, küslük gibi durumlar varsa tatlıya bağlamanız için çok uygun bir zaman diliminde olduğunuzu söyleyebilirim. Bu süreçte evinizde vakit geçirmek size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızı eve çağırabilir, evinizde sosyalleşebilirsiniz. Bu süreçte evlilik teklifi alabilir hatta evlenebilirsiniz. Ev, emlak, arsa alım-satımı açısından çok uygun etkiler altında olacaksınız. Bilinçaltı düzlemde çocukluktan gelen sorunlarınız varsa terapi alabilir; farkındalık kazanabilirsiniz.  

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle ilişkinizde çok fazla eleştirel davranabilirsiniz. Sevgiliniz sizi eleştirileriyle üzebilir. Bu etkileşimde risk almak eğilimi sıkça görülür. Aşırı risk içeren sporlar, yatırımlar,  davranışlar sonradan pişmanlık duyacağınız sonuçlar yaratabilir. Ayrıca çocuğunuzla ilgili bazı sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yaratıcılık enerjisi kendinizi çok fazla eleştirmenize, sorgulamanıza ve kılı kırk yararcasına bir suçlamaya kadar varabilir. Sakin ve izlemede kalmanızı öneririm. Hamile olanların kontrollerini düzenli yaptırmalarını öneririm. 

14 Eylül dolunay etkisi sosyal çevrenizin hareketlenmesi olarak değerlendirilebilir. Katıldığınız davet ve organizasyonlarda sizi huzursuz edecek bazı konular gündeme gelebilir. Arkadaş çevrenizde sizinle sorunlarını paylaşan ya da bağımlılık enerjisi taşıyan kişiler ortaya çıkabilir. Bu süreçte enerjinizi çeken kişileri hayatınızdan uzaklaştırmanızı öneririm zira hedefleriniz, planlarınız ve kariyerinizle ilgili ilerlemenizin önünde engel teşkil edeceklerdir. Ayrıca maaş, terfi, kariyerden gelen kazançlarınız noktasında beklediğiniz bir konunun sonuçlanacaktır. Gerginlik ve öfke enerjisi ziyadesiyle yüksek olacaktır. Sosyal grupların içinde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hamilelik durumu varsa kontrollerinizi düzenli yaptırmanızı öneririm. 

Ya Cami Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

İKİZLER BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi kökleriniz, hayata bakışınız ve hayata başlangıç noktasında önemsediğiniz konuların iyileştirilmesi adına ciddi adımlar atmanıza sebep olacaktır. Eleştiriler, evden ayrılma ya da konuşulmayan her şeyin konuşulması bireysel anlamda şifalanmanıza sebep olacaktır. Eviniz ve ailenize sağlıklı bir bakış açısı, yaklaşım geliştirebilirsiniz. Ayrıca birey olma, kendi kararlarını alma ya da anne-babanın hayatınızdaki rolü üstüne önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz. Aşırı bağımlı ya da kopuk bir ilişkiniz varsa iyileştirme şansınız olacaktır. Ev, emlak, arsa alım-satımı için şanslı etkiler altında olacaksınız. Ev hayatınızın aslında hayattaki başarı, ilişkideki mutlulukla doğru orantılı olduğunu tecrübe edeceksiniz. Sağlam kökler sağlam bir hayatın temelleri olduğunu anlamanızı öneririm. 

Ya Rahman Ya Rahim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle aile içi iletişimin artacağı enerjiler altında olacaksınız. Aile içinde konuşulmayan, dile getirilmeyen konularla açık ve net bir şekilde ifade edilebilir. Aileniz sizi biraz fazla eleştirebilir. Unutmayın! Her şey sizin iyiliğiniz için olacaktır. Bireysel manada bu kendi özünüzde kendinizi tanımanıza vesile olacak aynalar misali hatalarınıza bakmanıza yardımcı olacaktır. Ev, emlak, arsa alım-satımıyla ilgili ticari konularda kar sağlama şansınız yüksek olacaktır.   

9-29 Eylül arası Venüs etkisi yakın çevre ve kardeşlerinizle güzel ilişkiler kuracak enerjiyi hayatınıza çekecektir. Düşünce ve fikirlerinizde sahiplenici, anlayışlı ve olgun davranışlarınız çevrenizdeki insanlar tarafından saygı görmenize yardımcı olacaktır. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim konularında başarı sağlama şansınız ziyadesiyle yüksek olacaktır. Müşteriler sizinle olan toplantılarında sizden etkilenecek ve istediğiniz anlaşmayı yapma şansınız yüksek olacaktır. Eğitim almak, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve insanlarla sıcak ilişkiler kurmak size iyi gelecektir.  

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle iletişim kurma biçiminizde eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz. Elbette insanları doğru yönlendirmek iyidir fakat kırıcı olmakla haklı olmak arasında ince bir çizgi vardır. Siz bu çizgiyi aşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin hataları, kusurları ya da yapılan işlerdeki detaylarla uğraşmak yüzünden fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bu sebeple detaylarla uğraşmak yerine bu süreçte konunun bütününe odaklanmanız yerinde olacaktır. Kardeş ya da arkadaşlarınızın bazı sorunlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Trafikte araç kullanırken temkinli olmanızı öneririm.  

14 Eylül dolunay etkisiyle kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Kariyerinizle ilgili uzun süredir beklediğiniz bir haber alabilirsiniz. Terfi, maaş zammı gibi olumlu gelişmeler olabileceği gibi olumsuz durumlarda karşınıza çıkabilir. Ayrıca rekabet içinde olduğunuz çalışma arkadaşlarınızla sorunlar yaşanabilir. Yönetici ve otorite figürü kişilerle sürtüşmeler, duygusal reaksiyona bağlı tartışmalar yaşanabilir. Bu noktada iş hayatında aşırı duygusal düşünmenin doğru olmadığını hatırlatmak isterim zira olayları, sözleri kişisel algılamadan hareket etmenizde fayda vardır. Bu etkileşimde medeni durumda aniden değişebilir. Evlilik ya da ani bir ayrılık gibi durumlar gündeme gelebilir. Arkanızı dönüp gitmeden, kırılmadan, kişisel algılamadan bu süreci iş hayatınız ve hedefleriniz doğrultusunda kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Ya Azim Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

YENGEÇ BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisiyle arkadaş ya da kardeşlerinizin hayatında önemli başlangıçlar olabilir; sizin desteğinizi talep edebilirler. Ayrıca düşünce ve davranışlarınızda mükemmeliyet ölçüsüyle hareket ettiğiniz için çevrenizdeki kişilerin destek taleplerine doğru bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim sektöründe çalışıyorsanız yeni projeler, işler çoğalacaktır. Müşterileriniz hizmet sektöründen ya da kolay beğenmeyen tarzda kişiler olabilir. Zihinsel anlamda yorulacağınız etkiler var. Fakat düşünce tarzınızda farkındalık yaşamanız olasıdır. Okumak, araştırmak, öğrenmek ya da kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimlere yazılmak size gelecektir. Yoğun seyahat ya da şehiriçi kısa yolculuklar yapmanız olasıdır. 

Ya Reşiyd Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür enerjisi iletişim yeteneklerinizi arttıracaktır. İş ya da özelinizdeki kişilerle olan iletişim aksaklıkları düzelecektir. Kendinizi çevrenizdeki kişileri en doğru şekilde ifade etme şansınız yükselecektir. Ayrıca kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla konuşulmayan sorunlarınızı konuşarak çözüme ulaştırma şansınız artacaktır. İşinizle ilgili olarak pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim konularında doğru adımlar atarak müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Yazışma, mailleşme ve yazılı-sözlü anlaşmalarda detaylı, pratik ve çözüm odaklı öneriler sunarak hem işinize hem müşterinize memnuniyet yaratabilirsiniz. Eğitime başlamak, yeni bir dil öğrenmek açısından uygun enerjiler altında olacaksınız. Teknik eşya satın almak istiyorsanız tam zamanı diyebilirim 

9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle maddi konularda şans sizden yana olacaktır. Para kazanmak için bireysel girişimler size kar sağlayacaktır. Ticari faaliyetler, iş kurmak, yetenekleriniz doğrultusunda yeni bir işe yönelmek ya da artistik, sanatsal yeteneklerinizden maddi kar elde etmek için çok uygun enerjiler altındasınız. Bu süreçte eş ya da ortağınızın desteğini görebilir; finansal yardım alabilirsiniz. İş arayanların CV’lerini güncelleyerek iş başvurusunda bulunmalarını öneririm. Zira kafanızda istediğiniz, hayal ettiğiniz bir işe alınmanız söz konusu olabilir. Bolluk, bereket enerjisi sizi destekliyor.  

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle düşünce ve fikirlerinizde sahiplenici, anlayışlı ve olgun davranışlarınız çevrenizdeki insanlar tarafından saygı görmenize yardımcı olacaktır. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim konularında başarı sağlama şansınız ziyadesiyle yüksek olacaktır. Müşteriler sizinle olan toplantılarında sizden etkilenecek ve istediğiniz anlaşmayı yapma şansınız yüksek olacaktır. Eğitim almak, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve insanlarla sıcak ilişkiler kurmak size iyi gelecektir.  

14 Eylül dolunay etkisiyle düşünce ve fikirleriniz doğrultusunda bazı gerginlikler yaratacaktır. Eğitim alıyorsanız derslerle ilgili bazı sıkıntılar yaşanabilir. Okuldan ayrılma, hocalarla bazı sorunlar yaşanabilir. İnanç ve fikirlerinizi çevrenizdeki kişiler baskıcı bir şekilde dayatmanız insanlarla tartışmanıza sebep olabilir. Hukuki bir konunuz varsa aksilikler yaşamanız olasıdır zira mahkemede olan bir davanız haklıysanız lehinize sonuçlanabilir. Seyahatlerinizde bazı aksilikler yaşanabilir. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim sektöründe çalışıyorsanız iş yaptığınız kişiler, yönetici ve patronlarınız sizi yanlış anlayabilir. Dua, ibadet, meditasyon, zikir gibi manevi rahatlatıcı çalışmalar ruhunuza iyi gelecektir. 

Ya Alim Ya Kerim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

ASLAN BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisiyle maddi anlamda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir sürece giriyorsunuz. Para kazanma metodları geliştirecek, maddi durumunuzu yükseltme şansı elde edeceksiniz. İş kuracağınız alanlarda insanların faydasını gözetmeniz ayrıca çok çalışmanız gerektiğini unutmayın. Eğer çalışıyorsanız terfi alabilir, maaşınıza zam kazanabilirsiniz. Bu süreçte bolluk, bereket enerjisi sizinle olacaktır. İş arayanların CV’lerini güncelleyerek iş başvurusunda bulunmalarını öneririm. Maddi anlamda şanslı etkiler altındasınız mutlaka değerlendirin. 

Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisi ticari konulara dikkat çekecektir. Bu etkileşim eğer bireysel haritanız destekliyorsa ticari faaliyetler, ortaklık gibi konularda size kar sağlayacak işlere girişmeniz anlamına gelecektir. Yazılı-sözlü anlaşmalar, kontrat, ortaklık gibi teklifler alabilirsiniz fakat temkinli hareket etmekte fayda vardır. İş geliştirme, hizmet sektörüne atılma ya da yazıyla alakalı mesleklerde para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Maddi kazanç sağlama şeklinizi gözden geçirmek, fırsatları paraya dönüştürmek için uygun enerjiler altında olacaksınız. 

9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle fiziksel güzelliğiniz ya da yakışıklılığınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Hem iş hem özel hayatınızda insanların size çekildiğine şahit olabilirsiniz. Yalnızsanız hayatınıza karizmatik ve sizi mutlu edecek birisi girebilir. İşinizle ilgili adım atmak, terfi istemek ya da yöneticinizin dikkatini çekmek için çok uygun etkiler altındasınız. Ayrıca evlilik teklifi alabilir hatta evlenebilirsiniz. Bu süreçte şans sizden yana olacağından her türlü girişim size fayda getirecektir. Tek uyarım; aşırı şeker ve karbonhidrat tüketiminden uzak durmanız yönünde olacaktır.  

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle parasal anlamda aşırı harcamaya işaret ediyor. Lüzumunu aşan lüks tüketim harcamaları, kişisel bakıma bağlı harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Bu süreçte hizmet sektöründen faydalanmak, güzelleşmek için estetik ya da güzellik salonlarına çok fazla para harcayabilirsiniz. Kişisel bakım iyidir fakat bütçenizi bilerek harcamak daha da iyidir. Bu süreçte paranızı arttırmak, biriktirmek ya da yatırım hesabı açmanızı öneririm.  

14 Eylül dolunay etkisiyle kriz yaratan durumlar gündeminize gelebilir. Ödenmemiş borçlar, alacaklar, krediler, vergiler vs… gibi konularda elinizden ani para çıkışları yaşanabilir. Bu süreçte maddi konularda kimseye güvenmemenizi öneririm. Zira dolandırılma, kandırılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ödeme gücünüzü aşacak borçlara girmeyiniz sonrasında geri ödemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Uzun süredir sonuçlanmasını beklediğiniz miras, nafaka vs… gibi konularda beklenmedik bir para haklıysanız elinize geçebilir. Parapsikoloji, ölüm ötesi gibi konularda araştırma yapmak için uygun etkiler altındasınız. Yakın çevrenizde rahatsızlanan birisi olabilir. Eş ya da ortağınızın maddi bazı sıkıntıları size yansıyabilir. Dua, zikir, ibadet, meditasyon gibi manevi çalışmalar size iyi gelecektir. 

Ya Hak Ya Vekil esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

BAŞAK BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi fiziksel ve ruhsal anlamda önemli bir sürece girdiğinizi gösteriyor. Fiziksel sağlığınıza özen gösterebilir; sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Aşırı kilo sorununuz varsa diyete girmek için çok etkiler altında olacaksınız. Ayrıca hem iş hem özelinizde doğru kararlar almak, kendinize yeni bir sayfa açmak, arınmak, temizlenmek bu sürecin en önemli size olan faydalarından olacaktır. İşinizde yönetici ya da patronunuzla terfi, maaş zammı gibi konuları konuşmak için çok uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Evlilik ya da ilişkinizde yolundan gitmeyen konular varsa ilişkinizi sonlandırabilir ya da yeni başlayan bir ilişkide evlilik kararı alabilirsiniz. Net olduğunuz, ne istediğinizi bildiğiniz bir süreçtesiniz mutlaka değerlendirin. 

Ya Hayy Ya Nur esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisi zekanızı tam kapasite kullanma ve iletişim yeteneklerinizin gelişmişliği noktasında sizi destekleyecektir. Karşınızdaki kişileri analiz, inceleme kabiliyetiniz yükseldiği için duygudan ziyade mantıklı davranma yetiniz vardır. Bu da durumu olduğu haliyle, net şekilde görmeniz açısından mükemmel bir süreçtir. İş ortamınızda ya da özelinizde kendinizi çok iyi ifade edeceksiniz. Detaycı ve mükemmeliyetçi yaklaşımınız karşınızdaki kişileri yorsa dahi başarılı işlere imza atma yeteneğiniz yüksek olacaktır. Ticari konularda yatırım, girişim yapmak açısından uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. 

9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle ilişkiler noktasında kayıp enerjisi yüksek olacaktır. İlişki ya da evliliğinizde aldanma, aldatılma ya da sizden saklanan bazı konuların açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Bu enerjide sizde eşiniz ya da ilişkinize sadakatsizlik eğiliminde olabilirsiniz. Olayları olduğu haliyle görmek, değerlendirme ve duygulardan çok mantıklı hareket etmek en doğrusu olacaktır. Bu süreçte ilahi enerjinin sizi ciddi şekilde desteklediğine şahit olabilirsiniz. Yalnızsanız hayatınıza girecek kişi çokta doğru bir insan olmayabilir. Dua, ibadet, zikir, meditasyon gibi manevi çalışmalar size iyi gelecektir 

Eylül ayı boyunca Mars etkisi enerjinizi çok yükseltecektir. Hareketli, çalışkan ve her işi sonuna kadar bitirme hevesinde olduğunuzdan iş ortamınızda takdir alabilirsiniz. Bu süreçte acele hareket etmek ya da eleştirel davranmanız yüzünden antipati toplayabilirsiniz fakat verdiğiniz hizmet her anlamda sorumluluk, disiplin ve mükemmele yakın olduğundan insanlar sizden memnun kalacaklardır. Acele hareket etmek ufak tefek kazalara sebep olabilir. Biraz gergin, öfkeli ve kırıcı davranmanız insanların hoşuna gitmeyebilir. Eleştiri yaparken kendimizi karşımızdakilerin yerine koymakta fayda vardır. Sağlıklı yaşamı takıntı haline getirebilir; egzersize başlayabilirsiniz. 

14 Eylül dolunay etkisiyle eşinizle aranızda ciddi bir gerginlik oluşabilir. Zira eşiniz size ilgisini yitirmiş ya da yanlış anlamaya temayül eden bağımlı bir sevgi geliştirmiş olabilir. Bu durum dağınık durum sizin kafanızı karıştıracağı gibi evliliğinizde tartışmalara sebep olabilir. Öte yanda evlilik ya da ilişkinizde bir yol ayrımına girilme ihtimalini göstermektedir. Ortaklı işlerde ise; ortağınızın bazı konularda dürüst davranmadığını, yalan söylediğini anlayabilirsiniz. Ya da tüm iş yükünü sizin üzerinize yığıyor olabilir. Bu süreçte karşınızdaki kişinin sorumsuz davranışlarını sakin bir şekilde konuşmak, sorunlarını dinlemek ve empatik davranmak yerinde olacaktır. Elbette karşınızdaki kişinin kafası karışık, hayalperest ve rahatına aşırı düşkün bir kişi olduğunu unutmadan hareket etmekte fayda vardır. 

Ya Vekil Ya Vedud esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

TERAZİ BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisiyle ruhsal farkındalık kazanacağınız bir sürece gireceksiniz. Bilinçaltı düzlemde geçmişten ve kollektif bilinçaltından gelen sorunlarınızla yüzleşerek iyileştirme yoluna gideceksiniz. Bu etkileşimin en önemli özelliği ise; dua enerjisinin hayatınıza direkt etki etmesi olacaktır. Dua edin çünkü dualarınıza hayırlısıyla hızlıca yanıt alacağınız enerjileriniz çok yüksek olacaktır. Sağlık sorunlarınız varsa bu süreçte mutlaka tedaviye başlayınız. Size şifa verecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize kalmak, biraz daha iç aleminize yönelmek size iyi gelecektir. Gerçek ve hayalin ayrımını net şekilde yapacaksınız. Dua, zikir, meditasyon, ibadet ve yoga gibi manevi çalışmalara yönelmenizi öneririm. 

Ya Kuddüs Ya Fettah esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle ticari konularda bazı kayıplara uğramanız söz konusu olabilir. Bu süreçte verilen sözler, yapılan anlaşmalar ya da yazılı-sözlü her türlü kontrat yanılmanıza ve kandırılmanıza sebep olabilir. Karşınızdaki kişiler yerine getiremeyecekleri sözler verebilir sonrasında ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İmzalı her türlü iş güvensizlik unsuru içerir ve size maddi kayıplar yaşatabilir. Eğer illa yapılması gerekiyorsa iyi bir avukat eşliğinde kontrol edilerek imza atmanızı öneririm. İletişim anlamında yanlış anlamalar, arkanızdan konuşanlar ve sizi eleştirenler canınızı sıkabilir. Üzerinizde ciddi bir baskı hissedebilirsiniz. Dolandırılma ve kandırılma enerjisi ziyadesiyle yüksektir. Bu etkileşim ruhsal konulara yönelmek, şifa çalışmaları yapmak ve manevi uygulamalar için uygundur  

9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle sosyal hayatınızın hareketleneceği enerjiler altında olacaksınız. Davet ve organizasyonlara çağırılacak; yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek birisini çekebilirsiniz. Ayrıca kariyerden gelen kazançlarınızı arttırma, terfi etme ve maaşınıza zam alma gibi durumlar bu süreçte çok karşılaşılan durumlardır. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz ya da uzun süredir çocuk sahibi olmak istiyorsanız tedaviye başlayabilirsiniz. Bu süreçte mutlaka yeni insanlarla tanışmaya özen gösterin zira size ciddi faydalar sağlayabilirsiniz. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle arkanızdan iş çeviren, düşmanlık eden ve size zarar vermek isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte hayatınızdan çıkana üzülmeyin zira daha hayırlı ve gerçek dostlar kazanacaksınız. Ayrıca aşırı takıntı, eleştiri yüzünden hastalanabilirsiniz. Bu sebeple çevrenizin ya da kendinizin eleştirilerin kafanıza takmadan hareket etmenizi öneririm. Zira mükemmel insan yoktur. Hepimiz hata yaparak doğrulara ulaşıyoruz. Ayrıca bağışıklık sisteminiz, mide ve bağırsaklarınız hassasiyet kazanabilir. Bu etkileşimde sakin ve huzurlu kalabilmek için dua, ibadet, zikir, meditasyon gibi manevi çalışmalara yönelmenizi öneririm. 

14 Eylül dolunay etkisi iş ortamı ve çalışma hayatınızla ilgili konuları gündeme getirecektir. Bu süreçte aşırı sorumluluk ve çalışma yoğunluğu sebebiyle kendinize vakit ayırmakta güçlük çekebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ya da yanınızda çalışan kişilerle rahatlıkları, işi size yıkmaları ve sorumsuz davranışları sebebiyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kafanız çabuk dağılacağından işleri önceden planlamak ve görev dağılımını yapmak iyi olacaktır. Ayrıca sağlık kontrollerinizi yapmak, bağımlılıklarınız varsa(sigara, uyuşturucu, aşırı yemek yeme vs… gibi) bunlardan kurtulmak için uzmana başvurabilirsiniz. Bu süreç dua, zikir, meditasyon, ibadet gibi manevi çalışmalara yönelmek açısından ziyadesiyle uygundur. Ayrıca gündelik hayatınızda sezgilerinizi dinlemenizi öneririm. 

Ya Latif Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

AKREP BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi hayallerinize kavuşacağınız yeni fırsatları size getirecektir. Bu fırsatları ancak çalışma, emek ve azim göstererek elde edebileceksiniz. Bu süreçte tanışacağınız insanlar size fayda sağlayacaktır. Kariyerden gelen kazançlarınız artış gösterebilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz. Sosyal hayatınız çok hareketleneceği için sürekli yeni yerlere gitmek, davetlere katılmak, doğumgünü partilerine davet edilmek noktasında bir program yoğunluğunuz olabilir. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek bir kişi girebilir. 

Ya Kerim Ya Mecid esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle sosyal çevre ve arkadaşlarınızın fikirleri hayatınızda önemli olacaktır. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz zira fikirleriyle size yol göstereceklerdir. Ayrıca idealleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda harekete geçmek, kendinizi ifade etmek ve yönetici ve patronunuzla terfi, maaş zammı gibi konuları konuşmak açısından çok uygun etkiler altındasınız. Bu süreçte iletişim kurmayı öğrenmek, sosyal çevrenizdeki eleştirileri önemsemek size fayda sağlayacaktır. Bazı arkadaşlarınızın eleştirileri acımasız olsa dahi haklı olduklarını her daim hatırlamanızı öneririm.  

9-29 Eylül arası Venüs enerjisi sayesinde kariyerinizde ve toplum önünde ilgi odağı olacağınız etkiler altında olacaksınız. Herkes sizi konuşabilir ya da siz konuşulacak başarılara imza atabilirsiniz. Sanatsal ya da medyayla ilgili iş yapıyorsanız ve diğer harita etkileri sizi destekliyorsa tanınmanız olasıdır. Ayrıca yalnızsanız hayatınızı sizi mutlu edecek birisi girebilir. Hatta evlilik teklifi dahi alabilirsiniz. Kariyer ve işinizle ilgili yapacağınız çalışmalarda başarı şansınız çok yüksek olacaktır. Bireysel ticari girişimler ve ortaklık noktasında şanslısınız. İş arıyorsanız CV’nizi güncelleyerek iş başvurusunda bulunmanızı öneririm. Zira hayalinizdeki işi elde edebilirsiniz. Yönetici ve patronunuzun takdirini kazanacağınız enerjiler altındasınız. Zam, terfi, maaşla ilgili konuları yöneticinize iletebilirsiniz. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle sosyal hayatınız hareketlendirecektir. Davet ve organizasyonlara çağırılabilirsiniz. Bu süreçte arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi öneririm. Ayrıca yeni tanışacağınız kişiler size idealleriniz doğrultusunda harekete geçmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Ayrıca bazı eleştiri ve sürtüşmeler can sıkıcı tartışmalara dönüşebilir. Sosyal yardım grupları için gönüllü çalışmak, hizmet vermek hayallerinize kavuşmak için evrenin size yardımcı olacağı enerjileri hayatınıza çekecektir. Hamileyseniz ilgili kontrollerinizi yaptırmanız iyi olacaktır.  

14 Eylül dolunay etkisiyle aşk ve çocuklarla ilgili konular gündeminize gelecektir. İlişkinizde tutku sebebiyle kıskançlık ve rekabet enerjisi çok yükselecektir. Bu süreçte aşk hayatınız çekilmez bir hal alabilir; yalnızsanız hayatınıza girmek isteyen kişiler cinsellik beklentisiyle size yaklaşabilir. Çocuklarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aşırı hayalperest ve okul hayatlarında dağınık bir enerjiyle hareket edebilirler. Bu etkileşimi bir pedagog yardımıyla aşabilirsiniz. Aynı zamanda hamilelik gibi konularda düşük riski yüksek olacağından kontrollü davranmanız iyi olacaktır. Yaratıcı enerjinin yükselmesi sanatsal, edebi ve sahne önünde iş yapıyorsanız size fayda getirecektir. 

Ya Musavvir Ya Nafi esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

YAY BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi kariyerinizle ilgili önemli gelişmelere işaret ediyor. Bu süreçte çalışma azminiz, başarılarınız takdir görecektir. Uzun süredir beklenen terfi gerçekleşebilir. Yönetici ve patronlarınızla iyi ilişkiler geliştirmek kariyeriniz anlamında önem arz edecektir. Hizmet verme şekliniz, çalışmalarınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. İş arıyorsanız CV’lerinizi güncelleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Hayalinizdeki gibi bir işe girmeniz mümkündür. Ayrıca yaptığınız çalışmalar herkes tarafından bilinir olacaktır. Bu süreçte alınteri ve emeklerinizin fazlasıyla karşılığını göreceğiniz muazzam bir sürece girdiğinizi söyleyebilirim. Sürpriz bir evlilik teklifi alabilir ya da aniden evliliğinizi sonlandırabilirsiniz. Anneniz ya da aile büyükleriyle ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. 

Ya Azim Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle kariyerinizde iletişim kabiliyetleriniz sonucu takdir toplayabilirsiniz. Zekanız, hizmet verme şekliniz ve insanların arasında detaycı iş yapma şeklinizle başarı elde edebileceksiniz. Sunum, seminer, eğitim verme gibi işlerde yönetici ve patronunuzun ilgisini çekeceksiniz. Ayrıca bu enerji söylediğiniz, konuştuğunuz herşeyin herkes tarafından önemseneceği ve dikkate alınacağını gösterir. Bir anda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ticari faaliyetler, ortaklı ve imzalı her türlü konuda karlı yatırımlara imza atabilirsiniz.  

9-29 Eylül arası Venüs etkisi eğitim, seyahat, yurtdışı işler, ithalat-ihracat, hukuk, turizm gibi konularda şanslı enerjiler altında olduğunuzu gösteriyor. Üniversiteye yeniden başlamak ya da öğrenciyseniz derslerinizde başarı sağlama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı yurtiçi seyahatlerde vizyonunuz genişleyecek ve tanıştığınız kişilerden fayda göreceksiniz. Hatta yalnızsanız sizi mutlu edecek yabancı kültür, ülke ya da şehirden birisi hayatınıza girebilir. İthalat-ihracat işlerinde kar sağlayabilirsiniz. Hukuksal bir konuda eğer haklıysanız davanızı kazanabilirsiniz. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim sektöründeki işlerde çalışıyorsanız şans sizden yana olacaktır. Dua, ibadet, zikir, meditasyon gibi manevi çalışmalar size fayda sağlayacaktır. İlahi bir koruma altında olduğunuzu unutmayın. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle kariyerinizde rekabet enerjisini yükselecektir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda ciddi bir rekabet, yükselme isteği oluşabilir. Siz insanları yükselmenize mani olacak bir engel olarak görebilirsiniz. Bu noktada herşeyin olması gerektiği gibi olacağını, sizin nasibinizden fazlasının olamayacağını unutmadan hareket etmenizi öneririm. Hırslı değil; azimli hareket sizi başarıya ulaştıracaktır. Ayrıca yönetici ve patronlarınızla bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Aşırı titiz, detaycı ve mükemmeliyetçi tavırlarınız iş ortamındaki kişileri yorabilir. Hem kendimiz hem başkalarına yaptığımız eleştirilerde dengeli olmaya özen gösterelim. Acelecilik yüzünden elinizdeki fırsatları kaçırmayın. Ani evlilik ya da boşanma kararınız varsa ya da işten ayrılmak istiyorsanız bu kararınızı ertelemenizi öneririm. 

14 Eylül dolunay etkisi aile ve evle ilgili konuları gündeminize getirecektir. Aile içi bazı tartışmalar yaşanabilir. Konuşulmayan, geçmişten gelen konular masaya yatırılabilir. Bu süreçte birbirinizi suçlamadan, dinleyerek ve anlamaya çalışarak davranmanızı öneririm. Aile büyüklerinden birinin bazı rahatsızlıkları canınızı sıkabilir. Ev, emlak, arsa alım-satımıyla ilgili bazı konular gündeme gelebilir fakat bu süreç böyle bir adım atmak açısından doğru bir zamanlama değildir. Biraz beklemekte fayda var. Ayrıca ani bir kararla evden ayrılabilir, evinizi değiştirebilirsiniz. Bu etkileşim bilinçaltı düzlemde çocukluktan gelen travma ve sorunların şifalandırılması açısından terapi almak için uygundur. Huzursuz hissettiğiniz her şeyi iyileştirme şansını elde edebilirsiniz. 

Ya Rahim Ya Rahman esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

OĞLAK BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi düşünceleriniz konusunda farkındalık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizle ve çevrenizle olan sürtüşme, eleştiri ve kavgalarınızın aslında kendi davranış, yanlış düşünme ve empatik olamamanızdan kaynaklandığını anlayacaksınız. Zira hukuksal bir süreçte çabaladığınız konuda eğer haklıysanız hak yerini bulacaktır. Uzak yerlere seyahat ya da kutsal mekanları ziyaret ruhunuza çok iyi gelecektir. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim sektöründe çalışıyorsanız işinizle ilgili yeni projeler, sorumluluklar alabilirsiniz. Bu süreçte emek etmek, alınteri ve azim başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Üniversiteye başlamak ya da yarım bıraktığınız bir eğitimi tamamlamak için ziyadesiyle uygun bir süreçtesiniz.  

Ya Fettah Ya Basıt esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür enerjisi fikir ve inançlarınız konusunda araştırma, inceleme yapmanız açısından sizi destekleyecektir. Yarım bıraktığınız eğitiminizi tamamlamak için üniversiteye geri dönebilirsiniz. Ayrıca hocalarınızla olan iletişim sorunlarınızı aşmak için bu etkileşim sizi destekleyecektir. Hukuksal bir konu ya da davanızda yeterli delil elde edebilir; avukatınız sizi en güzel şekilde savunabilir. Yurtdışı bağlantılı işlerde ticari faaliyetlere yönelebilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz yerleri araştırabilir; ileriye dönük gitmek için plan yapabilirsiniz 

9-29 Eylül arası Venüs etkisi krizli konularda rahatlamanıza yardımcı olacaktır.  Beklemediğiniz bir borcu alabilir ya da uygun koşulda kredi çekebilirsiniz. İnsanlar size maddi olarak yardımcı olacak, destekleyecektir. Bu süreçte ev, emlak, arsa alım-satımının yanı sıra ticari faaliyetler, bireysel girişimler noktasında evrensel bir yardım göreceğinizi söyleyebilirim. Borcunuz varsa uygun koşulda taksitlendirme seçenekleri yakalayabilir; yeniden yapılandırabilirsiniz. Ayrıca eş ya da ortağınızın sizi maddi anlamda desteklemesi söz konusu olabilir. Sponsorluk ya da burs almayı bekliyorsanız firma ve kurumlar size bu desteği sağlayabilir. Abartılı riskler almak, yatırımlar yapmak açısından çok uygun bir etkileşim değildir. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle bazı tartışmalara, fikir çatışmalarına maruz kalabilirsiniz. İnsanlara düşüncelerinizi kabul ettirme gibi davranışlar içine girmek çevrenizdeki kişileri huzursuz edebilir. Seyahat esnasında bazı eşyalarınızın kaybolması ya da arızalanması gibi durumlar yaşanabilir. Hukuksal bir konuda hak ettiğiniz bir sonucu alamayabilirsiniz. İşlerinizde acele hareket etmek bazı detayları görmeniz önünde engel teşkil edeceğinden ilerleyen süreçte sorunlar yaşanabilir 

14 Eylül dolunay etkisiyle yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelecektir. Bu süreçte arkadaşlarınızla bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Çevrenize karşı agresif, gergin ve öfkeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızdaki kişilerin kayıpları, umursamazlıkları ve hayalci tavırları canınızı sıkabilir. Zira sorumluluğun hep üzerinizde olması sizi ziyadesiyle yormuş olabilir. Kardeşlerinizin bazı sıkıntılı süreçleri sizi üzebilir. Pazarlama, tanıtım, reklam gibi iletişim sektörünü ilgilendiren konularda müşterilerinizle ilgili bazı sıkıntılar oluşabilir. Tutulmayan sözler, yerine getirilmeyen vaatler ve son anda iptal olan anlaşmalar bu süreçlerde karşınıza çıkacak durumlardır. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak eğitimlere katılmak, öfke kontrolü sağlamak ve empatik davranmanız gereken bir süreçtesiniz. Trafikte hızlı araç kullanmak kazalara sebep olabilir çünkü dikkat dağınıklığınız çok fazla olacaktır. Temkinli olunuz. 

Ya Tevvab Ya Cami esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

 

 

KOVA BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisi maddi kaynaklarınızı iyileştirecek fırsatları beraberinde getirecektir. Borçlarınız varsa; var olan borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ya da taksitlendirme, yapılandırma gibi fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Bu süreçte eş, ortak ya da arkadaşlarınızdan maddi ve manevi destekler görebilirsiniz. Burs ve sponsorluk başvurunuz kabul edilebilir. Ayrıca kendinizi değiştirme, iyileştirme ve şifalandırma enerjiniz yükselecektir. Beklediğiniz bir dava lehinize sonuçlanabilir; nafaka ve miras hakkınızı elde edebilirsiniz. Bu süreç kendinizi yenilemek, dönüştürmek ve işe yaramayan her şeyi hayatınızda geride bırakmanız açısından bulunmaz bir fırsattır mutlaka değerlendirin. 

Ya Rezzak Ya Fettah esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisi parasal ve ticari noktada fikir almak, yatırımlarınızı kontrol etmek ve “daha çok nasıl kazanırım?” noktasında sorularınıza yanıt almanız için sizi destekleyecektir. Bu süreçte ortak, mali danışman ya da eşinizin fikirleri çok kıymetli olacaktır. Ayrıca hakkınız olan bir alacağınızı hukuki kanalla alma yoluna başvurabilirsiniz. Büyük yatırımlar ve ticari girişimler açısından zarar etmeye müsait etkiler altında olmadığınız için bir süre beklemenizi öneririm. Bu süreçte mali durumunuzu daha iyi konuma getirecek iş, yatırım ve konuları araştırmanız yararınıza olacaktır.  

9-29 Eylül arası Venüs etkisi evlilik, ortaklık ve ilişkiler anlamında size şans getirecektir. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek birisi girebilir. Uzun süren bir ilişkiniz varsa sürpriz bir evlilik teklifi alabilir ya da evlenebilirsiniz. Evlilik kararı almak için çok uygun etkiler altındasınız. Ayrıca eş ya da ortağınızın her konuda desteğini göreceksiniz. Ortaklı işlerden kar elde edebileceğiniz fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu süreçte karşınızdaki kişiler sevgi dolu ilgili yaklaşımlarıyla sizi ziyadesiyle mutlu edeceklerdir.  

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle elinizden beklenmedik şekilde para çıkabilir. Ödenmemiş bir borç ya da altında ezileceğiniz bir ödeme yükü altına girebilirsiniz. Ortağınız ya da ticaret yaptığınız kişiler maddi anlamda zor duruma girebilirler. Tüm sorumluluk sizin üstünüze binebilir. Ayrıca bu etkileşim dolandırılma, kandırılma ve maddi kayıpları net şekilde anlatır. Bu süreçte kaza riski, kavga ya da yaralanma gibi şiddet içeren bazı durumlara maruz kalabileceğiniz için kimseyle tartışmadan, sakin kalmaya özen gösterin. Çok basit bir tartışma sonrasında büyük olaylara dönüşebilir.  

14 Eylül dolunay etkisiyle maddi konularda bazı çalkalanmalar yaşanabilir. Parasal durumunuzda temkinli olmanız, birikim hesabı açmanız ve gereksiz harcamalardan uzak durmanızı öneririm. Zira parasal bir sıkıntı yaşamanız olası gözüküyor. Bu süreçte evren sizi sıkıntıya sokarak maddi olarak ayaklarınızın yere sağlam basması açısından farkındalık kazandıracaktır. Ayrıca yeteneklerinizi kullanarak alternatif iş olanakları, yatırım ve birikim yapmanız doğrultusunda yönlendirecektir.  

Ya Azim Ya Tevvab esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

BALIK BURCU 

30 Ağustos yeniay etkisiyle evlilik, ortaklık ve ilişkiler konularında önemli başlangıçlara işaret ediyor. Yalnızsanız hayatınıza sizi mutlu edecek birisi girebilir ya da uzun süren bir ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Evlilik yapmak için gökyüzün konumları sizi destekliyor olacaktır. Ayrıca ortaklık işler ve ticari girişimler açısından şanslı bir sürece adım atacaksınız. Fakat evlilik, ortaklık ya da ilişkinizde çözülemeyen anlaşmazlıklar, sorunlar varsa bu etkileşim net bir karar alarak yol ayrımına girmenize sebepte olabilir. Özellikle; maddi konular, kişilerin üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmemeleri bu kararı almanızda hem iş hem özelinizde neden olabilir. Objektif, empatik ve karşınızdaki kişileri dinleyerek bir karara varmanızı öneririm. 

Ya Vedud Ya Vekil esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

15-27 Eylül arası Merkür etkisiyle eş ya da ortağınızın eleştirel tavırları sizi üzebilir. Fakat bu noktada haksız olmadıklarını belki biraz özeleştiri yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Kendinizi ya da karşınızdakini suçlamadan sorunlu olan noktayı tespit ederek iyileştirme yoluna girebilirsiniz. Ayrıca ticari ortaklık teklifleri, fikirleriyle sizi doğru noktada yönlendiren kişiler karşınıza çıkabilir. Evlilik ya da ilişkinizle ilgili sorunlar varsa bunları konuşarak belki bir uzmandan yardım alarak şifalandırabilirsiniz. 

9-29 Eylül arası Venüs etkisiyle iş ve çalışma hayatınızda size şans getirecek projeler ve sorumluluklar alabilirsiniz. Yanınızda çalışanlarla uyumlu bir çalışma sistemi oluşturmanız mümkündür. Ayrıca iş değişikliği, terfi ya da prim kazanacağınız işlere imza atabilirsiniz. Yorgun ama bir o kadar başarılı bir süreçten geçmeniz olasıdır. Zira sağlığınızla ilgili aşırı şeker ve karbonhidrat tüketimine dikkat edin. Diyet, egzersiz ve sağlıkla ilgili konularla ilgilenmek açısından çok uygun etkiler altında olacaksınız. Ofisinizde değişiklik yapabilir; farklı bir departmana geçebilirsiniz. Gündelik hayatınızda keyifli zaman geçirmek için güzel etkiler var. Çalışma ortamınızdan birisi size özel duygularını açabilir. 

Eylül ayı boyunca Mars etkisiyle ikili ilişkiler noktasında gerilim ve hareketlilik gözlenecektir. Bu süreçte ilişkinizi sürekli masaya yatırmak, eleştiri almak hatta biraz sert noktada eleştiriler almanız söz konusu olabilir. Karşınızdaki kişiler ya da siz aşırı duygusal reaksiyon verebilirsiniz. Bu etkileşim evlilikte ani bir karar almanıza sebep olabilir. Mümkünse acele karar vermeden önce biraz beklemeniz iyi olacaktır. Ortaklı işlerde ortağınızla bazı uyuşmazlıklar yaşanabilir. Özellik çalışma koşulları, parasal konular ve iş disiplini noktasında ayrılacağınız şeyler olacaktır. 

14 Eylül dolunay etkisi fiziksel anlamda sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece işaret ediyor. Bu süreçte bağımlılıklarınız artabilir, kendinizi yorgun, halsiz ve uykulu hissedebilirsiniz. Eş ya da ortağınızla gerginlikler, tartışmalar yaşanabilir. Bu süreçte belki şimdi sizi üzecek fakat ilerleyen süreçte hayrınıza olacak bazı kararlar almanız mümkündür. Kilo probleminiz varsa diyete ve egzersize başlamanızı öneririm. Zira geçmişin tüm negatif yükleri her anlamda geride kalacaktır. Çalışma hayatınızla ilgili aşırı sorumluluk ve iş yükü sebebiyle stresli, asabi ve yorgun hissetmeniz olasıdır. Bu süreçte dua, zikir, meditasyon, yoga gibi manevi çalışmalar sizi iyi gelecektir. Bağımlısı olduğunuz bir duygu, alışkanlık ya da kişiyi eğer size zarar veriyorsa geride bırakmak bu süreçte kendinize vereceğiniz en büyük hediye olacaktır. 

Ya Müriyd Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz .

 

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim;

Tel: 05325117166

Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir