Astroloji

Nuray Sayarı’dan haftalık burç yorumları

Yazar:  | 

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı, 17 – 23 Temmuz haftasına özel burçları yorumluyor. Nuray Sayarı’nın burcunuz hakkında yorumlarını merak ediyorsanız, Nuray Sayarı’nın söylediklerini mutlaka okumalısınız.

KOÇ
(21 Mart – 20 Nisan)

Bu hafta baktığınız her şeyi güzel görmek isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa, bu hafta onlarla iletişimi güçlendirme adına çok duyarlı olacaksınız. Anne baba olmak hafta boyunca sizler için ön planda olacak. Çalışma hayatınızda iletişim problemi yaşadığınız kişilere karşı duyarlı olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda değerlendirmeler yaparak sağlıklı ilişkilere başlayabilirsiniz.

BOĞA
(21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta, gezegenlerin kombinasyonu iletişim problemlerinizi anlayışla çözebileceğinizi size gösterecek. Sorunların neden kaynaklandığını da görmezden gelmenizi engelleyecek. Çevrenizdekilerle iyi huylu bir şekilde iletişim kurmaya özen göstermeniz gerekiyor. Bu hafta, hayatınızın aşkını hayatınıza çekmek oldukça kolay olacak. Sağlıklı olmanız için yaşam kalitenizi yükseltmeyi asla ihmal etmeyin.

İKİZLER
(21 Mayıs – 21 Haziran)

Gezegenlerin konumu, sorun olan hiçbir şeyden kaçmamanız gerektiğini size hafta boyunca hatırlatacak. Kaçtığınız her bir duygu sizi takip edecektir. Sorunlarınızı çözümlemek ile ilgili duygusal yoğunluğunuzu bir kenara bırakıp, mantığınızı ön planda tutarak sorun oluşturan her şeyi çözümlemeye özen göstereceksiniz. Aşk hayatınızda anlayışınızın gün geçtikçe artması partnerinizin size olan ilgisini artıracak.

YENGEÇ
(22 Haziran – 22 Temmuz)

Gezegenlerin kombinasyonu bu hafta kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Bunun için polemiklerin içinde olmamaya, dengeli olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Bu hafta size tavrı ve sesiyle gürültülü davrananlara karşı sakinliğinizi korumanızda da fayda var. İş hayatınızda hak ettiğiniz yerde olduğunuza inanmıyorsanız, sürecin böyle ilerlemeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Olmanız gereken yere hızlı adımlarla çıkma vaktiniz artık geldi.

ASLAN
(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu hafta yaşam enerjinizin arttığını hissedebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi ifade etmekte güçlük çektiğiniz kişilere karşı son derece cesur davranarak dinlenmediğiniz her konuda dinlendiğinizi fark edeceksiniz. Aynı zamanda kariyerinizde azminiz ve başarınızla yükselerek olmanız gereken yere gelebileceksiniz. Bu hafta zam bile alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise duyarlılık ön planda olacak.

BAŞAK
(23 Ağustos – 22 Eylül)

Çalıştığınız ortamda tanınmak ya da tüm dikkatlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız, bunu şu günlerde kolayca sağlayabilirsiniz. Bu hafta, kariyerinizle ilgili kendinizi hangi alanda göstermek istiyorsanız kolaylıkla gösterebileceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz enerjiyi üzerinizde toplayabileceksiniz. Maddi konularda oluşturacağınız fırsatlar birçok yeniliği de beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda duygu ve duyarlılık ön planda olacak.

TERAZİ
(23 Eylül – 22 Ekim)

Bu hafta, iş hayatınızda arzu ettiğiniz prestiji elde etmeniz konusunda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Hırs yapmayın. Sonuca vardırmak istediğiniz konularda sakin kalmaya özen gösterin. Sizin için duyarlılık ve denge çok önemli. Bu hafta, denge ve duyarlılığı ön planda tutuğunuz her konuda başarılı olacaksınız. İlişkinizde mutlu değilseniz, önce mutlu olmaya niyet edin. Niyet ettiğiniz şeylerde ilerleyebileceğinizin farkında olun.

AKREP
(23 Ekim – 21 Kasım)

Bu hafta, adalet duygunuzun ağır bastığını hissettiğiniz konularda çevrenizdekilerin sizi istediğiniz gibi görmemesi gergin hissetmenize neden olabilir. Özellikle bu hafta kendinizi nerede görmek istiyorsanız, o şekilde düşünmeye özen gösterin. Sosyal ilişkilerinizde hırstan uzak durun. Çalışıyorum ve güvendeyim duygusunu sabit kalarak başarabilirsiniz. İş değiştirmek için doğru bir zamanda değilsiniz. Zamana bırakın, beklentide olun, ama asla umutsuz olmayın.

YAY
(22 Kasım – 21 Aralık)

Birlikte çalıştığınız kişilerin sizin gibi prensipli olmayışı, düzensiz oluşu, çalışma performansınızın düşmesine neden olabilir. İletişim içinde olduğunuz kişilerle bir olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda samimiyet ön planda olmalı. Hissettiğiniz her duyguyu paylaşabilir ve ifade edebilirsiniz. Partnerinizin size samimi olmadığını düşünüyorsanız, sizi rahatsız eden her konuyu beraber çözümlemeye özen gösterin.

OĞLAK
(22 Aralık – 19 Ocak)

Bu hafta kariyeriniz adına mücadeleniz artacak. Kendinizi kanıtlamak istediğiniz her işte kolaylıkla kanıtlayabileceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda endişeniz artabilir. Partnerinize ifade edemediğiniz, şüphe duyduğunuz her konuyu başkalarıyla konuşmak yerine onunla çözümlemeye özen gösterin. Sizin için sorun olan her şeyi de kendi içinizde çözümleyin. Düzeni değiştirmek yerine düşüncelerinizi değiştirmenizde fayda var.

KOVA
(20 Ocak – 18 Şubat)

Bu hafta, kariyer hayatınızda dolaşan kara bulutların gittiğini fark edeceksiniz. Bu da çalışma performansınızı artıracak, sizi daha iyi fırsatlarla karşılaştıracak ve daha fazla para kazanmanızı sağlayacak. İşten kaçmayı bırakmış olmanız, sorun olan her şeyi çözümlendirmek istemeniz, almayı istediğiniz otomobili veya yapmayı dilediğiniz yatırımı yapmanızı sağlayacak. Aşk hayatınızda seviliyorum diyebilmeniz, yarınlarla ilgili korkularınızdan arınmanız sayesinde olacak.

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)

Gezegenlerin konumu, algılarınızın hareketlendirmesine ve çevrenizdeki herkesle tartışmanıza neden olabilir. Bu hafta auranıza “kendimi seviyorum”u yerleştirin ve bunu çevrenizle paylaşmaktan da çekinmeyin. Boş hayaller kurmadığınızın farkında olun. İş ve kariyer hayatınızda umutsuzsanız, istediğiniz şeyleri istediğiniz gibi oluşturamazsanız. Bunun bilincinde olun. Enerjinizi aşağı çeken ortamlardan da uzak durun. Bu hafta rüyalarınız haberci olabilir. Bu nedenle gördüğünüz rüyaları kimseye anlatmayın.

Sohbet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir