Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin’ den Agustos Ayı Burç Yorumları İlk Burç Koç…

Yazar:  | 

Koç Burcu

1 Ağustos yeniay etkisi yaşam enerjinizi arttıracak. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Rahat bir hamilelik geçirebilirsiniz. Hayattan keyif alacağınız, kendinizi ve yaşam enerjinizi en üst seviyede hissedeceğiniz yepyeni bir zaman dilimine gireceksiniz. Ayrıca riskli işler, yatırımlar açısından şanslı etkiler altındasınız. Spora başlayabilir ya da hobinizle meşgul olabilirsiniz. Bu enerji romantik bir aşkı ya da evlilik teklifini beraberinde getirebilir. Çocuklarınızla ilgilenmek yaratıcılığınıza çok iyi gelecektir. Hatta çocuklarınızın başarısı, ilgisi ve sevgisi bolluk, bereket enerjisini hayatınıza getirecektir.

Ya Musavvir Ya Rahim esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz

12-29 Ağustos arası Merkür etkisiyle yaratıcı enerjinizi çok yükseltecektir. Kendinizi ifade ederek hayattan keyif alacağınız etkiler altında olacaksınız. İlişkinizde iletişim kurma, sorunlarınızı masaya yatırma ve entelektüel paylaşım yüksek olacaktır. Tiyatro, sinema gibi sosyal aktivitelere katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca sanatsal bir işle meşgulseniz tanınma potansiyeliniz yüksek olacaktır. Çocuğunuzla iletişim sorunları yaşıyorsanız bu süreçte iletişiminizi sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

10-27 Ağustos arası Venüs etkisiyle aile ve evinizle ilgili uyum, denge ve ahenk yakalayacaksınız. Evinizde ve sevdiklerinizle vakit geçirmek size çok iyi gelecektir. Bu süreçte ailenizle iletişim halinde olmak, evinizle ilgilenmek ve varsa sorunları halletme yoluna gitmek şifalanmanıza yardımcı olacaktır. Ev, emlak, arsa alım-satımı bu süreçte size ciddi kar sağlayabilir. Ayrıca evlilik teklifi alabilirsiniz. Küs olduğunuz kimseler varsa barış için adım atmanız size bolluk, bereket ve şifa enerjisini akıtacaktır.

8-19 Ağustos arası Mars etkisi düşünsel faaliyetler anlamında hız ve acelecilik getirecektir. Kolay sinirlenme potansiyeliniz yüksek olacaktır. Sakin kalmak ve insanları dinlemeye çalışmak size iyi gelecektir. Pazarlama, tanıtım, reklam, eğitim gibi iletişim sektöründe çalışıyorsanız müşteriler, toplantılar çok yoğun geçecektir. Sürekli bir hareket halinde olacağınızı söyleyebilirim. Trafikte hızlı araç kullanmamaya özen gösterin

15 Ağustos dolunay etkisiyle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hayatınız ciddi şekilde hareketlenebilir; pek çok kişiyle tanışabilirsiniz. Davetler, organizasyonlar, eğlenceli aktivitelerde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz etkiler altında olacaksınız. Ayrıca geleceğe dönük hedef, plan ve düşüncelerinizi hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizde bazı sorunlar yaşayan kişiler olabilir. Yeni tanışacağınız kişiler hayatınıza yön verecek görüş, düşünce ve fikirlerini sizinle paylaşacaktır. Hamilelik durumunuz varsa kontrollerinizi düzenli yaptırmanızı öneririm. Sürpriz bir hamilelik haberi alabilirsiniz.

Ya Cami Ya Latif esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz.

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim:
Tel: 05325117166
Mail:guclumetinleastroloji@gmail.com

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir