Astroloji

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da İKİZLER Burcu

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Güçlü Metin Burç Yorumlarıyla Kendime İyi Bakıyorum’da

İKİZLER BURCU 

2 Temmuz Güneş Tutulması etkisiyle parayı nasıl kazanacağınızı ve çoğaltacağınızı öğreneceğiniz deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte ticari girişimler, iş değişikleri belki devam eden işinizden daha yüklü bir maaşla ayrı bir işe geçmek size fayda sağlayacaktır. Zira bu dönemle birlikte paranızı ve maddi kaynaklarını bolluk, bereketle çoğaltabilirsiniz. Tavsiyem kazancınızı bu süreçte kenara ayırmanız, birikim yapmanız veya altın gibi değerli eşyalara yatırım yapmanız yolunda olacaktır. Ev, emlak, arsa alım-satımı açısından çok şanslı bir süreçte olacaksınız. Kariyerinizde yöneticinizle, patronunuzla maaşınızı arttırmaları yönünde konuşmak, talepte bulunmak için çok uygun etkiler altındasınız.  

Ya Fettah Ya Rezzak esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

7 Temmuz’da başlayan Merkür Gerilemesi sebebiyle 3 hafta boyunca iletişim sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili iletişim kurmakta zorlandığınız konular karşınıza gelebilir. Siz yanlış anlaşılabilirsiniz ya da siz karşınızdaki kişileri yanlış anlayabilirsiniz. Pazarlama, tanıtım, reklam konularında temkinli olmakta fayda vardır. Toplantılar ertelenebilir; verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Randevu tarihlerini kontrol etmekte fayda vardır. Mailleriniz yerine ulaşmayabilir. Bu süreçte her şey yazılı olarak saklamakta fayda vardır. Ağzınızdan çıkacak her şey sonrasında sıkıntı yaratabilir. Eğitimle ilgili gecikmelerin yaşanması olasıdır. Geçmişe dönük planları gözden geçirebilir; yeniden düzenleyebilirsiniz. 

4-27 Temmuz arası Venüs etkisiyle fiziksel anlamda güzelliğinizin farkında olacağınız enerjiler altında olacaksınız. Yalnızsanız hayatınızda girmek isteyen oldukça fazla talibiniz olabilir. Ayrıca kendinizi hem iş hem özelinizde ifade etme kabiliyetiniz çok yükselecektir. Her davranışınız kişilere sempatik ve hoş gözükecektir. Sanatsal çalışmalar ve görselliğe dönük işlerde şans sizden yana olacaktır. Bu süreçte eş ya da ortağınızdan ciddi destekler görebilirsiniz. Ayrıca kendinizle ilgili memnuniyetsizlik hissettiğiniz herşeyi bu süre aralığında düzeltme şansınız vardır. Evlilik teklifi, evlilik, ciddi bir ilişkiye adım atmak açısından keyifli zamanlarda olduğunuz söyleyebilirim. Ayrıca anne olmak açısından ziyadesiyle güzel enerjiler altındasınız. İş arayanların CV’lerini güncelleyerek iş başvurusunda bulunmalarını öneririm. Ev ve emlak alım-satımı açısından şanslı etkiler altında olduğunuzu ayrıca belirtmek gerekir. Aşırı şekerli ve karbonhidrat tüketimi yapmaktan uzak durunuz zira kilo almaya müsait etkiler altındasınız. 

2-23 Temmuz arası Mars etkisi maddi konularda bireysel girişimler açısından sizi destekleyecektir. Bu süreçte ticari konular, bireysel yatırımlar ve kişisel yeteneklerini kullanarak alternatif para kazanma yolları üretmeniz söz konusu olabilir. Fakat bu dönemde aşırı lüks tüketim ve lüzumsuz para harcamak elinizdekilerin geldiği gibi gitmesine sebep olabilir. Bu süreçte paranızı doğru değerlendirip, gereksiz harcamalardan uzak durmanızı öneririm. 

16 Temmuz Ay Tutulması etkisiyle hayatınızda krizli durumlar yaşayabilirsiniz. Ödemeler, borçlar, krediler ya da maddi anlamda elinizden çıkan şeyler olabilir. Bu süreçte evren size korktuğunuz konular her neyse bununla ilgili iyileştirici bir enerji getirecektir. Fiziksel ve ruhsal yaralar, hüzünler açığa çıkabilir. Akışta olmak önemlidir. Eş ya da ortağınızın hayatında bazı maddi sıkıntılar, sorunlar ortaya çıkabilir. Dua, ibadet, zikir, meditasyon gibi manevi çalışmalar size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmanızı öneririm. 

Ya Nur Ya Müriyd esmalarını içinizden geldiği kadar okuyabilirsiniz 

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir